Įkraunama...
Įkraunama...

Miglos Leja

Niu Leja - tai pats fantastiskiausias vardelis pasaulyje wub.gif wub.gif Jau kokius gerus 3 metus turiu ji savo galveleje ir belieka sulaukti meto, kai galesiu ji duoti kazkam wub.gif wub.gif wub.gif

O sita Leja nuostabi thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif Vat ivertinimas Lejos clap.gif
Lejai linkejimai nuo Lejos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
Niu Leja - tai pats fantastiskiausias vardelis pasaulyje  Jau kokius gerus 3 metus turiu ji savo galveleje ir belieka sulaukti meto, kai galesiu ji duoti kazkam   

O sita Leja nuostabi   

Pritariu 100 proc., o likusios Lejos irgi beabejo pacios zavingiausios, ar ne? rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O kur dingo Lejos mamyte???????? Laukiam atsakymu ir nauju nuotrauku clap.gif
Atsakyti
koks modeliukas wub.gif wub.gif wub.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Kriaka @ 2004 10 08, 20:24)
O kur dingo Lejos mamyte???????? Laukiam atsakymu ir nauju nuotrauku clap.gif

Mamyte niekur nedingo smile.gif , skaitau komentarus ir dziaugiuosi... Fotikas pas mus geras, bet tikriausiai ne tik todel nuotraukos grazios gavosi. Mat 2 menesius buvau su Leja viena Palangoj. Ten ir pliauskinau is neturejimo kas veikt smile.gif Fotikas skaitmeninis, kadru nebuvo gaila, tai ju pridariau apie 300. Manau ir bezdzionei pasisektu pagaut graziu kadru is tokio skaiciaus wink.gif
O kas del modeliuko, tai kuriai gi mamai savas vaikas negrazus?
Kai prisiruosiu idesiu dar kelias nuotraukytes
Atsakyti
QUOTE (migla @ 2004 10 11, 08:52)
Mamyte niekur nedingo smile.gif , skaitau komentarus ir dziaugiuosi... Fotikas pas mus geras, bet tikriausiai ne tik todel nuotraukos grazios gavosi. Mat 2 menesius buvau su Leja viena Palangoj. Ten ir pliauskinau is neturejimo kas veikt smile.gif Fotikas skaitmeninis, kadru nebuvo gaila, tai ju pridariau apie 300. Manau ir bezdzionei pasisektu pagaut graziu kadru is tokio skaiciaus wink.gif
O kas del modeliuko, tai kuriai gi mamai savas vaikas negrazus?
Kai prisiruosiu idesiu dar kelias nuotraukytes

Tu visgi parasyk koks jusu fotikas (ot zanuda as), nes musu irgi skaitmeninis, tai man tiesiog idomu, gal as neisnaudoju visu fotiko galimybiu rolleyes.gif
Atsakyti
Grozis... wub.gif smile.gif

Stai ir paskutine forumo Leja smile.gif Linkejimai!
Atsakyti
Lėjos vandens procedūros thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Jaaaazau kokia grazute wub.gif Ir taip vasara primena, jau laukiu kitos smile.gif
Atsakyti
Ir atrodo, vietom, lyg būtų dvi Lėjos - viena balta, kita negriukė laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Kriaka @ 2004 10 12, 10:07)
Tu visgi parasyk koks jusu fotikas (ot zanuda as), nes musu irgi skaitmeninis, tai man tiesiog idomu, gal as neisnaudoju visu fotiko galimybiu rolleyes.gif

Pas mus NIKON D100, o koks jusu?, gal galesiu pasakyt ar gaunasi tokios nuotraukos su jusu fotiku
Atsakyti