Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras -3


sena tema
Papildyta:
kaip jums atrodo, kuris variantas butu geriau:
user posted image user posted image

sienele tarp WC ir vonios gavoju arba zema ir apklijuota plytelem, arba is stiklo blokeliu.. ta siena, kur priglausta vonia ri klozetas yra mansardine, taciau pamuryte 1.6, t.y. aukstis prie pat sienos 1.6 poto auksteja, tai neturetu maisyti. taciau jei vonioje sugalvotum dusu pasinaudoti, tai nebutu kur atsistoti g.gif

gal siaip kokiu minciu kiltu del isdestymo ..

4u.gif
Atsakyti
o vonia su tuliku nenori keisti vietoms? man kazkaip nelabai tik iejus matytu tulika blush2.gif
Atsakyti
pirmas variantas 4u.gif
ir, jei įmanoma, tulikas sukeistas su vonia
Atsakyti
Sienelę tarp WC ir vonios geriau apklijuoti plytelėmis. Stiklo blokeliai man primena kažką iš senų laikų - ar tai viešuose tualetuose taip buvo, ar tai ligoninėse g.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo happy: 21 spalio 2006 - 12:40
gal netyčia teko kur nors matyti trikampinių vonių, kad būtų nevienodos kraštinės (pvz 1m x 1,60 m) ir pats vandens rezervuaras irgi būtų trikampio formos? kiek žiūrinėju, tai visur ovalai įstrižai į trikampį rėmą įtaisyti doh.gif o aš užsigeidžiau trikampio trikampyje blush2.gif

Atsakyti
RAVAK firma siulo ir tokias,tikrai yra ivairiu formu thumbup.gif
Atsakyti
blink.gif nu geras. bet kaip aš nemačiau katalogą vartydama doh.gif pirmiausia RAVAK ir žiūrėjau... gal jie iš senesnių modelių turi, nes tikrai paskutiniam kataloge nėra. o tų senesnių gal ir nebegamina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2006 10 22, 22:36)
blink.gif  nu geras. bet kaip aš nemačiau katalogą vartydama  doh.gif  pirmiausia RAVAK ir žiūrėjau... gal jie iš senesnių modelių turi, nes tikrai paskutiniam kataloge nėra. o tų senesnių gal ir nebegamina  verysad.gif


ravak Rosa wub.gif


nebent tau sakei reikia trikampio trikampyje, tai gal sita netinka ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giga*: 22 spalio 2006 - 21:49
QUOTE(LoJoo @ 2006 10 21, 22:20)
gal netyčia teko kur nors matyti trikampinių vonių, kad būtų nevienodos kraštinės (pvz 1m x 1,60 m) ir pats vandens rezervuaras irgi būtų trikampio formos? kiek žiūrinėju, tai visur ovalai įstrižai į trikampį rėmą įtaisyti  doh.gif  o aš užsigeidžiau trikampio trikampyje  blush2.gif

Pažiūėk www.teiko.cz prekiauja www.celsis.lt
Atsakyti
Tai va pradedam ir mes remonta naujos statybos namuciuose,viska darisim savo rankom,na tiesa santechnika ir elektrika jau pravesta nors biskuti ir ne taip kaip norejom... doh.gif na ka jau padarysi....tai dabar vazinejom ziurim pliteles,jus man pasakykit,ziuriu daug kas daro tokius kaip projektelius voniu parduotuvese,kai issirenki pliteles tai gali tipo jie ant kompo sudeliuoti ir tau parodyti kaip atrodis ir... tai kur cia galima pasidaryti toki?kiek reikia moketi?atrodo ieva-pieva rase kad dvarcioniu keramikoje dare projekteli,tai cia kur butent?
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 10 23, 10:55)
atrodo ieva-pieva rase kad dvarcioniu keramikoje dare projekteli,tai cia kur butent?

visuose salonuose dvarčionių mirksiukas.gif
Atsakyti