Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras -3

QUOTE(Giga* @ 2006 10 20, 18:07)
sena tema
Papildyta:
kaip jums atrodo, kuris variantas butu geriau:
user posted image user posted image

sienele tarp WC ir vonios gavoju arba zema ir apklijuota plytelem, arba is stiklo blokeliu.. ta siena, kur priglausta vonia ri klozetas yra mansardine, taciau pamuryte 1.6, t.y. aukstis prie pat sienos 1.6 poto auksteja, tai neturetu maisyti. taciau jei vonioje sugalvotum dusu pasinaudoti, tai nebutu kur atsistoti  g.gif

gal siaip kokiu minciu kiltu del isdestymo ..

4u.gif

O aš tai visai perversmą padaryčiau. Pirmiausia ten kur dušas, įrengčiau stumdomas dureles ir pastatyčiau ten WC. Kriauklę statyčiau vieną ir viršuj šalia vonios. O dušą statyčiau dešinėje vietoj tų kriaukių. Dvi kriauklės gal ir estetiška, bet ar tikrai smagu dviems vienu metu praustis, tai nežinau...
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 10 23, 18:29)
O aš tai visai perversmą padaryčiau. Pirmiausia ten kur dušas, įrengčiau stumdomas dureles ir pastatyčiau ten WC. Kriauklę statyčiau vieną ir  viršuj šalia vonios. O dušą statyčiau dešinėje vietoj tų kriaukių. Dvi kriauklės gal ir estetiška, bet ar tikrai smagu dviems vienu metu praustis, tai nežinau...


nu nezinau g.gif pirmiausia kas man netinka tavo siulomam plane- tai kriaukle prie mansardines sienos, net veidrodzio nebutu kaip priesais pakabinti. kitas dalykas- po desine kru dabar kriaukles- ten gi langas, tai dusas kampe netinka, o jei atitraukus ji dryti, arciau duru, tai vis tiek sviesa uzstos, o as jau ir svajoju kaip valydamasi dantis pro langa spoksosiu smile.gif
na ir aisku, nisoje dusui sienu net nereikes, plytelem isklijuosim, nezinau, man tai tinka tame plane viskas, tik jau pasikoregavau, kad tiesiai pries duris butu vonia, o kampe klozetas smile.gif dvieju kriaukliu is pradziu nedarysim, bet numatysim galimybe..
nors tiesa sakant nematau nieko blogo dvise valytis dantis smile.gif mes taip ir dabar darem, nors vonia buvo 3 kv smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giga* @ 2006 10 23, 20:41)
nu nezinau  g.gif pirmiausia kas man netinka tavo siulomam plane- tai kriaukle prie mansardines sienos, net veidrodzio nebutu kaip priesais pakabinti. kitas dalykas- po desine kru dabar kriaukles- ten gi langas, tai dusas kampe netinka, o jei atitraukus ji dryti, arciau duru, tai vis tiek sviesa uzstos, o as jau ir svajoju kaip valydamasi dantis pro langa spoksosiu smile.gif
na ir aisku, nisoje dusui sienu net nereikes, plytelem isklijuosim, nezinau, man tai tinka tame plane viskas, tik jau pasikoregavau, kad tiesiai pries duris butu vonia, o kampe klozetas smile.gif  dvieju kriaukliu is pradziu nedarysim, bet numatysim galimybe..
nors tiesa sakant nematau nieko blogo dvise valytis dantis smile.gif mes taip ir dabar darem, nors vonia buvo 3 kv smile.gif

Na, aš ten negyvensiu. mirksiukas.gif O plane nesimato kur ten kokia siena. Tiesa pasakius tie planai skiriasi tik vonios forma. Tai toji pusapvalė ir dar jeigu su masažo funkcija yra daug malonesnė nei įprasta. TIk kai reik valyt tą visą burbuliatorių sistemą arba nudūsta varikliukas, va tada jau nemalonu.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 10 23, 21:54)
Na, aš ten negyvensiu. mirksiukas.gif  O plane nesimato kur ten kokia siena. Tiesa pasakius tie planai skiriasi tik vonios forma. Tai toji pusapvalė ir dar jeigu su masažo funkcija yra daug malonesnė nei įprasta. TIk kai reik valyt tą visą burbuliatorių sistemą arba nudūsta varikliukas, va tada jau nemalonu.


del sienos- tai berods rasiau pacioje pirmoje zinuteje, kad jos ausktis 1.60ir po tonuolydis. bet tai nesvarbu- aciu uz mintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2006 10 22, 17:39)
RAVAK firma siulo ir tokias,tikrai yra ivairiu formu thumbup.gif


neisiskaitei i norus, Ravak neturi trikampio trikampyje schmoll.gif

QUOTE(Cinderella @ 2006 10 23, 11:55)
Tai va pradedam ir mes remonta naujos statybos namuciuose,viska darisim savo rankom,na tiesa santechnika ir elektrika jau pravesta nors biskuti ir ne taip kaip norejom... doh.gif na ka jau padarysi....tai dabar vazinejom ziurim pliteles,jus man pasakykit,ziuriu daug kas daro tokius kaip projektelius voniu parduotuvese,kai issirenki pliteles tai gali tipo jie ant kompo sudeliuoti ir tau parodyti kaip atrodis ir... tai kur cia galima pasidaryti toki?kiek reikia moketi?atrodo ieva-pieva rase kad dvarcioniu keramikoje dare projekteli,tai cia kur butent?


Kiek zinau tai tik Dvarcioniu keramikoj ir daro projektelius. Kitur neteko susidurti, nors niekada ir nesidomejau ax.gif
Atsakyti
Mamyte nebezinau ka daryti unsure.gif vakar radom patinkancias pliteles,net labai patinkancias,bet jos blizgancios,glazuruotos,ar kaip ten vadinasi doh.gif ir dabar net nezianu,ar ant ju nesimatis kiekvienas vandens laselis???na ant sviesiu gal ir nesimatis,o ant tansiai rudu???ir dar kaip su apsvetimu?ar alabi blizges,net nezinau,patarkit ka nors,gal kas turejo tokias,gal patars ka... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 10 24, 08:57)
Mamyte nebezinau ka daryti unsure.gif  vakar radom patinkancias pliteles,net labai patinkancias,bet jos blizgancios,glazuruotos,ar kaip ten vadinasi doh.gif ir dabar net nezianu,ar ant ju nesimatis kiekvienas vandens laselis???na ant sviesiu gal ir nesimatis,o ant tansiai rudu???ir dar kaip su apsvetimu?ar alabi blizges,net nezinau,patarkit ka nors,gal kas turejo tokias,gal patars ka... wub.gif


mes del to ir issirinkom ne poliruotas ar glazuruotas, kad daugiau darbo valant
Atsakyti
Na vienam straipsije skaiciau,kad jei nori kad tavo vonia bei pliteles graziai atrodytu ir svariai,tai reikia po kiekvieno karto jas isvalyti sausu ranksluosciu ar poperiniu,tada koks skirtumas glazuruotos ar matines... doh.gif oi ilgai as galvosiu jauciu...ir dar...ten parduotuveje ant stendo grindu pliteles priderintos sviesesnes,tai man kazkaip visai nesiziuri,isivaizduokit ant sienu tamsiai rudos ant grindu sviesesnes...
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 10 24, 11:30)
Na vienam straipsije skaiciau,kad jei nori kad tavo vonia bei pliteles graziai atrodytu ir svariai,tai reikia po kiekvieno karto jas isvalyti sausu ranksluosciu ar poperiniu,tada koks skirtumas glazuruotos ar matines... doh.gif  oi ilgai as galvosiu jauciu...ir dar...ten parduotuveje ant stendo grindu pliteles priderintos sviesesnes,tai man kazkaip visai nesiziuri,isivaizduokit ant sienu tamsiai rudos ant grindu sviesesnes...


jei tu tamsiu tik kokia viena siena, o visos kitos sviesios tai liux biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2006 10 21, 21:20)
gal netyčia teko kur nors matyti trikampinių vonių, kad būtų nevienodos kraštinės (pvz 1m x 1,60 m) ir pats vandens rezervuaras irgi būtų trikampio formos? kiek žiūrinėju, tai visur ovalai įstrižai į trikampį rėmą įtaisyti  doh.gif  o aš užsigeidžiau trikampio trikampyje  blush2.gif


gal tokia tiktu http://www.ravak.lt/...estoryatomic_lt
Atsakyti
QUOTE(Cinderella @ 2006 10 24, 12:30)
Na vienam straipsije skaiciau,kad jei nori kad tavo vonia bei pliteles graziai atrodytu ir svariai,tai reikia po kiekvieno karto jas isvalyti sausu ranksluosciu ar poperiniu,tada koks skirtumas glazuruotos ar matines... doh.gif  oi ilgai as galvosiu jauciu...ir dar...ten parduotuveje ant stendo grindu pliteles priderintos sviesesnes,tai man kazkaip visai nesiziuri,isivaizduokit ant sienu tamsiai rudos ant grindu sviesesnes...

Pas mus vonioje matines, bet po prausimosi nevalau, ir jokiu nuosedu, tos pacios kuo graziausios plyteles... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 10 23, 12:03)
visuose salonuose dvarčionių  mirksiukas.gif


Ukmergės gatvėj dabar dizainerio neturi... verysad.gif Dvarčionyse yra, bet geriau iš anksto susitarti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolkaM: 24 spalio 2006 - 13:47