Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

Mano sirdis dauzos kaip paselus, pasimatavau pulsa - 52... Nieko nesuprantu...
Atsakyti
koks kraujo spaudimas? rekomenduotina širdies lašų išgert wink.gif
Atsakyti
100/60, 60. Tai cia koks?
Atsakyti
normalu smile.gif
jei skydliauke be patologijos - raminamieji vaistai.
Atsakyti
QUOTE(Belada @ 2007 05 09, 13:53)
kaip pakelti kraujo spaudima mano 55/97 silpna norisi miego ir kava nepadeda, skauda galva gal kazkas cia man rinciau su sveikata kodel toks mazas mano kraujo spaudimas g.gif


maniskis 60/90 ir temperatura pakankamai nedidele (vidutiniskai 36 laipsniai) tai as pakeliu spaudima zaliaja arbata. kava man irgi jokio poveikio nedaro. nezinia ar turi itakos tai sveikatai, maniskis tai paveldetas ir as prisitaikiau prie tokio gana dazno aptingimo ir mieguistumo, sunku atsikelti ryte, bet galvos neskauda. Ar tikrai manote kad Jusu galvos skausmas su spaudimu susijes?
Atsakyti
gal ir man padesit,jau metus kazkur turiu dideli spaudima,nuo 90iki 110,tyriuosi kas puse metu skydliauke nes turiu mazgine striuma,pakitimu nera,daznai skauda sirdies plota,truksta oro,galva ispula karstis,nu baisus jausmas atsiranda nei is sio,sudimas geras,istyriau sirdi nieko,kaip ta pulsa numazint,nes mano gyd kazkokia vista,nieko neisraso,o auciuosi klaikiai,vos pajudu,sirdi skauda ir dar pradejau ausyse pulsa jaust,girdziu sirdies duzius
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 11 05, 01:15)
gal ir man padesit,jau metus kazkur turiu dideli spaudima,nuo 90iki 110,tyriuosi kas puse metu skydliauke nes turiu mazgine striuma,pakitimu nera,daznai skauda sirdies plota,truksta oro,galva ispula karstis,nu baisus jausmas atsiranda nei is sio,sudimas geras,istyriau sirdi nieko,kaip ta pulsa numazint,nes mano gyd kazkokia vista,nieko neisraso,o auciuosi klaikiai,vos pajudu,sirdi skauda ir dar pradejau ausyse pulsa jaust,girdziu sirdies duzius


sveika,as taip pat turiu dideli pulsa ,na turejau ax.gif iki114,tai daktare man skyre Cardiplant gudobeles tableteles.labai padeda.manyciau tau reiktu dar nueiti pas neurologa,nes man panasus simptomai buvo tai nustate vegetadistonija.sekmes!
Papildyta:
QUOTE(zalioji@ @ 2008 11 04, 21:36)
100/60, 60. Tai cia koks?


zemas mirksiukas.gif mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 11 05, 11:10)
sveika,as taip pat turiu dideli pulsa ,na turejau ax.gif  iki114,tai daktare man skyre Cardiplant gudobeles tableteles.labai padeda.manyciau tau reiktu dar nueiti pas neurologa,nes man panasus simptomai buvo tai nustate vegetadistonija.sekmes!
Papildyta:
zemas mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif

o kas tas yra vegetadistonija?gal patartumet klaipedoj gera neurologa?
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
Na, mergaites, jungiuosi prie Jusu ir as. Jau kokios dvi savaiteles vargstu nuo zemo spaudimo, galvos skausmo, dazno pulso ir sirdeles "dauzymosi". blink.gif Spaudimas 90/60, pulsas 90. Ypac galva pradeda skaudeti nakti, nes krenta spaudimas, sirdis dauzosi kaip paselusi. Ryte jauciuosi klaikiai, galva kaip nesava, sukasi, silpna. verysad.gif Pasidariau kraujo tyrimus, tai nieko labai blogo ir nerodo, siek tiek mazoka eritrocitu ir nusedimo greitis 28. Ryt eisiu pas gydytoja, ziuresiu ka pasakys. Su skydliauke viskas gerai, o ir stresu jokiu nebuvo, tai dabar net nezinau ka ir galvoti.
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2008 11 05, 13:25)
o kas tas yra vegetadistonija?gal patartumet klaipedoj gera neurologa?

apie vegetadistonija cia diskutuoja siame skyrelyje mamytes ,pasiziurekite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 11 05, 13:55)
apie vegetadistonija cia diskutuoja siame skyrelyje mamytes ,pasiziurekite 4u.gif

jau perskaiciau
Atsakyti
[quote=Lina R.,2008 11 05, 13:10]
sveika,as taip pat turiu dideli pulsa ,na turejau ax.gif iki114,tai daktare man skyre Cardiplant gudobeles tableteles.labai padeda.manyciau tau reiktu dar nueiti pas neurologa,nes man panasus simptomai buvo tai nustate vegetadistonija.sekmes!
Papildyta:
labukas 4u.gif mano spaudimas 153/97 pulsas šokinėja 104-115.vaistinėje pasiūlė gudobėlės lašiukus,tai dabar vartoju,o kaip idomu tos tabletės gal geriau g.gif jas be recepto parduoda?
Atsakyti