Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

tai mano mama tokia pati-nezinau, net kokiu priemoniu imtis,kad ja nuvesciau pas daktarus..ji lygiai taip pat sako:isgersiu vaistu, man praeis.
nepadeda nei asaros, nei prasymai.
Matot, tas spaudimas jai sukyla ryte ir vakare, toks ausktas spaudimas laikosi koki pusvalandi, paskui praeina. Tuo metu,jai uzspaudzia pakausi bei spranda, sake zvimbia ausyse. Ji niekada nera skundusis aukstu spaudimu, bet dabar tai jau matosi. Galbut tai butu kokios ligos pozymiai?galbut zinot,kaip mazinti spausdima?as zinau,kad savamoksliskai gyditi tokio rimto negalavimo negalima, bet as jos surisus nenunesiu pas daktarus..
Atsakyti
zinau tik tiek kad mazinti spaudima reikia vaistu, vaistinej gali nusipirkti ,paprasiusi, bet cia yra jau priezastis ,del ko jei kyla, siaip kiek zinau apatinis kraujo spaudimas rodo sirdies spaudima, tai drystau sakyti gal su sirdele, o koks virsutinis, koks pulsas, nesu daktaras ,bet mano mama sia problema ,ilgai turejo,reikia atlikti tyrimus, ir jau nieko cia nepakeisite,nueikit pATI pas seimos daktare ir pakalbekite, su ja ,pamenu mano mamai buvo silpna silpna, jau net duso ,nuvezem i ligonine, ji net reke, rupuzes paleiskit, mane as nepasirasysiu kad cia lieku,,, ir ka paleido, vakare visai pasidare silpna, nualpo, tada jau tiesiai i reanimacini, nu ir ka po poros dienu mire, todel tikrai suprantu , ka reiiskia kovoti su zmogumi kuris galvoja, man cia viskas gerai , g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijolija @ 2009 05 18, 14:49)
zinau tik tiek kad mazinti spaudima reikia vaistu, vaistinej gali nusipirkti ,paprasiusi, bet cia yra jau priezastis ,del ko jei kyla, siaip kiek zinau apatinis kraujo spaudimas rodo sirdies spaudima, tai drystau sakyti gal su sirdele, o koks virsutinis, koks pulsas, nesu daktaras ,bet mano mama sia problema ,ilgai turejo,reikia atlikti tyrimus, ir jau nieko cia nepakeisite,nueikit pATI  pas seimos daktare ir pakalbekite, su ja ,pamenu mano mamai buvo silpna silpna, jau net duso ,nuvezem i ligonine, ji net reke, rupuzes paleiskit, mane as nepasirasysiu kad cia lieku,,, ir ka paleido, vakare visai pasidare silpna, nualpo, tada jau tiesiai i reanimacini, nu ir ka po poros dienu mire, todel tikrai suprantu , ka reiiskia kovoti su zmogumi kuris galvoja, man cia viskas gerai , g.gif

Mane tai tokia panika jau yra apemusi..Uzjauciu Jus del mamytes. Be galo bijau, tokio likimo. Kaip ir pataret, bandysiu pati pakalbet su seimos daktare, gal ka patars..na kad su sirdim taippat neikad nera turejus jokiu bedu..virsutinis spaudimas tai ciut tik pakiles..galvoju,kad jai nebutu su kokiais inkstais bedos, nes kiek skaiciau, tai inkstu ligu atveju visad spaudimas sukyla..
Bijau net pradeti be jos zinios per daktarus eit-zinau,kokios reakcijos is jos sulauksiu.
Atsakyti
na, jau visai... tada reikia pas psichiatrus gydyt fobiją, o paskui ir spaudimą..
o šiaip tai čia niekas nesiriša - kaip gali būt apatinis 170, o viršutinis tik vos pakilęs, jei norma viršutinio 130-140... kai buna 180, jau laikoma daug.
apskrtai as sunkiai isivaizduoju 170 apatinį, daugiausiai esu mačius 150...
jei pakyla tik priepuoliais ir tik trumpam, o kitu metu normalus - pirmiausiai tirti reikia antinksčius
Atsakyti
si kart ir as paklausiu ,esant aukstam spaudimui,, panikos atakom net pakausis issiskauda ar galima gerti raminamus, siaqndien visa diena sokineja spaudimas, tik pagalvoju kad reikia pasimatuoti, nes namie turiu iskarto pasoka, o kol negalvoju viskas gerai, arba is trecio karto matavimo nusiraminu ir tik trecia kart rodo zemesni, tai galite ka nors pasakyti ,,ir dar ,kiek pavojingas toks aukstas spaudimas blush2.gif kaip 140/99 streso metu ,jaunam zmogui, ar gali kas nutikti,,kazkaip nesusitvarkau su savim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijolija @ 2009 05 18, 22:21)
si kart ir as paklausiu ,esant aukstam spaudimui,, panikos atakom net pakausis issiskauda ar galima gerti raminamus, siaqndien visa diena sokineja spaudimas, tik pagalvoju kad reikia pasimatuoti, nes namie turiu iskarto pasoka, o kol negalvoju viskas gerai, arba is trecio karto matavimo nusiraminu ir tik trecia kart rodo zemesni, tai galite ka nors pasakyti ,,ir dar ,kiek pavojingas toks aukstas spaudimas  blush2.gif kaip 140/99 streso metu ,jaunam zmogui, ar gali kas nutikti,,kazkaip nesusitvarkau su savim  verysad.gif

