Įkraunama...
Įkraunama...

Do-Bo

Na va kadangi anksciau gyvenau Panevezyje tai ten galbut pirmi ir atsirado tokie suniukai kuriu veisle Do-Bo. Tai kiek zinau dobermano ir bokserio misinys. Labai soklus draugiski dideli stiprus sunys. NU ir isvaizda man labai grazi!!! ax.gif Gal kas auginat ir galit papasakot daugiau? Kaip sutaria su vaikais/ Ir siaip visus dziaugsmus ir problemas susijusias su jais

P.S. nesirausiau po visa foruma bet jei jau tokia tema apie juos yra tai labai atsiprasau... blush2.gif
Atsakyti
Kiek žinau, Panevėžyje yra Do-Bo mylėtojų klubas "Džiugas", tai turbūt ten ir suteiktų daugiausia informacijos apie šunis ir jų savininkus.
O čia- vienos iš šios veislės entuziasčių dienoraštis ir kontaktai 4u.gif
Atsakyti
Tai va va sitie grazuoliai! Zinau as ta kluba nes gyvenau 100metru gal nuo ju. Bet as noriu zinot nuomone zmoniu kurie augina siaip situs suniokus. O ne tie kurie veisia. na aisku ir jie augina bet ju nuomone as jau zinau
Atsakyti
QUOTE(vikute9 @ 2006 10 27, 16:39)
Tai va va sitie grazuoliai! Zinau as ta kluba nes gyvenau 100metru gal nuo ju. Bet as noriu zinot nuomone zmoniu kurie augina siaip situs suniokus. O ne tie kurie veisia. na aisku ir jie augina bet ju nuomone as jau zinau

Bet juk būtent jie tau gali duoti kontaktus žmonių, ne tik veisiančių, bet auginančių šiuos šunis. Man atrodo, taip tu greičiau kažką sužinosi, nei aklai laukdama, kol kas pamatys šią žinutę. Nėra tų šunų labai daug, gal nei vienas šeimininkas ir nepamatys šios temos. g.gif
Atsakyti
Mes auginom Dobo šuniuką, deja jį partrenkė mašina (buvo 1,5 metų). Man tai nerealūs šunys, tikrai labai gražūs, draugiški ir protingi, pas mus jis labai išdresiruotas buvo... Norėtumėm ir vėl laikyti... 4u.gif
Atsakyti
noriu paklausti koks ju eksterjeras,kokie pozymiai yra nukrypimas nuo standarto (jei toks yra)?koks ju charakteris?kaip,kada ir ka kryzminant buvo isveisti?kaip atrenkami sunys tolimesniam veisimui,pagal ka tai buna vertinama?ir ar si isvaizda galutine veisejo vizija,jei ne tai kokia jis ja mato?
Atsakyti
Radau viename forume nuoroda:
http://www.dogbreedi.../hybriddogs.htm

Sunu dizainas? wacko.gif fool.gif
Pagal mane, tai tokiems "veisejams" per nagus reik duot bash.gif
Primena animacini filma, kur istarus stebuklinga zodi "mutabor" zverys pavirsdavo i kraupius hibridus pvz. sutverimus su zirafos galva ir krokodilo uodega hihihi.gif
Atsakyti
ziauru. gal dar prisigalvokim veisliu tokiu kaip pi-pu pitbulio ir pudelio misrunas. nesamoniu neasamone kazkokia
Atsakyti
QUOTE(basia @ 2006 11 30, 03:35)
noriu paklausti koks ju eksterjeras,kokie pozymiai  yra nukrypimas nuo standarto (jei toks yra)?koks ju charakteris?kaip,kada ir ka kryzminant buvo isveisti?kaip atrenkami sunys tolimesniam  veisimui,pagal ka tai buna vertinama?ir ar si isvaizda galutine veisejo vizija,jei ne tai kokia jis ja mato?




Nelabai tau cia tures atsakyma lotuliukas.gif
Ir kaip pastebejau kad ir tie patys sios "veisles" myletojai nelabai ka turi atsakyti ginant savo sunu garbe.Matomai patys nelabai ka suprato juos laikydami lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brendis: 05 gruodžio 2006 - 12:29
QUOTE(ceri @ 2006 11 30, 12:17)
Radau viename forume nuoroda:
http://www.dogbreedi.../hybriddogs.htm

Sunu dizainas? wacko.gif  fool.gif
Pagal mane, tai tokiems "veisejams" per nagus reik duot bash.gif
Primena animacini filma, kur istarus stebuklinga zodi "mutabor" zverys pavirsdavo i kraupius hibridus pvz. sutverimus su zirafos galva ir krokodilo uodega  hihihi.gif



nerealiai gera nuoroda. manau ten galima suzinot ne tik apie kazkokia veisle Do-Bo bet ir kokios veisles sunis laiko rajono pensininkes. kaimynes veisle irgi issiaiskinau Ši-Ta vadinasi. aiskinu: šicu ir takso misrunas lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif GERAS!!!!!!!!!!
Atsakyti
Kiek žmonių, tiek nuomonių... Man, kaip jau rašiau, labai gražūs šie šunys, ir tikrai vėl laikyčiau, o kritikuoti tai visi sugeba schmoll.gif
Šiaip, kiek žinau, VISOS VEISLĖS buvo išveistos "maišant veisles", o ne kokiu kitu būdu, tai kas čia dabar keisto? Ir šiaip tik pasveikint reikia, kad kažkas imasi iniciatyvos...
Aišku, aš apie visokius eksterjerus neatsakysiu, bet nuotraukas šunų juk matot, ir ką, jums jie hibridai kažkokie nenormalūs atrodo????
Atsakyti