Įkraunama...
Įkraunama...

Kolekcionuoju alkoholio buteliukus

Stai musu pradedanciuju kolekcija ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 25, 18:45)
Sveiki, tema laaabai uzmirsta, na gal atsirado nauju kolekcionieriu, a?  biggrin.gif

bigsmile.gif siandien aptikau puikia tema ir skubu pasigirti , kad esu viena is JUSU wub.gif dievinu mazus buteliukus, o dar jei jie yra mano virtuves lentynoje - tai tada clap_1.gif bet mano kolekcija dar mazute... suskaiciavau lygiai 56 butelaicius blush2.gif juos renku beveik lygiai 2 metai tongue.gif

QUOTE(Gretuteka @ 2010 08 25, 18:45)
Mes su MB bandom rinkti, bet ji nera didele  blush2.gif

o kiek pas jus butelaiciu?
Atsakyti
Likau suzaveti jusu kolekcijom, net ir as uzsimaniau kolekcionuoti mazus buteliukus ax.gif
Atsakyti
Surinaku jau apie 30 buteliuku. Idesiu nuotrauka kuria diena, pasirodysiu ka turiu bigsmile.gif
Atsakyti
Renkam ir mes jau 5 metai.
Atsakyti
bigsmile.gif thumbup.gif kokios kolekcijos thumbup.gif ,aš vis nesumąstau tai tą tai aną rinkti doh.gif
kol kas turiu tik vieną miniuką,bet smagu būtų tokią kolekciją turėti 4u.gif
Atsakyti
Sveiki! Renku ir as mazus buteliukus. Juos pradejo rinkti mama, o dabar as tesiu. Cia yra beveik 200 buteliuku.
kolekcija
Atsakyti
Labai graži kolekcija 4u.gif
Atsakyti
ir mes su vyru kolekcionuojam nuo vestuvines keliones smile.gif tai dar tik du metai bet jau turim virs 60,reiktu suskaiciuoti.turim kelis mainymui,ryt pabandysiu imest foto
Atsakyti
Štai manoji-nedidukė,bet po truputį pilnėjam smile.gif

http://public.fotki....rim-buteliukai/
Atsakyti
Norėčiau, kad kas nors pasidalintų įdėjomis, kaip gražiai mažų alkoholio buteliukų kolekciją sudėti, na kokias lentynas, ar spintas tam naudojate? Norim kažką tokio pas baldininką užsakyti, beto tam skirta vieta yra ideali, mano nuomone tongue.gif , tik nelabai įsivaizduoju kaip gražiau padarius, nes nesinori ir dulkes kasdien valyti ir kad labai uždara nebūtų, visas grožis matytųsi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 23 spalio 2012 - 09:58
QUOTE(shypsne @ 2011 07 29, 17:17)
Kad jau kolekcionuojate alkoholio buteliukus, tai ir patį alkoholį mėgstat turbūt labai smile.gif

Nemirtingas parašymas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Akis užkliuvo už va ko
betgi kokie pinigai jei 1vnt 5 lt doh.gif bet jaučiu faina kolkecija smile.gif, ypač tos gitaros gražios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 kovo 2013 - 19:25