Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambario interjeras -3

QUOTE(Slapux @ 2007 01 30, 16:02)
blogai  doh.gif  bent jau klp? per kokias pardes važinėjot pasakok  lotuliukas.gif
ačiū, bet iki vln man tolokai  ax.gif  o norėtųs gyvai pamatyt  smile.gif


Buvom:
Dvarcionyse, Iris, Vakarų pakrantės aidas (ten tik uzsakomos, bet superines plytkos, ten tiukrai ne), prie Iris esanti parda (pereini per gatve, matosi uzrasas), visokie senukai, ermitazai, gulbes, Deco, centre buvom (nepaMenu kaip vadinasi)...
dar buvom kazkur doh.gif
Papildyta:
Bet Slapux, aš lyg nesakiau, kad mačiau tokias plytkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mafi @ 2007 01 30, 19:59)
Dėl dušo sienelių.Tai konsultantai siūlo firmas nuo kuriu jiems daugiausiai lieka biggrin.gif
Čia taip kalbu nes esu susijusi su tom sienelėm Baltijos Brastos ax.gif Jei kas domina klauskite pakonsultuosiu

O kaip sita firmele tik Kaune? Vilniuj nera kokios atstovybes? Labai nenoriu kabinos. dusas bus 90 ant 90cm, kadangi kampe tai reikia 2 sieneliu,tai yra vienos sieneles ir vienu duru, noriu tiesiog, kad stiklas butu be jokiu remu. Ar brangiai kainuotu? Bet jei cia tik Kaune, tai turbut ta stikla nelabai butu veziot.
Papildyta:
O gal kas kokia firma galetu parekomenduot, kur stikla dusui galima butu nusipirkt nelabai brangiai Vilniuje???
Atsakyti
QUOTE(pabegusi nuotaka @ 2007 01 31, 00:18)
O kaip sita firmele tik Kaune? Vilniuj nera kokios atstovybes? Labai nenoriu kabinos. dusas bus 90 ant 90cm, kadangi kampe tai reikia 2 sieneliu,tai yra vienos sieneles ir vienu duru, noriu tiesiog, kad stiklas butu be jokiu remu. Ar brangiai kainuotu? Bet jei cia tik Kaune, tai turbut ta stikla nelabai butu veziot.
Papildyta:
O gal kas kokia firma galetu parekomenduot, kur stikla dusui galima butu nusipirkt nelabai brangiai Vilniuje???

Ši firma dirba visoje Lietuvoje.Tik gamyba vykdoma Kaune. Beveik visus modelius gyvai galima pamatyti Irise,murestoj,Celsije,Senukuose .Tavo atveju siūlyčiau Nora arba Nora plius
http://www.baltijosb...ekcija_be_ribu/
O kainos priklauso nuo pasirinkto stiklo
http://www.baltijosb...kabinos/kainos/
Atsakyti
QUOTE(Zuiqtis @ 2007 01 29, 20:33)
va va as kaip tik zadejau apie sildomas grindis klausti.. tikrai jos taip pigiai atsieina? ta prasme prisuka elektros.. ir dar, kiek kainuoja tos soldomos grindys? vonia ir tulika galvojam, ale ten labai mazi ploteliai..


jetaus jetaus..merginos nedaryk grindu sildomu elektra doh.gif doh.gif mano uosvis elektrikas, jis grieztai pries nusistates..laikui begant perdega laidai ir tada jau sakes..turi ardyti visas grindis doh.gif dabar buna deda iskart 2-3 kabelius, kad jei vienas sudega, tai tada nuo kito jau isvezioto pajungia..bet velgi..3-5 metai ir po sildomu grindu..juk nepridesi 10 ir daugiau kabeliu doh.gif

kad tai tikra tiesa, is skaudzios mamos patirties turiu..ji bute pasidare sildomas vonios grindis..ir vsio praejo 2 metai, pasidziauge..ir dabar jau turiu eiline nesildomom grindim vonia doh.gif

jei butuose mergaites darykit tik nuo gyvatuko, jei name..tai irgi kaskaip iskar nuo peciaus ar kaip ten..bet tik ne elektra..elektra gali buti kaip atsarginis variantas..na tipo kai dvigubas sildomas..
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 01 31, 10:06)
jei butuose mergaites darykit tik nuo gyvatuko,

dabar tikrina daugiabucius... doh.gif aš nerizikavau, nors ir siūlė santechnikas padaryt taip kad net nesimatys jog pajungta.... bet mes esam 9 aukste... tai radiatorius vos sildo.. tai isivaizduoju kas kituose aukstuose.. o jei dar grindis buciau prasivedus... kazkaip apie kitus pagalvojau ir nedėjau.. daba jau galvojau elektrini det, ale kai paskaičiau tavo komentarą tai suabejojau.. bet juk šaaaaaaalta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 01 31, 10:06)
jetaus jetaus..merginos nedaryk grindu sildomu elektra  doh.gif  doh.gif  mano uosvis elektrikas, jis grieztai pries nusistates..laikui begant perdega laidai ir tada jau sakes..turi ardyti visas grindis  doh.gif  dabar buna deda iskart 2-3 kabelius, kad jei vienas sudega, tai tada nuo kito jau isvezioto pajungia..bet velgi..3-5 metai ir po sildomu grindu..juk nepridesi 10 ir daugiau kabeliu  doh.gif



Mums nori nenori padare sildomas elektra, pagal projekta, nu ir ka - perdegs tai perdegs, bus nesildomos lotuliukas.gif

Tik tikrai idomu, kiek valgo elektros g.gif Nes man tai jei silta tai silta turi buti, kai atsukta iki 5-iu, o jei maziau laikant - tai saltos vistiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 01 31, 10:06)
jetaus jetaus..merginos nedaryk grindu sildomu elektra  doh.gif  doh.gif  mano uosvis elektrikas, jis grieztai pries nusistates..laikui begant perdega laidai ir tada jau sakes..turi ardyti visas grindis  doh.gif  dabar buna deda iskart 2-3 kabelius, kad jei vienas sudega, tai tada nuo kito jau isvezioto pajungia..bet velgi..3-5 metai ir po sildomu grindu..juk nepridesi 10 ir daugiau kabeliu  doh.gif

kad tai tikra tiesa, is skaudzios mamos patirties turiu..ji bute pasidare sildomas vonios grindis..ir vsio praejo 2 metai, pasidziauge..ir dabar jau turiu eiline nesildomom grindim vonia  doh.gif 

jei butuose mergaites darykit tik nuo gyvatuko, jei name..tai irgi kaskaip iskar nuo peciaus ar kaip ten..bet tik ne elektra..elektra gali buti kaip atsarginis variantas..na tipo kai dvigubas sildomas..



Nu va verysad.gif aš norėjau koridoriuje ir mažajame tualete darytis, nes man ten nesigauna nuo katilo išvedžiot, nes labai iškeltų tas grindis, nedarysi gi laiptų sad.gif
Nu žiūrėsiu kiek už jas paprašys sumokėti, jei neypatingai daug tai surizikuosiu.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 31, 10:14)
ale kai paskaičiau tavo komentarą tai suabejojau.. bet juk šaaaaaaalta  verysad.gif


QUOTE(SoJa @ 2007 01 31, 10:19)
Nu va  verysad.gif aš norėjau koridoriuje ir mažajame tualete darytis, nes man ten nesigauna nuo katilo išvedžiot, nes labai iškeltų tas grindis, nedarysi gi laiptų sad.gif
Nu žiūrėsiu kiek už jas paprašys sumokėti, jei neypatingai daug tai surizikuosiu.


mergaites as jumks tikrai nuosirdziai is visos sirdeles patariu wub.gif
kas visgi nuspresit elektra..tai tikrai isitikinkit ir patikrinkit darbuotojus kad ne po viena kabeli o bent jau 3 paklotu..tai tikrai bent jau ilgiau tom sildomom grindim dziaugsites 4u.gif

man mamkos savo nerealiai zinokit gaila..plyteles brangios sudetos, remontas tik nesenai padarytas ir sia kad nori..patogumo ir silumos nebeliko doh.gif doh.gif padarem durniai klaida su uosviu pries darant nepasitare..dabar del kiekvieno shudo jam skambinam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 01 31, 11:18)
Mums nori nenori padare sildomas elektra, pagal projekta, nu ir ka - perdegs tai perdegs, bus nesildomos  lotuliukas.gif 

Tik tikrai idomu, kiek valgo elektros  g.gif  Nes man tai jei silta tai silta turi buti, kai atsukta iki 5-iu, o jei maziau laikant - tai saltos vistiek  g.gif


Valgo labai daug smile.gif bent jau aš laikau ant 5-6, nes mažiau kažkodėl net nebūna drungnos.
Tiesiog seniau už elektrą mokėjau apie 40 Lt dabar moku apie 80-90 Lt (na susideda kompas, skalbimo maš, lygintuvas ir t.t.) bet tos grindys - elektros ėdikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2007 01 31, 10:49)
Valgo labai daug smile.gif bent jau aš laikau ant 5-6, nes mažiau kažkodėl net nebūna drungnos.
Tiesiog seniau už elektrą mokėjau apie 40 Lt dabar moku apie 80-90 Lt (na susideda kompas, skalbimo maš, lygintuvas ir t.t.) bet tos grindys - elektros ėdikės  biggrin.gif


o kiek pas jus yra elektra šildomo ploto ?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 01 31, 10:14)
dabar tikrina daugiabucius...  doh.gif  aš nerizikavau, nors ir siūlė santechnikas padaryt taip kad net nesimatys jog pajungta....  bet mes esam 9 aukste... tai radiatorius vos sildo.. tai isivaizduoju kas kituose aukstuose.. o jei dar grindis buciau prasivedus... kazkaip apie kitus pagalvojau ir nedėjau.. daba jau galvojau elektrini det, ale kai paskaičiau tavo komentarą tai suabejojau.. bet juk šaaaaaaalta  verysad.gif

as biski neitema, ale kiek santehnikui mokejot? pervedziojo vamzdzius? ar tik seip ka dare g.gif

del elektriniu grindu ir as dabar suabejojau verysad.gif nu man toks kaifas ir as su tapkem nemegeja vaiksciot.. tai buna kur nueini i tulika su sildomom grindim, acisedi ir nebenori atsistot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2007 01 31, 10:06)
jetaus jetaus..merginos nedaryk grindu sildomu elektra  doh.gif  doh.gif  mano uosvis elektrikas, jis grieztai pries nusistates..laikui begant perdega laidai ir tada jau sakes..turi ardyti visas grindis  doh.gif  dabar buna deda iskart 2-3 kabelius


Pas mane vonioje šildomos elektra. Jau 6 metai. Sudegs, tai bus nešildomos. Ai, nesuku galvos.
QUOTE(okkey @ 2007 01 31, 10:06)
jei butuose mergaites darykit tik nuo gyvatuko

A šitaip, tai nedarykit, jei nors kiek sąžinės turit. Nemoralizuoju, bet tai vagystė. Žinau, kad tai daro dauguma, bet dar nereiškia, kad taip galima pasiteisinti. Mes iš buto bėgom kiek galima greičiau, nes visi aplinkui šildėsi nuo gyvatuko. Mokesčiai didėjo. O kai trūko kantrybė ir pasidomėjau kodėl (naivuolė nesusipratau nuo ko), tai buvau apšaukta kaip iš pavydo apskundusi "protingai mąstančius". Nenoriu aš mokėti už kitus, nenoriu. Aš noriu mokėti už save, o ne už kitus. Dabar savas namas ir "protingai mąstantys" manęs jau nedomina. Bet draugų, kurie irgi nuo tokių kenčia, tai gaila.
Atsakyti