Įkraunama...
Įkraunama...

Drusku gydykla

Ejom ir mes su mazaja i tas druskas prie kokius tris metus. Ir visai be reikalo jus taip skeptiskai rasot, mono maziuke sirgdavo beveik be perstojo, o po tu seansu viskas pasibaige ir dabar net jei ir suserga viskas praeina zymiai lengvesne forma - nezinau, gal ir isaugo ta sirgimu amziu, bet mum tai labai keistai sutapo su apsilankymu drusku gydykloje thumbup.gif
Labai noretusi ir vel pakartot, bet kol reikalas nespiria, tai niekaip neiseina atrast laiko doh.gif
Atsakyti
Zinot, as pati tiks u hloterapija issigydziau 10 metu trukusi bronchita ir esu labai labai patenkinat, tik va dabar niekaip negaliu rasti informacijos, kada galiu is savo vaiku gydytojos tikrai reikalauti tokio reabilitacijos savo vaikams nes jauciu, kad baigtusi musu sinusitao, kosciojimai ir visos kitos varabos, nors mazeliui bus tik 2 metukai, bet tikiuosi kad ir jam tiktu, vis vienas sedejimas.... tik va reikia kad siustu gydytoja, nes tkitaip musu provincijos kainimis tai man kainuotu apie 350 Lt (cia Utenoj, man ir dviems vaikams) vis tik pinigai ne kitaip. gal kas zinot ta teisine informacija, nes kitaip is siandieniniu daktaru nieko negausi, jei pats nebusi pasirupines.. be to ir lydintis asmuo moka kaip geras, niekam neidomu... schmoll.gif
Na dar pridursiu, kad pirma poveiki, pajutau pati tik praejus kokiam geram menesiui po viso kurso, kai pastebejau, kad nebekoksciu, o prisimenu, jog katik grizusi is sanatorijos visai nurasiau si gydyma - atseit nepadeda.... per greitai thumbup.gif
Atsakyti
Va ka tik dukra baige kursa druskose. Aisku as nesitikejau kazkokio stebuklo, bet manau jai tai i nauda.
Pasirodo drusku gydykla yra ir silainiu poliklinikoje, ale ten reik siuntimo, kaina 6lt uz 15 min, nera vaiku grupes
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2006 11 10, 17:29)
Va ka tik dukra baige kursa druskose. Aisku as nesitikejau kazkokio stebuklo, bet manau jai tai i nauda.
Pasirodo drusku gydykla yra ir silainiu poliklinikoje, ale ten reik siuntimo, kaina 6lt uz 15 min, nera vaiku grupes

Teiravausi Šilainių poliklinikoj dėl haloterapijos 2 metų dukrai. sakė, siuntimo nereikia, tik pasiskambint iš anksto:
http://www.gydymas.lt/index.htm
Atsakyti
Gal kas žinot, ar procedūros druskų gydykloje padėtų vaikui nuo užkimimo (gerklės neskauda, bet kankina ilgalaikis kimimas)?
Atsakyti
Sveikos.
Seniai domiuosi 6iuo gydymu. Nes turiu amžinų problemų su viršutiniais kvėpavimo takais. O šiais metais tai vis nepraeina kosulys. Lyg apgydau ir vėl tas pats. Tad galvoju reikėtų apsilankyti druskų kambaryje. Gal dar žinot kur kaune užsiėma tokiu gydymu be šilainiu ir kokios kainos?
Atsakyti
Pernai dukrai nupirkau kursa Druskininkuose. Nezinau, ar butent tai turejo itakos, bet rudeni-ziema ji maziau sirgo, be to lengviau,. Anksciau bet kokia sloga baigdavosi baisiu kosuliu, o dabar - ne visuomet smile.gif tad ir siais metais irgi pakartosime kursa, nes vel vaziuojame dviem savaitem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2006 11 10, 18:29)
Va ka tik dukra baige kursa druskose. Aisku as nesitikejau kazkokio stebuklo, bet manau jai tai i nauda.
Pasirodo drusku gydykla yra ir silainiu poliklinikoje, ale ten reik siuntimo, kaina 6lt uz 15 min, nera vaiku grupes

Vai kaip dar pigu buvo tais gerais laikais, dabar visiškas deb..... 15 litų gultas nesvarbu ar tu vaikas ar suauges, ant gulto tik 2 žmonės, mano abu turi astmas mums parekomendavo gydytoja, o abiems vaikams 30 litų seansas, tai reiškia 300 lt košmaras bedarbiams tokie pinigai doh.gif
Atsakyti
mano vaikas irgi turi problemų su kvėpavimo takais,kai gyd pasakiau,kad vedžiau jį į ,,Druskų kambari,,tai sakė kad tai neveiksminga,bet aš tvirtai esu įsitikinusi,kad tokios procedūros yra labai veiksmingos ir kur kas geriau už visokius ,,fliuksotidus,, ,,monkastas,, ,,salbutamolius,, ir panašius nuodus. 4u.gif
Atsakyti
ar tiesa, kad Vilniuje druskų kambarys yra tik vaikų sanatorijoj Pušyno kelias? dar buvo kažkur antakalny, bet dabar man atrodo ten nėra... Ar esat kas buvę Pušyno kelio druskose?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2010 03 19, 19:53)
ar tiesa, kad Vilniuje druskų kambarys yra tik vaikų sanatorijoj Pušyno kelias? dar buvo kažkur antakalny, bet dabar man atrodo ten nėra... Ar esat kas buvę Pušyno kelio druskose?



Mums irgi daktare sake, kad siuo metu Vilniuje drusku kambarys yra tik sanatorijoje "Pusyno kelias"...
Atsakyti