Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė... iš pirmo žvilgsnio

ech... kad man taip 4u.gif 4u.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Taip, egzistuoja meilė iš pirmo žvilgsnio ir aš esu tai patyręs. Ezoterikoje aiškinama, kad tai galbūt tas žmogus, kurį mylėjai praeitame gyvenime. Taip pat ezoteriniame mokyme aiškinama, kad mes kiekviename gyvenime galime mylėti, gyventi su tuo pačiu žmogumi - gimininga siela.
Atsakyti
Tikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Patyriau tokį stiprų ir gerą jausmą, kurį prisiminus ir dabar virpteli širdutė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andos: 09 vasario 2009 - 15:38
Labai įdomios jūsų istorijos ir kai kurie pasisakymai, tikrai sudomino ir suteikė daug informacijos.
Mano vyras man nuolat kartojo ir kartoja, kad mane pamilo iš karto, šiaip jis gana uždaras ir apie jausmus nekalba dažnai, bet jei paklaustų kas nors, kaip jis mane pamilo, sakytų "tarsi žaibas trenkė" biggrin.gif Pamatė ir suprato, kad tai AŠ biggrin.gif
O aš ji sapnavau porą metų prieš mūsų pažintį, tačiau, kad tai tas pats žmogus supratau tik po geros savaitės, kai vėl sapne išgirdau jo balsą ir pamačiau(?). Tada ir man kaip žaibas trenkė, kad tai tas pats, iš sapnų..MANO biggrin.gif
Nu va taip ir gyvenam "žaibo trenkti" jau 7 metus. Ir pykčių ir skyrybų buvo, bet kas kartą susitinkam ir tarsi iš naujo, tas žaibas trenkia biggrin.gif Tik žinau, kad ateis diena, kai viskas baigsis, nežinau iš kur žinau, bet jaučiu ir net dabar kai viskas kaip pasakoje, atrodo kad pabaiga jau netoli g.gif
Kartais pamąstau, kad nieko aš nežinau ir net netikiu tuo, ką dabar rašau, nes tikrai nesu itin susidomėjusi nei karminiais ryšiais, nei kuo nors panašiu, bet va vistiek jaučiu, kad pabaiga bus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2009 02 13, 13:48)
Labai įdomios jūsų istorijos ir kai kurie pasisakymai, tikrai sudomino ir suteikė daug informacijos.
Mano vyras man nuolat kartojo ir kartoja, kad mane pamilo iš karto, šiaip jis gana uždaras ir apie jausmus nekalba dažnai, bet jei paklaustų  kas nors, kaip jis mane pamilo, sakytų "tarsi žaibas trenkė"  biggrin.gif  Pamatė ir suprato, kad tai AŠ  biggrin.gif
O aš ji sapnavau porą metų prieš mūsų pažintį, tačiau, kad tai tas pats žmogus supratau tik po geros savaitės, kai vėl sapne išgirdau jo balsą ir pamačiau(?). Tada ir man kaip žaibas trenkė, kad tai tas pats, iš sapnų..MANO  biggrin.gif 
Nu va taip ir gyvenam "žaibo trenkti" jau 7 metus. Ir pykčių  ir skyrybų buvo, bet kas kartą susitinkam ir tarsi iš naujo, tas žaibas trenkia  biggrin.gif  Tik žinau, kad ateis diena, kai viskas baigsis, nežinau iš kur žinau, bet jaučiu ir net dabar kai viskas kaip pasakoje, atrodo kad pabaiga jau netoli  g.gif
Kartais pamąstau, kad nieko aš nežinau ir net netikiu tuo, ką dabar rašau, nes tikrai nesu itin susidomėjusi nei karminiais ryšiais, nei kuo nors panašiu, bet va vistiek jaučiu, kad pabaiga bus  cool.gif

Manau, kad tikrai pabaiga jau netoli....
Atsakyti
QUOTE(*plepute* @ 2009 02 14, 02:41)
Manau, kad tikrai pabaiga jau netoli....

O kodėl tu taip manai? Kas paskatino taip galvoti?
Aš pati nesuvokiu kodėl taip galvoju, tiesiog jaučiu, nes dabar, jau ramiai gyvenam gan ilgą laiką,bet vis pagaunu save su mintimi, apie pabaigą, nors tikrai nėra priežasties tam.
Atsakyti
Aš tikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Nesu jos patyrusi, bet tikiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džovaita @ 2009 02 15, 01:03)
Aš tikiu meile iš pirmo žvilgsnio. Nesu jos patyrusi, bet tikiu 4u.gif


o nachuja ta galva su balionu gale sakinio?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.131 @ 2009 02 15, 19:54)
o nachuja ta galva su balionu gale sakinio?


Žinai, laisva šalis ir visa kita. Žodžio (tame tarpe ir ikonėlių) laisvė. Tavęs galėčiau paklausti, kam tie keiksmai forume, bet tiek to, neklausiu. Man tu tiesiog nerūpi.
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džovaita @ 2009 02 16, 00:02)
Žinai, laisva šalis ir visa kita. Žodžio (tame tarpe ir ikonėlių) laisvė. Tavęs galėčiau paklausti, kam tie keiksmai forume, bet tiek to, neklausiu. Man tu tiesiog nerūpi.
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Dieve..kad man nors puse tavo kantrybes.. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 02 16, 00:24)
Dieve..kad man nors puse tavo kantrybes.. doh.gif  biggrin.gif


Mielai pasidalinčiau biggrin.gif . Kol kas kantrybės turiu pakankamai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 01 28, 12:46)
As tikiu meile is pirmo zvilgsnio.. po tokios meiles, jau puse metu tuoj bus kaip esu susituokus  4u.gif  biggrin.gif ir ta meile is pirmo zvilgsnio buvo abipuse.. jau 10min pazinties pradejom apie bendra gyvenima sneket, po 3men pasipirso, po 1.5 metu apsizenyjom  smile.gif

Ir aš taip norėčiau... wub.gif ax.gif
Atsakyti