Įkraunama...
Įkraunama...

Pulsas. Kraujo spaudimas

QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 04, 00:13)
Aš 18 neturiu,o esu ligų maišas  doh.gif
Pas mane diastolė dar labiau krito Dabar dažniausiai apie 53-65 laikosi  doh.gif  O sistolė 135-140  doh.gif


o tai jums galvos neskauda, kai būna aukštas karujospūdis? man tai net rega sutriko...
Atsakyti
QUOTE(kroska19 @ 2010 03 04, 12:39)
o tai jums galvos neskauda, kai būna aukštas karujospūdis? man tai net rega sutriko...

Skauda,bet ne visada.O kai skauda,tai skauda galvą netoli kaklo.Aš šiaip visada buvau trumparegė,tada nukritau nuo arklio,susitrenkiau galvą,tada pablogėjo regėjimas,o dabar...net nežinau.rodos neblogėja.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 03 04, 13:49)
Skauda,bet ne visada.O kai skauda,tai skauda galvą netoli kaklo.Aš šiaip visada buvau trumparegė,tada nukritau nuo arklio,susitrenkiau galvą,tada pablogėjo regėjimas,o dabar...net nežinau.rodos neblogėja.


bet tai kaip pagalvoju, negi turesiu visa gyvenima vartoti vaistus? kas laukia ateityje? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kroska19 @ 2010 03 04, 13:39)
o tai jums galvos neskauda, kai būna aukštas karujospūdis? man tai net rega sutriko...

man skauda 3 diena,guli uzsimerkusi,nes akys pavargsta ne paparastai ziuret,ne tai kad skaityt ar rasyt doh.gif .160/90,pulsas 100 g.gif
Atsakyti
QUOTE(kuziukas @ 2010 08 29, 00:03)
man skauda 3 diena,guli uzsimerkusi,nes akys pavargsta ne paparastai ziuret,ne tai kad skaityt ar rasyt doh.gif .160/90,pulsas 100 g.gif


as labai sureguliavau savo gyvenima, keiciu mityba, bet spaudimas vis tiek liko 140 (virsutinis), sakysite, nieko baisaus, bet ne, man per didelis, didelis galvos skausmas kankina, geriu vaistus, nors minimali doze, bet negaliu ju atsisakyti, nes pulsas pakilus spaudimui perkopia 100..na, bet cia "padeda" persirgtas miokarditas pries 10 metu...kazkodel uzpuole daug ligu, spaudimas isliko aukstokas, dar nustate osteochondroze ir artroze, sake daug drsuku organizme, zodziu, nekokia padetis, dabar dar i depresija ikritau, geriu daug vitaminu, vaistu, bet nuotaika negereja. Dar skausmas keistas zandikauliuose isitaise, gydytoja vis nieko neranda...jau nuo vasario menesio, o jau man sunku issizioti valgant, nekalbant apie tai, kad svoris krenta, apetito nera, tik nuolatinis skausmas, nezinau, kaip reikes issikapstyti, noriu ilgu atostogu, bet negaliu sau ju leisti, nes reikia dirbti, o dar vaikai mazi...
atrodo lengviau pasidare po visu ligu isdestymo, siuo metu kai randu laisva minute nuolat guliu, nes daugiau nieko nesinori, tik ramybes ir tylos.
Atsakyti
Sveikos,as cia irgi su busena keista,esu uk,ir pries keles dienas uztemo akyse,ir po to prasidejo galvos svaigimas,nemiga,ir va jau dvi dienos kaip beprote jauciuosi verysad.gif atrodo negaliu ne mastyti normaliai,kazkur skraidau padebesiais,sirdis atrodo kala,puslas pasisejes,ir nezinau kas dar cia gali buti ir i kan cia panasu :unsure:spaudimo nera kuo pasimatuoti,ir ne neisivaizduoju koks jis,zemas ar aukstas verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ursulla: 01 sausio 2011 - 17:05
QUOTE(Ursulla @ 2011 01 01, 17:04)
Sveikos,as cia irgi su  busena keista,esu uk,ir pries keles dienas uztemo akyse,ir po to prasidejo galvos svaigimas,nemiga,ir va jau dvi dienos kaip beprote jauciuosi verysad.gif atrodo negaliu ne mastyti normaliai,kazkur skraidau padebesiais,sirdis atrodo kala,puslas pasisejes,ir nezinau kas dar cia gali buti ir i kan cia panasu :unsure:spaudimo nera kuo pasimatuoti,ir ne neisivaizduoju koks jis,zemas ar aukstas verysad.gif  verysad.gif

Mars pas gydytoja!!
Atsakyti
Man tai viskas nusibodo. Daktarai pasake kad pulsas pasiekia 150 is didelio jautrumo verysad.gif nu tipo man namie ramiai sedint toks nepakyla , o kur nors lakstant su reikalais viskas pulsas 150 ...... verysad.gif cia jau niekas man nepades...
Atsakyti
QUOTE(Ursulla @ 2011 01 01, 17:04)
Sveikos,as cia irgi su  busena keista,esu uk,ir pries keles dienas uztemo akyse,ir po to prasidejo galvos svaigimas,nemiga,ir va jau dvi dienos kaip beprote jauciuosi verysad.gif atrodo negaliu ne mastyti normaliai,kazkur skraidau padebesiais,sirdis atrodo kala,puslas pasisejes,ir nezinau kas dar cia gali buti ir i kan cia panasu :unsure:spaudimo nera kuo pasimatuoti,ir ne neisivaizduoju koks jis,zemas ar aukstas verysad.gif  verysad.gif

pagerkite kalio ir magnio, man padejo pulsa ir spaudima sureguliuot, ir aisku pas gydytoja nueiti reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Yadhira @ 2011 01 02, 00:18)
Man tai viskas nusibodo. Daktarai pasake kad pulsas pasiekia 150 is didelio jautrumo  verysad.gif  nu tipo man namie ramiai sedint toks nepakyla , o kur nors lakstant su reikalais viskas pulsas 150 ...... verysad.gif  cia jau niekas man nepades...

Nusipirkit kokiu zoliniu raminanciu,tai neslopins per daug,o per koki men ir pulsas apsitvarkyt turetu.
Atsakyti
Sveikutes, o gal kas nuo padidejusio kraujospudzio naudojat hemopatinius kokius vaiztukus ar seip kazka laidisko kad numust??
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2009 10 14, 10:28)
oi, su spaudimu turejau problemu nemazai neseniai... buvo 43/89... ko man tik nedare ir kokiu ligu tin kerado  doh.gif  doh.gif  doh.gif ir be visa to, laikesi temperatura 37.2...  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Atrodo lyg apie save skaityciau g.gif
Spaudimas 88/60, kartais 91/65. O pulsas visuomet apie 90 buna.
Ir dar ta nuolatine temperatura doh.gif Nuo paauglystes man temperatura 37.2 cia jau norma skaitosi. Kartais 37 buna, kartais 37.4
Beje kartais permusimus jauciu, bet cia man turbut nuo skydliaukes, nuo skydliaukes vaistus jau geriu.
O del zemo spaudimo ar verta cia rimciau susirupinti g.gif
Gal kam irgi panasiai buvo?
Atsakyti