Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(širlė @ 2012 01 21, 15:12)
esu isbandziusi ne viena recepta cebureku, bet vis kazko trukdavo juose, bet sitas  thumbup.gif  visada gaminsiu dabar tik pagal ji bigsmile.gif
tik as naudojau kalakutienos farsa, tas irgi man patiko labai, mesyte nepakartojamo skonio buvo, dar i ja itarkavau morkyte, ispaudziau cesnako, ipyliau kefyro, na ir kiti megstami prieskoniai, zinokit pasaka o ne ceburekai thumbup.gif thumbup.gif
vaisinu

net seile tysta jusiskius pamacius
Atsakyti
QUOTE(iowa @ 2012 05 10, 00:15)
parasysiu ir as savo recepta ,paslapti is vienos kavines biggrin.gif minksti ir labai skanus ....

400gr varskes geriau nelabai slapia .....
1 kiausinis
saukstelis sodos
kefyro pagal poreiki
druska
saukstas degtines..
sumaisom varske su miltais ,soda gesinam su kefyru ir minkant ziurim kiek reik to kefyro ..... tesla turi nelipt prie ranku  rolleyes.gif 
Farsas aisku pagfal poreiki ,as pilu labai daug vandens ir daug svogunu ..
gaunasi 10 -11  cebureku ..
cool.gif  cool.gif

Pamiršot paminėt kiek miltų g.gif
Atsakyti
Du vakarus gaminau čeburėkus. Vakar pasigaminau plikytą tešlą - skonis tikrai patiko, bet man labai prisigėrė riebalų, o iš vidaus tešla tokia kaip ir neiškepusi, nors mėsa tai tikrai puikiai iškepė.
Šiandien minkiau kitokią tešlą miltai+druska+kiaušiniai. Sunku buvo ją kočioti, o iškepę čeburėkai gan sausoki, tešla netgi sakyčiau sprangi. Nė anų, nė šitų daugiau niekada nebebandysiu. Visgi man patys skaniausi yra su paprasta eiline tešla: miltai+druska+vanduo. Su varške dar nebandžiau, na gal ir reikės išmėginti.
Dar pasiskaičiau, kad kažkas mėsą nupliko verdančiu vandeniu, ką žinau, man atrodo, jau ten skonio nebebūna toje mėsoje. O kad ji iškeptų, tiesiog sumažinti kaitrą aliejaus ir kepti kiek ilgėliau, mano mėsa visada iškepa smile.gif
Atsakyti
Ar galima ceburekus pasidaryti is vakaro, o kepti kita diena? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2013 01 13, 01:23)
Ar galima ceburekus pasidaryti is vakaro, o kepti kita diena?  blush2.gif

Nemanau, tešla ištęšti gali.
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2013 01 13, 01:23)
Ar galima ceburekus pasidaryti is vakaro, o kepti kita diena?  blush2.gif

Įmeskit į kamerą, o kepsit kada panorėsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2013 01 06, 08:57)
Pamiršot paminėt kiek miltų g.gif

biggrin.gif sorry as ten biski suklydau ,vat dabar prisikepiau 38 mazus ceburekiukus biggrin.gif

Taip
250 gr varskes 40 %
500 gr miltu
vienas kiausinis
pakelis kepimo milteliu
Stikline kefyro ,jei neturiu dedu kepimo miltelius grietine ir i teshla pilu pieno kol teshla gera gaunas ax.gif
ir saukstas vodkes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iowa: 13 sausio 2013 - 16:06
QUOTE(iowa @ 2013 01 13, 16:04)
biggrin.gif sorry as ten biski suklydau ,vat dabar prisikepiau 38  mazus ceburekiukus  biggrin.gif

Taip
250 gr varskes 40 %
500 gr miltu
vienas kiausinis
pakelis kepimo milteliu
Stikline kefyro ,jei neturiu dedu kepimo miltelius grietine ir i teshla pilu pieno kol teshla gera gaunas  ax.gif
ir saukstas vodkes  ax.gif

