Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. R. Eimontienė

as irgi lankiausi pas Eimontiene ir tikrai nesiskundziu,ji maloni,ir mane siunte i klinikas,ir tik del to kad isitikintu kad tikrai viskas gerai,ir as gavau velniu nuo jos kad uztempiau i klinikas apsilankyma,sako" tai gerai kad viskas gerai buvo o jai ne tai ir blogai gali baigtis."o ultragarsu turbut gal vistiek kaskokia itaka gali tiureti vaisiui nors ir nekenkia sako todel ir nenoro 10 kartu ziureti,nes man ir ziurejo kokius 4 kartus jei kol tyria ispradziu ir tik priesgimdyma ten kazkiek laiko neatsimenu.vat as taip galvoju.ir nemanau kad ji taip viska atmeta tiesiog neduoda pagrindo be reikalo nerimauti. thumbup.gif
Papildyta:
o del pinigu tai niekad jokios uzuominos nebuvo as ten esu prisiregistravus ir visais daktarais patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir aš smile.gif
Kai pirmą kartą nuėjau pas ją, tai buvau pakraupus jos bendravimu blink.gif
Nėštumas buvo planuotas, jau nuėjau žinodama teigiamą testo rezultatą, tai kaip ir nuėjau patvirtinimo, kad tikrai laukiuos... o ji po apžiūros pasakė: matau kažką bet tai gali būt ir mėnesinės, nes maišelis nėra standartinės ovalios formos, tai jei pradėsite kraujuoti važiuokite į klinikas. Žodžiu, vietoj aptvirtinimo, kad laukiuos, gavau vos ne tokį patarimą, kad lauk kraujo. Tik dar po dviejų apsilankymų užvedė nėščiosios kortelę, bet nieko nepasakė, nei ko daryt negalima, ką geriau valgyt ir pn. Man tai buvo nepriimtina, nes su pirmu lelium gydytoja daug ką paaiškino. Jei apie tyrimo rezultatus tiesiai šviesiai nepaklausi, tai nieko ir nepasakys.
Sakiau nieko nenešiu, bet vis kažką nunešu, nes po pirmo lauknešėlio iš kart pavardę prisiminė, kažkaip švelnesnė pasidarė. Kas gerai pas ją, tai kad visada apžiūra vyksta laiku ir l. greit smile.gif
Tiesa, echoskopijas darausi KMUK.
Nukritus hemoglobinui visoms moterims liepia gert tą patį leidžiamą aliejų, kuris skiriamas tik l.jau rimtiems atvejams, todėl aš jo negėriau. (Be, abejo konsultavo kita gydytoja ką gert).
Taip, kad pačioje pradžioje l. jau nekokia nuomonė buvo apie ją, bet nunešant lauknešėlius - kitas bendravimas. Lankaus dėl to, kad arti namų.
Atsakyti
As pas ir lankaus, kadangi is pradziu nieko nezinojau apie jokias ligas, tai man pasirode normalus jos gydymo, apziuros metodas ir atrode, kad aiskiai kalba. Bet kaip nueini 10 karta del to paties ir tau sako ta pati. Apstaugia, kodel greitosios nesikvietei (del tokiu ligu jos nevaziuoja) ar nesikreipi i medikus... kokius medikus? juk ji mano gydytoja. Ir net nedaro tyrimu, kurie galbut man padetu. Atsiprasau, bet darb jauna, ir kad ji sako jog vyresnio amziaus moterims tas gerai ir jos gerai jauciasi, man taip nera. Ir taip jau metai beveik laiko...
Atsakyti
As lankiausi pas sita gydytoja ir esu labai nusivylusi. 30-ta nestumo savaite nuejau i apziura ir pasiskundziau, kad man labai delnai, kojos niezti ir tinsta, tai ji pasake, kad greitu metu pinigu gausiu ir sveikinsiuos. Tai cia gydytojos pasakymas!!! Gerai, kad pati nuvaziavau i klinikas ir pasirodo man buvo nesciuju cholestaze. Ir mano leliukui grese pavojus. Ir prieziura visa buvo atmestina. Ji tik i popierius ziuri ir daugiau nieko... Zadu persirasyti pas kita gydytoja.
Atsakyti
As lankausi pas sia gydytoja antro nestumo metu. Man ji nepatiko. Viena kart paprasiau, kad paziuretu leliuka echoskopu. Tai ji atreze, kad kaskart cia neziurines kai uzsimanai, nes nepriklauso.

Iskart persirasiau pas kita gydytoja. Na nereikia man to saldumo ir sypsenos, bet ir man su Eimontiene turbut biolaukaia nesutampa, labai jau ji man nemaloni...

Atsakyti
pareiksiu ir as nuom one labai trumpa:atejau,pakalbejau,nepatiko,apsisukau ir lankausi kitur biggrin.gif

man ji nemaloni labai...na nereikia kad butu kaip mama,bet norisi kad su planuotu nestumu atejus to dziaugsmo nenumustu doh.gif o ji tai padare..dabar lankausi P.Mazylio GN esu labai patenkinta,nors Pilenu sveikatos centras man prie pat namu
Atsakyti
siuo metu lankausi pas ja ir esu labai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
lankausi pas sia gydytoja ir man ji labai patinka thumbup.gif , nepilsto is tuscio i kiaura, viskas konkreciai smile.gif . o kad kitoms nepatinka,kad kas tuoj biski ir siuncia i ligonine,tai manau kvaila del to pykt, nes juk geriau pasekt leliuko bukle,nei paskui gailetis,kad to nepadarei....
Atsakyti
o man ji patinka, maloni ir draugiska, as kartais labai kvailu klausimu jai uzduodu o ji kantrai man paaiskina kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
as ir lankausi pas sia gydytoja, su pirmu nestumu dabar su antru jau reikia pasilankyt bet atostogaija tai laukiu wub.gif labai faina gydytoja. as net per nestuma ejau pas ja, bet visus echo ejau i klinikas pas gyd pas kuri planavau gimdyt, ir ji nerode jokio nepasitenkinimo. plius labai geranoriskai ziurejo kaip paprasiau i dekreta isleisti savaite pries gimdyma ax.gif sako tik jei pradesi gimdyt atbek pirma pas mane kad nenulektum gimdyt be israso kad dekrete. jokiu laukneseliu nenesiau tik kaip pagimdziau tai su vyru nuejome nuneseme geliu ir parodem leliuka, tai sake per 25 metus darbo pirmas toks grazus gestas tongue.gif
Atsakyti
Laukiu naujų atsiliepimų smile.gif
Atsakyti