QUOTE(Dikė @ 2009 08 12, 17:24)
Mes su vyru abu esame prisirašę VSN. O kaip bus gimus mažiukui? Reik iškart skambinti ir pranešti? Ar galima pasirinkti pediatrę ir kada tai padaryti? Ar pranešus kas nors atvažiuos į namus grįžus iš gimdymo namų?
Laba diena,
taip, reikia skambinti į registratūrą ir pranešti. Jei įmanoma, skambinti anksčiau nei tą dieną, kai norite kad gydytojas atvyktų (pvz., galima skambinti antrą dieną po gimdymo, pranešti, kada grįšite namo).
Karoliniškėse gydytoja atvyks be jokių derinimų ir nemokamai, o jei gyvenate toliau - reikia prieš tai suderinti su gydytoja dėl atvykimo galimybių bei kainų.
Jūsų apylinkės gydytoja pas naujagimius, kūdikius bei sergančius vaikus atvyks nemokamai, bet kainuos pats atvykimas (taksi paslaugos VSN-jūsų namai-VSN arba kitokios alternatyvos, jei gyvenate ne Karoliniškėse).
Nuo 2009-08-20 pas mus pradeda dirbti gyd. vaikų pulmonologė - pediatrė Indrė Būtienė. Planuojame ir "privačius" kvietimus (ne tik pas sergančius vaikus). Kvietimo kaina - 100 Lt Vilniaus mieste darbo dienomis 8.00-18.00 valandomis, kitu laiku - 200 Lt. Gydytoja taip pat galės paimti mėginius įvairiems tyrimams namuose bei rezultatus pranešti telefonu. Registracija bus mūsų registratūros numeriais.
Paulius,
Vilniaus sveikatos namai