Įkraunama...
Įkraunama...

Do-Bo

QUOTE(Gatita @ 2006 12 06, 11:08)
Kiek žmonių, tiek nuomonių... Man, kaip jau rašiau, labai gražūs šie šunys, ir tikrai vėl laikyčiau, o kritikuoti tai visi sugeba  schmoll.gif
Šiaip, kiek žinau, VISOS VEISLĖS buvo išveistos "maišant veisles", o ne kokiu kitu būdu, tai kas čia dabar keisto? Ir šiaip tik pasveikint reikia, kad kažkas imasi iniciatyvos...
Aišku, aš apie visokius eksterjerus neatsakysiu, bet nuotraukas šunų juk matot, ir ką, jums jie hibridai kažkokie nenormalūs atrodo????



bet juk tai vadinama VEISLE,o veisle kaip zinia turi savo ypatybiu,pliusu ir minusu.
Basia labai teisingai paklause "kokia veisejo vizija sios veisles atzvilgiu" kazkodel veisejai neapsireiske nei vienas,nors kaip supratau jau ir kluba myletoju sukure.tai isvada viena,priveise dvorniu pavadino do-bo ir sedi uzsikase patys sau grazus.
galu gale kokios genetines ligos dominuoja pas siuos misrunus (paskutiniu metu man tai labai aktuali tema),ar jie bent zino?maciau nuotraukas toj nuorodoj,sedi trys sunys ir jie visiskai skirtingi,vieno galva kaip prasto bokserio,kito kaip doberio,o kitas i pitbuli panasus.nu tai kaip galima apibendrint tokia veisle,nebent vienu zodziu:RUDI
Atsakyti
QUOTE(Gatita @ 2006 12 06, 11:08)
Šiaip, kiek žinau, VISOS VEISLĖS buvo išveistos "maišant veisles", o ne kokiu kitu būdu, tai kas čia dabar keisto? Ir šiaip tik pasveikint reikia, kad kažkas imasi iniciatyvos...

Ne visos. Dauguma veislių buvo išvestos atrankos būdu, įliejant labai nedaug kitų veislių kraujo. Iš tokių atvirų mix'ų labai retai išsivysto savarankiškos veislės.

Apie Do-bo vienas patyręs veterinaras pasakė maždaug taip - ar daug matote jų gatvėse? O va jų sąnarius man tenka labai dažnai operuoti...
Atsakyti
Nu va jau ir aiskeja po truputi viskas g.gif

Bet kodel gi tie veisejai vis del to nesirodo????

jei tai butu mano darbas,idejos ir t.t. as nuo kompo nenulipciau ir visaip stengciausi zmones apsviesti apie tai ka as darau,ir gal dar bendraminciu atsirastu.O cia.......... blink.gif
Atsakyti
Kiek žinau, veisėja dabar ne Lietuvoj, ir gan ilgą laiką...
Atsakyti
QUOTE(Gatita @ 2006 12 08, 10:09)
Kiek žinau, veisėja dabar ne Lietuvoj, ir gan ilgą laiką...

Ji jau Lietuvoje smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2006 12 06, 12:27)
Apie Do-bo vienas patyręs veterinaras pasakė maždaug taip - ar daug matote jų gatvėse? O va jų sąnarius man tenka labai dažnai operuoti...


Drauge veterinare man ta pati sake apie sia "veisle" g.gif
Atsakyti