Įkraunama...
Įkraunama...

Anos Poviliukas

Oi wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Tirai isidek logo thumbup.gif heart.gif
Atsakyti
Matot, man kolkas kiek apsunkinta situacija, nes zinuciu kolkas turiu kuklokai.. tongue.gif tongue.gif Tad ir idejau nuotraukas tik Chilli pagalba.. O del logotipo man paciai pirmoji nuotrauka labiau "prikolna"... wink.gif O is kitu siaip sunkoka issirinkti,nes turiu apie trisdesimt is tos serijos... biggrin.gif

Noretusi idet vis nauju, stai pvz sivakar neblogai gavos vaizdelis,kaip sunus "stovi", bet... sad.gif Maza zinuciu.. Kur dar tas simtas... unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif nuotraukos wub.gif Poviliukui labai tinka Mija smile.gif
Atsakyti
QUOTE (ana @ 2004 10 03, 19:35)


Noretusi idet vis nauju, stai pvz sivakar neblogai gavos vaizdelis,kaip sunus "stovi", bet... sad.gif Maza zinuciu.. Kur dar tas simtas... unsure.gif

siusk man visas fotkes,anuska, idesiu smile.gif
Atsakyti
Oi uosvienike prisisnekejei,tuoj kai atsiusiu kalna nuotrauku kol Povilas snaudzia,tai ir pazaliuosi,kol visas sukelsi... rolleyes.gif laugh.gif Liks Mijute "naslaitele"... cool.gif
Atsakyti
Nuo pat mazens tevukai mane vercia grybauti dry.gif
Atsakyti
nu baik,motin,cia tau ne nudistu pliazas ar ka.. huh.gif unsure.gif huh.gif
Atsakyti
va,cia jau kitas reikalas-geriau pasportuosiu- reiks gi Mijute ant ranku nesiot wub.gif -turiu but stiprus rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
man 4 menesiukai - didelis vyras ane? wink.gif
Atsakyti
4 menesiuku proga "ivaldziau" peduciu gaudymo mena rolleyes.gif
Atsakyti
keliu subiniuka ir bandau sliauzti,nors mano amziui tai dar ankstoka rolleyes.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chilli: 04 spalio 2004 - 12:05
wub.gif wub.gif Nuotraukytės labai jau thumbup.gif Mamyte, man šviečias geriau jau tu ir toliau "vargo nematyk", sūnelį fotografuok, tegu uošvienė tik nuotraukas mums rodo laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti