Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Svajuke,
Didziausi sveikinimai 4u.gif Laaabai dziaugiosi uz tave
Atsakyti
Žinai, Svajuke, nepykit kitos merginos, labiausiai norėjau kad tau pasisektų. Išsipildė mano svajonė, kurią nešiojausi pastoviai savyje. Nu tikrai atėjo tavo eilė, dabar mes galim ramiau savo sėkmę gaudyti.
Šiuo metu labai norėčiau, kad pasisektų mūsų senbuvėms. Linkiu joms sėkmės 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, Svajuke, mes nesam pažįstamos, bet visada jaučiasi tavyje paprastumas, jaučiu kad esi geras žmogutis, turi būti laiminga mirksiukas.gif
Atsakyti
Svajuke 4u.gif wub.gif 4u.gif wub.gif
Nebestresuok, negalvok, kad dar gali prarasti mažiuką (aišku, lengva pasakyti), galvok, kad jis ten, kur ir turi būti, viskas yra natūralu, teisinga ir taip bus dar 8 nėnesius 4u.gif
Gal gali pasakyti, kelintas Tau IVF ir kokie kiekiai, judrumas ir koks uždegimas buvo? Labai aktualu wub.gif blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Svajuke- nuošidžiausi sveikinimai. 4u.gif
Kas bus vaiko krikštatėvis turbūt primint nereikia smile.gif
O kažkas nelabai tikėjo. drinks_cheers.gif
Lauksim pirmų nuotraukų. thumbup.gif
Atsakyti
Svajuke thumbup.gif dažnai apie tave pagalovoju ir labai labai džiaugiuosi, kad tau pagaliau pavyko wub.gif

Su pačiais nuoširdžiausiais linkėjimais wub.gif
Atsakyti
Svajuke, prašei nesveikinti, aš nesveikinu..... tikrai nesveikinu...... tikrai tikrai..... garbės žodis..... yess.gif

P.S. Vilmute, tau perimti svajukės buvusių skaičiavimų į liniuotę, nevalia nono.gif Tau tuoj privaloma bus kurti gražia devynių mėnesių liniuotę, taip, kad tu palauk dar truputį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nendrė: 07 lapkričio 2006 - 12:06
ačiū mergaitės už palaikymą labai labai. 4u.gif wub.gif

Ryte, tu teisi, bent jau kokybiškai tai šis kartas buvo pats geriausias. ax.gif

Gintarija blush2.gif 4u.gif

Kitty, maniškis buvo pasigavęs prostatitą, streptokokus ir mikoplazmas. gėrėm antibiotikus visą mėnesį. g.gif iki gydymo turėjom kiekio 0,5 ml schmoll.gif , ir po 5 mln. vienam ml ir visam kiekyje, A+B buvo lygu nulis (ir tokie rezultatai buvo per paskutinius bandymus, o Ž. nuomone nereikėjo nieko daryti). po gydymo ir vitaminų - kiekis 2 ml., 18 mln. 1 ml ir 36 mln visam kiekyje, B-6 proc. tai ko pasiekėm man buvo nerealiai geras rezultatas. o iš viso skaičiuojant man tai buvo 5 IVF'as su šviežiais.
Papildyta:
QUOTE(Nendrė @ 2006 11 07, 13:00)
P.S. Vilmute, tau perimti svajukės buvusių skaičiavimų į liniuotę, nevalia  nono.gif  Tau tuoj privaloma bus kurti gražia devynių mėnesių liniuotę, taip, kad tu palauk dar truputį.

aš irgi tą patį norėjau pasakyti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, Vilmutės liniuotė diena į dieną bus kaip Svajukės ax.gif Ech nebesulaukiu, į laikrodį žiūriu kas kelias minutes doh.gif
Atsakyti
svajuke
O kelintą dieną po įsodinimo darei HCG, kiek parodė, kada vėl kartojai?koks paskutinis HCG atsakymas?gal jau pas gydytoją buvai?

o sperma tai labai pagerėjo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Svajuke,sveikinu labai labai wub.gif heart.gif
Atsakyti
Paiduke, pas gydytoją eisiu šį penktadienį. laukiu nesulaukiu. laikas taip lėtai slenka... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 11 07, 12:32)
Paiduke, pas gydytoją eisiu šį penktadienį. laukiu nesulaukiu. laikas taip lėtai slenka...  doh.gif

Oi svajuke kantrybės tau smile.gif laikau kumštukus, kad jau pamatytų ir ramiai galėtum mėgautis nestuke.gif

Ir dar apie HCG parašyk mirksiukas.gif , gali į až
Atsakyti