Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Petrulevičienė

Sveikutes, pradejau vaikscioti pas sia gydytoja nestumo pradzioje, nes gavau vienos drauges rekomendacija, kad labai faina moteriske, gal kas esate su ja susidure? gal kas gimdete pas ja?
Atsakyti
labas, as taip pat pasinaudojau drauges rekomendacija ir pradejau vaikscioti pas Petruleviciene. I kabineta, kuriame ji dirba 1 karta per sav, ejau ir pries tai, tik vis pas skirtingas gydytojas, o iskaitoje del nestumo esu vienoje vilniaus polikl. Kai atsiduriaus pas Petruleviciene, ji iskart pradejo dometis kodel nera vieno ar kito tyrimo rezultatu ir pan. kadangi man buvo 16 nestumo savaite, kitai dienai suorganizavo ultragarsa antakalnio ligoninej, aprode gimdyklas bei pogimdyvines palatas ir siaip buvo gan maloni. Taigi nusprendziau del nestumo iskaitos pereiti pas ja ir esu isitikinus kad busiu geriau priziurima nei poliklinikoj,be to atrodo ji ir pati priimineja gimdymus..
Atsakyti
QUOTE(sraigiux @ 2006 11 13, 11:38)
labas, as taip pat pasinaudojau drauges rekomendacija ir pradejau vaikscioti pas Petruleviciene. I kabineta, kuriame ji dirba 1 karta per sav, ejau ir pries tai, tik vis pas skirtingas gydytojas, o iskaitoje del nestumo esu vienoje vilniaus polikl. Kai atsiduriaus pas Petruleviciene, ji iskart pradejo dometis kodel nera vieno ar kito tyrimo rezultatu ir pan. kadangi man buvo 16 nestumo savaite, kitai dienai suorganizavo ultragarsa antakalnio ligoninej, aprode gimdyklas bei pogimdyvines palatas ir siaip buvo gan maloni. Taigi nusprendziau del nestumo iskaitos pereiti pas ja ir esu isitikinus kad busiu geriau priziurima nei poliklinikoj,be to atrodo ji ir pati priimineja gimdymus..




taip, kiek zinau,ji tikrai priiminineja gimdymus....is pazystamos girdejau, kad labai faina daktare, bet kazkaip niekas forume daugiau apie ja nepasisako...o kaip tau pasirode palatos? ar labai baisios? nes kiek zinau antakalnyje pogimdyvines tai ne pacios nuostabiausios....
Atsakyti
nesvarbu, kad niekas dar apie ja nerase, man atrodo kad draugiu nuomonemis taip pat galima pasitiketi ir svarbiausia kad ji mums pacioms patiktu ir tiktu:)O del AGN prisiskaiciau ivairiausiu nuomoniu, siaip as pirma karta gyvenime ligonineje (lazdynuose)gulejau kai nestumas buvo gal 6 sav. ir grese persileidimas ir galiu pasakyt, kad visos ligonines atrodo man vienodai baisios:)svarbu saves nenuteikti , kad oi kaip cia baisu, o visur kitur grazu, visu pirma taip nera, kiekviena vieta turi savu pliusu ir minusu. Be to man drauge pasakojo kad gydytoja padeda suorganizuoti geresne palata. Juk vistik jei zadi pas ja vaikscioti, man atrodo kad ji tada turi jausti lyg ir pareiga pasirupinti kad tau butu geriau. Na pvz as su ja buvau susitikus tik antra karta kai ji viska aprodinejo, sake , kad nueitume ir kitur paziuret kad susidarytumem nuomone ir turetumem ka palygint, bet as kazkaip nenoriu makaluotis po tas ligonines, ligonine atrodo ne taip ir svarbu kai joje turi savo gydytoja. o ji tikrai miela, papasakojo kurios palatos geresnes, kurios prastesnes, pazysta ir gimdykloj ir pogimdyviniam sk. dirbanti personala
Atsakyti
QUOTE(sraigiux @ 2006 11 14, 11:09)
nesvarbu, kad niekas dar apie ja nerase, man atrodo kad draugiu nuomonemis taip pat galima pasitiketi ir svarbiausia kad ji mums pacioms patiktu ir tiktu:)O del AGN prisiskaiciau ivairiausiu nuomoniu, siaip as pirma karta gyvenime ligonineje (lazdynuose)gulejau kai nestumas buvo gal 6 sav. ir grese persileidimas ir galiu pasakyt, kad visos ligonines atrodo man vienodai baisios:)svarbu saves nenuteikti , kad oi kaip cia baisu, o visur kitur grazu, visu pirma taip nera, kiekviena vieta turi savu pliusu ir minusu. Be to man drauge pasakojo kad gydytoja padeda suorganizuoti geresne palata. Juk vistik jei zadi pas ja vaikscioti, man atrodo kad ji tada turi jausti lyg ir pareiga pasirupinti kad tau butu geriau. Na pvz as su ja buvau susitikus tik antra karta kai ji viska aprodinejo, sake , kad nueitume ir kitur paziuret kad susidarytumem nuomone ir turetumem ka palygint, bet as kazkaip nenoriu makaluotis po tas ligonines, ligonine atrodo ne taip ir svarbu kai joje turi savo gydytoja. o ji tikrai miela, papasakojo kurios palatos geresnes, kurios prastesnes, pazysta ir gimdykloj ir pogimdyviniam sk. dirbanti personala



o kiek tau jau savaiciu? nelabai supratau, ar tu pas ja privaciai lankaisi ar i ligonine vaikstai?
Atsakyti
dabar man 4,5 men., pas ja vaikstau privaciai i ginekologijos kab. kur ji dirba viena diena per sav, bet ten nera super brangu, uz tyrimus poliklinikoj as taip pat mokejau..
Atsakyti
QUOTE(sraigiux @ 2006 11 15, 15:42)
dabar man 4,5 men., pas ja vaikstau privaciai i ginekologijos kab. kur ji dirba viena diena per sav, bet ten  nera super brangu, uz tyrimus poliklinikoj as taip pat mokejau..



o tu cia vaiksciojai gal pilies gatvej?
Atsakyti
taip, Pilies g.
Atsakyti
As negimdziau pas šią gydytoją, bet ji mane prižiūrėjo, kai gulėjau ligoninėje dėl pernešiojimo. Galiu drasiai pasalyti, kad ši gydytoja tikrai profesionali ir siaip maloni; gimdymus ji tikrai priima. Jei kitą kartą gimdysiu, tai ieškosiu jos mirksiukas.gif
p.s. gimdant pas ją su epiduriniu, ji iškvečia savo kolegą anesteziologą mirksiukas.gif
Atsakyti
Vis laukiau, kada bus užvesta tema apie šią gydytoją smile.gif kadangi ne pati pas ją gimdžiau, tai nebuvo kaip pradėti blush2.gif prieš 9 metus mano sesuo pas ją gimdė bigsmile.gif tikrai nuostabi medikė ir žmogus: atsakinga, rūpestinga ir labai maloni thumbup.gif taigi, mergaitės, gerai pasirinkote mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuriuose GN ji priiminėja gimdymus?
Atsakyti
QUOTE(Auges @ 2006 12 12, 13:56)
Kuriuose GN ji priiminėja gimdymus?


Antakalnio klinikose.
Atsakyti