Įkraunama...
Įkraunama...

Kolekcionuoju alkoholio buteliukus

Sveikos,
gal rasiu cia bendraminciu?
idomu butu pamatyti jusu alkoholinių buteliukų kolekcijas,
o taip pat gal kas turite po kelis vienetus tokiu paciu, galeciau nupirkti.
o gal kas galetu ir parvesti
as esu iš Plungės.

Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2006 10 25, 20:33)
Pas mane balkone stovi 11 alaus butelių, vienas nuo Kalnapilio "Ice", o kiti nuo Švyturio "Gintarinio". Galiu ir parduot, jeigu reikia mastau.gif

Aš kolekcionuoju mažus buteliukus. mirksiukas.gif
Papildyta:
Štai mano kolekcije. bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Jei kada busi Vilniuj uzsuk i "Rutos" saldainiu parduotuve ten netoli mokytoju namu (nepamenu gatves) mirksiukas.gif siandien uzejau saldainiu, o isejau nesina dviem mazais mielais tekilos buteliukais i namu bariuka blush2.gif
ten daug visokiu maziuku smile.gif
Atsakyti
O kiek tu ju turi?
Einu savo suskaiciuoti ax.gif
Atsakyti
O stai mano kolekcija
user posted image
180 skirtingu suskaiciavau ax.gif
Atsakyti
Cia keletas idomesniu

user posted image
Atsakyti
trecias is kaires labai grazus 4u.gif o dauguma galima atspeti is kokiu saliu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif mes irgi turim buteliuku kolekcija bet ji nera didele ir toli grazu ne tokia egzotiska kaip cia anksciau rodytos.tik nuotraukytes negaliu dabar idet.pas mus dauguma buteliuku pirkti Lietuvoje.
Atsakyti
žinau žmogų turinti per 1000 mini buteliuku
Atsakyti
kokios grazios jusu kolekcijos smile.gif
Atsakyti
Norėčiau nusipirkt jei būtų,kurių neturiu,nes turime apie 250 buteliukų.Užvedė vienas draugas ant šito kolekcionavimo,tai dabar tuo ir sergame.Labai faina ,kai gauname kokių naujų ir įdomių.Turime įdomių,vėliau įdėsiu foto. thumbup.gif
Papildyta:
Sveiki,gal į emailą galite parašyti autorusa@gmail.com kaip galima butu suzinot kokius parduodate,nes keitimui nelabai ka turiu.
Atsakyti
QUOTE(Vipera @ 2006 11 18, 19:59)
O stai mano kolekcija
user posted image
180 skirtingu suskaiciavau ax.gif


na smagiausias buteliukas , is karto krites i aki gulscias raudonasis biggrin.gif ir kur toki isigijai? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti