Įkraunama...
Įkraunama...

Audinių parduotuvės

Apklausa: Kur perkate medžiagas rankdarbiams? (385 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Peledziukas @ 2013 01 22, 13:03)
Sveikos, mamos  smile.gif

gal patartumėte kur Vilniuje galima nusipirkti audinio pledams?

Labiausiai norėčiau tokio minkštučio, kaip kailiukas - kiek žinau jis sintetinis būna...

Arba gal internetu geriau tokį pirkti?

Gal patartumėte kokias audinių e-parduotuves, kur įdomesnis pasirinkimas (nebūtinai tų pledinių, tiesiog ir kitokie audiniai mane, kaip pradedančią siūti domina)?

Ačiū  4u.gif

Prie Kalvariju turgaus esancioje parduotuveje, rusyje, tikrai esu maciusi pledinio audinuko smile.gif tik jis tikrai sintetinis ax.gif
Norejau dar pasiteirauti ar esate ka pirkusios is parduotuves "Silko tekstile"? blush2.gif labiau domintu vardiniai audiniai - ar labai jau kosmines kainos ten? Rusu Burdos psl viena rusaite toookia suknele pasisiuvo is D&G zakardo, kad net seiles nutyso thumbup.gif kazin kiek cia pas mus toks audinukas kainuotu....? g.gif
Atsakyti
kur Kaune rasti medvilninio trikotažo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2013 01 23, 11:57)
kur Kaune rasti medvilninio trikotažo? smile.gif

Yra teke pirkti parduotuveje virs Tauro batu ( Laisves al. 114), kur audiniai antrame aukste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarmond: 23 sausio 2013 - 12:43
Laba diena, prašau pagalbos. Dukra išleistuvėms užsinorėjo mėtinės splavos gifiūrinės suknelės išleistuvėms su tokios pačios spalvos pasuknele. Gal kuri matėte kokioj parduotuvėj tokių medžiagų?
Atsakyti
QUOTE(sarmond @ 2013 01 23, 12:43)
Yra teke pirkti parduotuveje virs Tauro batu ( Laisves al. 114), kur audiniai antrame aukste.


ačiū, ieškosiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 01 22, 14:20)
Prie Kalvariju turgaus esancioje parduotuveje, rusyje, tikrai esu maciusi pledinio audinuko  smile.gif tik jis tikrai sintetinis  ax.gif

Ačiū labai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Amalija2 @ 2013 01 22, 14:20)
Rusu Burdos psl viena rusaite toookia suknele pasisiuvo is D&G zakardo, kad net seiles nutyso  thumbup.gif


Labai gražu...
Atsakyti
Gal kas Klaipėdoje ar internetinėse kokiose parduotuvėse užmatėt trikotažo su pūkeliu? (a la kaip treningai šiltesni būna?)
Atsakyti
O gal žinote kur gauti neperšlampamo audinio, maždaug kaip bliuzonams siūti ar pan. Išplyšo maitinimo kėdutės sėdynės dalis, tai noriu pasiūti tokį kaip atskirą pagalviuką.
Atsakyti
QUOTE(Peledziukas @ 2013 01 23, 18:20)
O gal žinote kur gauti neperšlampamo audinio, maždaug kaip bliuzonams siūti ar pan. Išplyšo maitinimo kėdutės sėdynės dalis, tai noriu pasiūti tokį kaip atskirą pagalviuką.

Man kai nedaug reikėjo neperšlampamo, tai seną skėtį išardžiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Peledziukas @ 2013 01 23, 18:20)
O gal žinote kur gauti neperšlampamo audinio, maždaug kaip bliuzonams siūti ar pan. Išplyšo maitinimo kėdutės sėdynės dalis, tai noriu pasiūti tokį kaip atskirą pagalviuką.

prie Kalvarijų turgaus (priešingoj pusėj nuo audinių dviaukštės parduotuvės) yra audinių išparduotuvė. Ten yra visokių impregnuotų audinių, lietpalčiams skirtų ir kt.
Atsakyti
QUOTE(aleksiuke @ 2013 01 23, 21:54)
prie Kalvarijų turgaus (priešingoj pusėj nuo audinių dviaukštės parduotuvės) yra audinių išparduotuvė. Ten yra visokių impregnuotų audinių, lietpalčiams skirtų ir kt.


ačiū labai, reiks nulėkt pažiūrėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Roskyte @ 2013 01 23, 20:36)
Man kai nedaug reikėjo neperšlampamo, tai seną skėtį išardžiau  mirksiukas.gif


taip, aš irgi pagalvojau, jei turėčiau nereikalingą kokį bliuzoną ar pan., bet va kad nėra. Bus proga apsilankyti audinių parduotuvėj smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Gal kuri matete Vilniuje nude spalvos audiniu, kurie butu tinkami svarkeliui? ax.gif Gal patarsite kur tokiu ieskot? mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti