Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveikos merginos... gal zinote kur kaune ar klaipedoje gauti medziagos kurios plotis butu apie 3m patalynei siuti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(semute @ 2011 08 07, 16:23)
sveikos merginos... gal zinote kur kaune ar klaipedoje gauti medziagos kurios plotis butu apie 3m patalynei siuti?  rolleyes.gif

sveika, su 3metrais plocio tai sunkiau, 2.2m. maciau yra vaikiskos PC "Kalnieciai" 2-am aukste, kaune. Yra su zuvytem, princesem, ratais, motociklais...
Papildyta:
QUOTE(bitutė @ 2011 01 24, 17:20)
kaip tik maciau tokia blizgia raudona medziaga Aleksote, Veiveriu gatveje esancioje audiniu parduotuveje (jei reikes tiksliau parasysiu kur ta parduotuve). Dar paklausiau kam ji naudojama.
Tik tiek kad jei gerai pastebejau tai ji storoka buvo. Bet neciupinejau as jos, tai tikrai nezinau.

sveiki, kita karta kai ieskosit tokios medziagytes, uzeikit i PC Kalniecius 2-a auksta, kaune, jie maciau turi, ten kiek suprantu, tai suknelinis satinas su lycra, ir spalvu yra.
Atsakyti
QUOTE(semute @ 2011 08 07, 16:23)
sveikos merginos... gal zinote kur kaune ar klaipedoje gauti medziagos kurios plotis butu apie 3m patalynei siuti?  rolleyes.gif

Kaune ir Klaipėdoj nežinau, bet Gariūnuose tikrai būna smile.gif
Atsakyti
emilija0123, tai gal ten klausti reikia, kad parodytų? Aš kiek nueinu, tai ten tiek keli ritinėliai tiulio ir pamušalo, daugiau nieko...
Atsakyti
QUOTE(Borri @ 2011 08 09, 20:42)
emilija0123, tai gal ten klausti reikia, kad parodytų? Aš kiek nueinu, tai ten tiek keli ritinėliai tiulio ir pamušalo, daugiau nieko...

tai kad nelabai ten tik tiulis ir pamusalas, kiek pamenu, maciau tikrai vaikiskos patalynes medziagos 4-5 skirtingas rusis, tikrai maciau juoda, balta, raudona atlasa, sitas tai tikrai, nes as ji pati is ten perku, o apacioje spalvotas satinas su lykra ir paskiau eina pamusalas kaip sakei ir tiulis 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri radote, kur Kaune galima nusipirkti įvairesnės marlės bei drobelės vaikiškai patalynei? Aš būtent tokios ieškau:

user posted image

Bazėse buvau, pasirinkimas ribotas (5 sandėlyje, o gal ir kituose yra audiniu?), dar Savanorių pr. buvau audiniu parduotuvėlėje netoli Zanavykų g.

Atsakyti
Juraciuxzx, bent jau as Kaune drobeliu ir marles didesnio pasirinkimo nei, kad baze neradau.. Didziausias pasirinkimas Vilniuje parduotuveje prie Kalvariju turgaus.
O gal gi kuri kauniete aptikus parduotuve, kurioje butu didesnis siu audinuku pasirinkimas?
Atsakyti
Merginos, gal galite parasyti kaip vadinasi tokie audiniai:

1. medvilninis trikotazinis audinys is kurio siuvami siltesni kudikiu rubeliai ir kurio geroji puse lygi, o blogoji su pukeliu

2. medvilninis trikotazinis audinys is kurio siuvami siltesni kudikiu rubeliai ir kurio geroji puse su pukeliu, o blogoji lygi

Noriu nusipirkti situ audinuku, taciau nezinau ko prasyti sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solnyszko: 20 rugpjūčio 2011 - 20:45
Sveikos merginos 4u.gif
pagelbekit kur galima klp rasti "fliso" ( lietuviskai gal kitaip vadinasi? ) megztu kepuriu pamusaliukui?
Atsakyti
Merginos, gal galite patarti, kur Vilniuje galima būtų nusipirkti vilnonio audinio pledukui ir „flise“ audinio ax.gif
Atsakyti
Fliso Gariūnuose yra, geltonam angare, kainuoja apie 16Lt/m. Yra ir Danesoj, tik kainos nežinau 4u.gif
Atsakyti
Praeita savaite atradau labai puikia medziagu parduotuve. Radau viska, ko ieskojau.. Vilniuje prie BMS megapolio, prie savanoriu ziedo, prie PZU daudimo smile.gif
Atsakyti