Man irgi pagal si recepta gaunasi patys skaniausi, tik varske dedu bet kokio riebumo - kokia turiu, kiek receptu isbandziau , bet vis griztu prie sio, gal kada atrasiu dar skanesni? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KodėlManęsČiaNėra @ 2012 05 27, 19:13)
Mano Ponas Didysis Čeburekų Ekspertas daro šitaip
http://www.7ravioli.com/ceburekai/html
apie jo čeburekus jau legendos pradeda sklist



bandžiau vakar pirmą kartą gyvenime pagal šitą receptą daryti ir žinokit gavosi super thumbup.gif tik pastebėjimas - reikia labai labai plonai tešlą iškočioti smile.gif
Atsakyti
Reikės:
Išeiga 25 dideli čeburekai
Tešlai:

1 ltr kefyro;
~1,5 kg miltų;
2 a.š. sodos;
1 v.š. druskos;
2 a.š. pipirų.


Įdarui:

1 kg faršo;
2 didelių svogūnų;
Druskos;
Pipirų;
Mėsos prieskonių;
Aliejaus virimui.


Gaminame:
Iš anksto pasiruošiame įdarą. Faršą paskaniname prieskoniais ir sudedame smulkiai supjaustytus svogūnus. Tuomet ruošiame tešlą. Į kefyrą supilame sodą, gerai išmaišome ir minutėlę palaukiame. Į didesnį dubenį pilame kefyrą sumaišytą su soda, dedame druską, pipirus ir beriame miltus palaipsniui, maišome maišome, kai maišyti pasidaro sunku imamės rankų darbo ir minkome tešlą. Dedame miltų tiek, kad tešla neliptu prie rankų, tačiau nebūtų per kieta, geriau formuojant paplotėlius, pasibarstyti daugiau miltų. Taigi, imame tešlos gabaliuką, iškočiojame, apibrėžiame apskritimą (aš tam naudojau pakankamai didelę lėkštę). Dedame į viduriuką truputį faršo, paskleidžiame jį, kad greičiau iškeptų, todėl nederėtų pernelyg daug dėti faršo. Tešlos apskritimą lenkiame pusiau, palyginame galiukus ir užlankstome pynele. Taip pasigaminame visus čeburekus. Puode ar gilesnėje keptuvėje užkaičiame aliejų, (jo turi būti tiek, kad apsemtų čebureką) dedame kepti tik tada, kai gerai įkaista. Šiam dalykui puikiausiai tinka fritiurinė. Apkepame iš vienos pusės, kol gražiai paruduoja, apverčiame ir iš kitos pusės taip pat gražiai apkepame. Labai skanūs kol karšti, bet puikiausiai susivalgo ir atvėsę smile.gif radau situos kazkurioj svetainej ir isbandziau tikrai neblogi smile.gif ir aliejaus neprisigeria
Atsakyti
QUOTE(coliuke29 @ 2013 02 06, 10:08)

thumbup.gif sitas receptas man skaniausias,dar i idara idedu tarkuoto fermentinio surio labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Atize @ 2004 03 13, 23:11)
Na mamos pasidalinkit patirtim kaip kuri darote ceburekus.Askaip ceburekus darau tai tesla darau paprasta mieline o idara kaip kibinu. Zinau kad dar teslai kazkaip daroma is varskes gal galetumete pasidalint patirtimi kaip jus juos gaminat  rolleyes.gif

Mes ceburekus jau 20metu kepame smile.gif draugu ir artimuju isgirti,o tesla paprasta visai: du pokeliai varskes (nerugscios),druskos truputis ir miltu,kad tesla neliptu prie ranku smile.gif o mesa pakepinu svogunu (negailint) ,druska,pipirai ir sultinio ar vandens kad mesa butu sultinga.Maisyti rankom negalima,tik su sakutem atsargiai ismaisyti.Kitaip mesa susoks i guza ir bus sausa.
Atsakyti