Įkraunama...
Įkraunama...

Drusku gydykla

Papasakosiu jums apie drusku gydyklas.
Kaip tik praejusia savaite su sunum baigem kursa. Tikrai labai geras dalykas! Nuo visokiu kosuliu, slogu, bronchitu, odos problemu , nervu ir dar nuo daugelio ligu. Siuntimas nera butinas, nes pinigus moketi reikia. Kursas 10dienu-vieno karto kaina 10lt., 11-tas kartas nemokamai. Vaikui iki 12metu , palydovas eina nemokamai.Taip , kad gali eiti du vaikuciai arba vaikutis su mama.Jei su mama du vaikuciai, reikia moketi dvigubai, nes tada priklauso du gultai. Maniskis tai nesedejo nei minutes ir is drusku kepe "babkes", vazinejo su masinyte, vede derybas del kitu vaiku masineliu,  na vnz, jautesi kaip smelio dezeje ;D ;D.Ramuciai vaikeliai atziuredavo filmukus ramiai, be dideliu ekscesu ir ju mamos pajausdavo tikra relaksa:D.Man relakso pajusti nepavyko , bet
efektas tikrai yra! Sunui baigesi kosciojimas,neramus miegas,  mano oda pagrazejo, neliko net mazuciu spuogeliu.Manau pas ka riebi ir isberta oda , tai tikras isganymas. Seansas trunka apie 45min. Vaiku ir suaugusiu valandos atskirtos.Vaikam rodo multikus, suaugusiem nezinau ka  ;D. Bet sakiau butinai reiketu po pusmecio(sako reikia uztvirtinti) vel apsilankyti!

Si gydykla yra Kaune , Silainiu sveikatos centre, Baltu7a, tel 33-73-48,33-73-47

Jei kam dar kas idomu, klauskite, mielai pasidalinsiu patirtimi.
Atsakyti
gal zinote, ar vilniuje yra toks  malonumas?
Atsakyti
Vilniuje tikrai yra, bet as neatsimenu kur. Vienam is mamu zurnalu rase, reiktu paieskoti. Be to musu Lukiskiu poliklinikoj maciau kazkokius skelbimus apie drusku kambarius, tik kai man nereikia nepaskaiciau.
Atsakyti
Vilniuje yra Baltupiuose, Pusyno kelias 25 (jei gerai prisimenu adresa). Ten yra sanatorija.
Atsakyti
Dar Vilniuje yra Antakalnyje, Supla vadinasi, antakalnio gale, beveik prie ziedo. Praeita rudeni lankem - visai nieko, tik vat didelio efekto kazkaip nepajutom - kaip kosejom, alogavom, taip ir toliau tesiam :-/
Atsakyti
Pries kokius tris metus vaiksciojau i drusku gydykla Antakalnyje, Antakalnio gatveje, netoli troleibusu ziedo, priesais buvusia ketvirtos valdybos poliklinika. Bet dabar nebezinau, ar ta gydykla dar yra. Tai irgi mokejau po 10 litu uz karta. Labai patiko! Dar parodydavo koki filma, kol guli ir kvepuoji ta druska. O iseinant duodavo arbatos smile.gif
Atsakyti
O velnias! Ta pati parasiau, labai uzsidirbau ir neperskaiciau sad.gif
Atsakyti
O i tas proceduras reikia  uzsiregistruoti? Ar siuntimo kokio reikia? Kaąip ten pakliuti? ???
Atsakyti
QUOTE
O i tas proceduras reikia  uzsiregistruoti? Ar siuntimo kokio reikia? Kaąip ten pakliuti? ???


Siuntimas nera butinas.Reikia tik is anksto pasiskambinti ir suderinti valandas, nes vaiku ir suaugusiu valandos atskirtos.
Atsakyti
Teko ir man lankytis anksčiau prieš keletą metų su vyresnėliu. Jokio efekto nepajutom..  :-/  O man po procedūros būdavo labai negera ir užeidavo migrenos priepuolis, todėl pati ten sėdėjau tik por kartų, aš laukdavau už durų, o su vaiku sėdėdavo uošvis. beje, tiksliai nežinau, bet berods nėščioms netinka ir yra kai kurios kitos ligos, prie kurių haloterapija irgi netinka. dabar mums paskyrė mažesniajam sūnui, bet dar nėjom, nors mums visai šalia... šiek tiek bijau, kad vėl galvos skausmai užeis-sako taip pasitaiko labai retai, bet matyt kažkokia išimtinė esu...  ??? :-[
Atsakyti
O mes siandien eisim i "Pusyno kelia", kaip tik gydytoja rekomendavo ir man ir vaikui. Kiti sako kad tikrai geras efektas. Na reikes ten vietoje paklaust ar nescioms galima, bet nematau priezasciu del ko butu negalima, nes ten juk druska, ne kokia chemija.
Atsakyti
Ka gi, galiu pasakyti savo nuomonę. Ne panacėja. Dėl malonumo nesiginčysiu,bet jis kainuoja 100 lt. O kas dėl efekto,tai galbūt kaip kam.Nesitikėkite stebuklingo efekto, nes labai skaudu kai tos viltys po savaitės žlunga. (čia mūsų patirtis). O jei lankote darželį į kurį mamos veda sergančius vaikus, tai jokie druskų kambariai neišgelbės.
Atsakyti