Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdkelnės mažiukams

jo,si problema ir musu perdkelnes apsiedo biggrin.gif po pirmo vaiko liko daug pedkelniu,kurios tiktu mazajai,bet ju vaizda gadina tie "bumbulai" doh.gif namie tai aisku nesiuos,bet i svecius tai jau netinkami. Be to pirkom kokias 4 poras mazei nauju,mokiejom virs 12 Lt... ir tas pats..durdomas ir tiek blink.gif Pigios maximines graziau po skalbimo atrodo,be bumbulu,tik kad greitai pas mus plista,kai mazys ant keliu tik ir sliauziuoja lotuliukas.gif
pedkelniu daug,bet visos bumbuotos arba per kelius suplesytos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 19 spalio 2006 - 15:04
QUOTE(oksancik @ 2006 10 19, 15:03)
jo,si problema ir musu perdkelnes apsiedo biggrin.gif po pirmo vaiko liko daug pedkelniu,kurios tiktu mazajai,bet ju vaizda gadina tie "bumbulai" doh.gif namie tai aisku nesiuos,bet i svecius tai jau netinkami. Be to pirkom kokias 4 poras mazei nauju,mokiejom virs 12 Lt... ir tas pats..durdomas ir tiek blink.gif Pigios maximines graziau po skalbimo atrodo,be bumbulu,tik kad greitai pas mus plista,kai mazys ant keliu tik ir sliauziuoja lotuliukas.gif
pedkelniu daug,bet visos bumbuotos arba per kelius suplesytos doh.gif

g.gif maniškis kad ir kaip stengėsi, kad ir koks roplys buvo, ale per kelienius nė vienų nesudrapalino. tiesa ant asfalto keliais kai krito tada vieną kartą. o šiaip schmoll.gif pirštuką batas vienų pratrynė. va ir visos traumos pėdkelnių. išvada - tos maximinės papigiaj nebūtinai blogos bigsmile.gif
beje šiandien mačiau skinijos pėdleknėms akciją, Kaune Merkurijuje, visa dėžė ten jų prikrauta, šiaip musėt po 9,99, o toj dėžėj po 7,99 buvo. gal kam aktualu ax.gif aš tai tų maximinių prisipirkus man gana, nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 10 19, 09:53)
jeigu tokios pačios, tai nesusibumbuluos  mirksiukas.gif aš jau nuo ano rudenio vaikui tik jas perku, skalbiu bele kaip, mašinoje, nė pusių nežiūriu - nesuplyšo, nesudilo ir nesusibumbulavo.  šitos tokios su grioveliais išilgais, ane, na toks raštas?


nu kad žinok aš pirkau jas tokias paprastas, be jokių griovelių (tipo raštas). Vienspalvės, ir tiek. Ai, tiesa, vakar Vilniaus Akropolyje dar nupirkau tų pačių papigiai, bet raštuotų - rožinės su širdutėm. Vienas iš tų pigiųjų jau skalbiau du kartus, kol kas bumbulų dar nematyti biggrin.gif

QUOTE(oksancik @ 2006 10 19, 16:03)
jo,si problema ir musu perdkelnes apsiedo biggrin.gif po pirmo vaiko liko daug pedkelniu,kurios tiktu mazajai,bet ju vaizda gadina tie "bumbulai" doh.gif namie tai aisku nesiuos,bet i svecius tai jau netinkami. Be to pirkom kokias 4 poras mazei nauju,mokiejom virs 12 Lt... ir tas pats..durdomas ir tiek blink.gif Pigios maximines graziau po skalbimo atrodo,be bumbulu,tik kad greitai pas mus plista,kai mazys ant keliu tik ir sliauziuoja lotuliukas.gif
pedkelniu daug,bet visos bumbuotos arba per kelius suplesytos doh.gif


lotuliukas.gif bigsmile.gif nu pas mus dar nepasitaikė suplėšytų pėdkelnių per keliukus biggrin.gif . Vienintelė bėda - bumbulai.
Atsakyti
O aš maniau, kad čia aš viena skalbti nemoku doh.gif . Nupirktos buvo Skinijos 110-116 dydžio po dvylika lyg, jei gerai pamenu, apsivėlė po dviejų skalbimų. Keliukai aišku ne visiem ropliukam susidėvi, gal nuo šliaužimo priklauso biggrin.gif . Tarkim pernai mes nespėdavom pirkti pėdkelnių į darželį. Po savaitės ar dviejų jis kairį kelią prazulindavo taip, kad šviesdavo kaip rėtis. Ir taip išeilės patvarkė kokias keturias pėdkelnias. Spėju, kad žaisdamas tupėdavo ar šliauždavo vienu keliuku, kitaip nepaaiškinsi.
Bet vistiek nesuprantu, kodėl kitom nesiburbuluoja, o man visos kaip nusėtos tos Skinijos g.gif ? Apie turgines išvis nekalbu persisuka siūlės taip, kad ne tik vaikas nesiorientuoja kur priekis, kur nugarinė pusė, bet ir aš pati rolleyes.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašura: 20 spalio 2006 - 09:55
Man kol kas geriausiai laiko TF pirktos pėdkelnės ax.gif O šliaužiotojams ten ant keliukų uždeda tokius guminius taškelius, tai kurį laiką trinasi taškeliai, o ne pėdkelnės smile.gif
Atsakyti
O kur tuos tf pedkelnes pirkti galima?
Atsakyti
Tome pfilips mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums Skinijos pėkelnės apsivelia po kelių skalbimų, o dabar pirkau Mariquita, tai viena pora iš penkių apsivėlė, bet ten sudėtis kitokia. ax.gif Žiūrėsim, jei toliau nesivels, galėsim ramiai pirkti ir daugiau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adrytės mama @ 2006 10 19, 09:31)
O kur yra ta firminė "Skinijos" pardė, kur taip pigiai galima įsigyti pėdkelnių  bigsmile.gif

Kaune, Vilijampolėje. Nusileidus nuo Milikonių kalno reikia sukti į dešinę, tada pavažiavus apie 100 metrų ir yra ta parduotuvė po dešine gatvės puse. Bet taip pigiai pėdkelnių būna ne visada. Reikia pataikyti. 4u.gif
Atsakyti
O aš šią problemą sprendžiau truputi kitaip, neieškojau idialių kojinių, bet nusipirkau pukų nurinkėją bigsmile.gif super daiktas ne tik vaiko pėdkelnėms thumbup.gif
Atsakyti
jo skinijos parduotuve ta super biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
As perku Skinijos, bet ne parduotuvej, o Kalvariju turguj. Kaina skyriasi 3-4 litais. Bet tikrai Skinijos. 4u.gif Neapsivela, tik pasitrina pirstukai. Nu....... kam keliai.....o mums pirstai.
Atsakyti