Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Trikotazo Vilniuje galima sakyti nera kas liecia medvilnini, sintetiniu tikrai pilna ir visokiausiu paciu graziausiu, yra balto ,tikrai 100 % medvilne - pati pirkau parduotuveje prie kalvariju turgaus.... o siaip taip visur "gaudau", bet dabar praktiskai siunciausi is uzsienio e-shopu ...arba kas nors pasiulo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 03 spalio 2012 - 21:05
Gal kuri žinote ar matėte kur galima įsigyti mutono ar natūralios odos (avikailio) audinių? ax.gif
Atsakyti
yra Gariūnuose medvilninio trikotažo, pas tokį dieduką jau ne pirmąkart pirkau:)
Atsakyti
QUOTE(Eliandra @ 2012 10 14, 21:24)
yra Gariūnuose medvilninio trikotažo, pas tokį dieduką jau ne pirmąkart pirkau:)

geltonam angare? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 10 15, 07:38)
geltonam angare?  bigsmile.gif

as ir pirkau geltonam angare,bet pas moteriske ax.gif tik reikia labai ziureti,nes pirma karta skubedama nusipirkau sintetinio doh.gif paciupinejau viena,kita,o paskui paprasiau geltonos spalvos,tai tik namie apziurejau,kad net treska doh.gif tik idomiai ten kainos.man sake kaip uz metra,o maciau,kad kiti perka pagal svori g.gif
Papildyta:
QUOTE(Amalija2 @ 2012 09 22, 19:36)
Sveiki! Gal pasakysite kur Vilniuje butu galima isigyti grazios vilnos ar pusvilnes? smile.gif noreciau suknelei, bet nenoriu nei juodos, nei pilkos... g.gif noretusi pvz. zalios, violetines ir pan smile.gif

Danesoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marytejono @ 2012 10 17, 10:04)
as ir pirkau geltonam angare,bet pas moteriske  ax.gif tik reikia labai ziureti,nes pirma karta skubedama nusipirkau sintetinio  doh.gif paciupinejau viena,kita,o paskui paprasiau geltonos spalvos,tai tik namie apziurejau,kad net treska  doh.gif tik idomiai ten kainos.man sake kaip uz metra,o maciau,kad kiti perka pagal svori  g.gif
Papildyta:

Danesoj  4u.gif


Oi ir as ta geltona esu nusipirkusi, zinau apie ka kalba, uz svori perka tie kurie ima visa rulona ir jiems tada kita kaina.
Atsakyti
Sveikos,

O kaip iš tikrųjų vadinasi ta medžiagytė, kur mamos vadina "peliuko kailis". Noriu pamušaliuką į kepurytę pasiūti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrinka: 22 spalio 2012 - 08:40
QUOTE(Ausrinka @ 2012 10 22, 10:40)
Sveikos,

O kaip iš tikrųjų vadinasi ta medžiagytė, kur mamos vadina "peliuko kailis". Noriu pamušaliuką į kepurytę pasiūti.

flyšas
Atsakyti
Fleece (flysas).
Šiaip tai medžiagos audimo būdas. Jo gali būti ir natūralios vilnos ir medvilnės su pūkeliu ir tos sintetikos, pas mus prigijusios "peliuko medžiagos" pavadinimu.
Reikia vis tik žiūrėti ar ji nedirgina jautrios vaikų odelės... g.gif
Mes to sintetinio flyso kaip tik labai vengiam, lotuliukas.gif
Ir aš ir vaikas labai jautrūs jam.. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kur Kaune būtų galima rasti tokios minkštos ir gana sunkios medžiagos, norim šventei pora apsiaustų pasisiūti, maždaug tokių kaip iš žiedų valdovo, jei įsivaizduojate apie ką šneku wink.gif
Atsakyti
Ačiū už pagalbąsmile.gif
Atsakyti
smile.gif Ne ten pataikiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 25 spalio 2012 - 14:30