raminamųjų ne tik kad galima, bet ir reikia thumbup.gif
nei jaunam, nei senam vienkartinai prie tokio spaudimo nieko neatsitiks, bet nuolat toks ilgainiui padarys žalos
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 05 18, 17:25)
na, jau visai... tada reikia pas psichiatrus gydyt fobiją, o paskui ir spaudimą..
o šiaip tai čia niekas nesiriša - kaip gali būt apatinis 170, o viršutinis tik vos pakilęs, jei norma viršutinio 130-140... kai buna 180, jau laikoma daug.
apskrtai as sunkiai isivaizduoju 170 apatinį, daugiausiai esu mačius 150...
jei pakyla tik priepuoliais ir tik trumpam, o kitu metu normalus - pirmiausiai tirti reikia antinksčius

Zinau,kad sunku isivaizduoti ir suvokti,bet labai sunku su tokiu zmogum. Pas kokius psichiatrus?jos net prievarta niekur nenutempsi!niekur..ji net pas apylinkes gydytoja neina!del spaudimo,tai del to as baigiu isdurneti,nes nesu macius tokio zmogaus spaudimo.
tuoj ir mane reikes gydyti manau..
Atsakyti
kelios dienos sokineja tas spaudimas 130/82 ar auksciau truputi, kartais vel gerai. ar tai pavojinga, bet tikrai rodos zinau kad nuo nervuku ,geriu lexitonil, kazin susitvarkys, o ar zmogui kuriam spaudimas pakyla del ligos, bet tikrai nesusija su nervais kazin gali raminamieji numusti spaudima, gal raminamieji musa spaudima blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijolija @ 2009 05 19, 16:55)
kelios dienos sokineja tas spaudimas 130/82 ar auksciau truputi, kartais vel gerai. ar tai pavojinga, bet tikrai rodos zinau kad nuo nervuku ,geriu lexitonil, kazin susitvarkys, o ar zmogui kuriam spaudimas pakyla del ligos, bet tikrai nesusija su nervais kazin gali raminamieji numusti spaudima, gal raminamieji musa spaudima blush2.gif  blush2.gif

g.gif g.gif g.gif o tai kiek buna kai pakyla? 130? o kai gerai kiek 120? nusiraminkit ir ramiai sau gyvenkit, viskas cia gerai. Bet Lexothanylis akivaizdziai cia jau per silpnas vaistas - tiesiu taikymu reikia pas psichoterapeuta ar psichiatra mirksiukas.gif
Atsakyti
man gerai kaip 115/70 cia mano spaudimas o sitas 130/82truputi aukstokas, vajetau kas cia darosi lietuvaitem su nervukais.,,,, skubam gyventi,, ar koks velnias ,kazin isvios yra zmoniu pasveikusiu nuo situ nerimu, ir t,t,
Atsakyti
Labutis, mane jau kelios dienos kaip vargina sunkus skausmas sirdies ir kaires mentes plote,ypac kai kvepuoju giliai, nebezinau ar tai sirdis ar tik koks nervu uzdegimas ?
gal kam taip buve? gal turit patarimu?
Atsakyti
QUOTE(DiaDi @ 2009 05 18, 14:41)
Sveikos,
Mano mama labai gyvibinga moteris ( 46m.), taciau pastaruoju metu jai uzeina smarkus kraujo spaudimas, apatinius pakyla iki 170, ji visa pasidaro net bordo spalvos. Baisiausia,kad ji kaip mazas vaikas, neina pas daktarus. Jai net grasinimai nepadeda, manau, zmogus turi fobija kazkokia.
Galbut, jus zinote,kaip mazinti spaudima?
aciu

as galvojau kad tik mano mama tokia uzsispyrusi,jokiu daktaru,jokiu tyrimu doh.gif Puikiai jus suprantu,nes visa tai ir mes praejome schmoll.gif Tik viena diena ,as perskaiciau,kad problemos su spaudimu yra del pertirsto kraujo ir silpnu kraujagysliu,o visi tie aspirinai ir krauja skystinantis vaistai,nieko nepededa .Jei i tirstus barscius ideti tablete aspirino arba ta ,kuri skystina krauja ar musu barsciai praskistes??? Tam reikia tesiog ipilti vandens! Ir kai as tai supratau,as paprasiau kad mama pasistengtu isgerti 1.5 litro strukturizuoto vandens per diena(nors iki to as pastoviai girdejau,kad nuo vandens ja pykina),ir labai nustebau kai i savo klausyma ar geria vandeni,as gavau atsakyma "TAIP-1.5litro".Mes pamirsome kur padetas musu spaudimo matavymo aparatas,praejo jau metai laiko,bet su spaudimu problemu nebera.Dabar kekviena diena ji geria koralini vandeni ir omega 3/60. As labai dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti