Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas ir įvairios ligos, negalavimai

buvau ir as su siuo "malonumu" susidurus - didziausi mazgai islinde, nei zvakutes, nei kremai, nei kompresai, nei pratimai nepadejo, o likus porai savaiciu iki gimdymo dar ir baisiai skaudet pradejo, naudojau lidokaina...CP, aisku, del to nedare, nes nera reikalo - per stumima tie mazgai nepadidejo ir "neiskrito", kaip kad as bijojau. o praejus savaitei po gimdymo hemorojus apskritai dingo nieko nedarant, nors jau bijojau, kad reiks operacijos.
Atsakyti
kol kas dar negimdziau (liko 1,5 men), bet esu turejus hemorojaus operacija, tai tikrai zinokit nieko gero.. blink.gif beveik dvi savaites pati negalejau nei atistot nei eit, tai vis kas nors man padedavo. nors operacija buvo jau daugiau nei pries metus iki siol atsimenu, kaip skauda po jos.. jei randat kitu budu, geriau gydykites taip. o blogiausia, kad va nestumo metu atsinaujina smile.gif tai ir operacija tam kartui doh.gif
Atsakyti
Turiu tokia problemėlę, prieš penkioliką metų, kai buvau paauglė, buvo išniręs klubas. Dabar kai laukiuosi, ginė davė siuntimą pas traumatologą, kuris turėtų duoti atsakymą , ar aš galiu gimdyti natūraliais takais. Gal kas turėjot panašią problemą. O be to gal žinot gerą traumotologą? Kiek žinau Kauno RK ligoninėje yra neblogų, bet nei vienos pavardės nežinau, neįsivaizduoju pas ką kreiptis. g.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Man nestumo metu buvo labai stiprus paumejimas, paskutinius du menesius sunkiai vaiksciojau, uzspaude nervu sakneles man, tirpo desine koja, todel termino diena nuvaziavau i gimdymo namus, o sekancia diena atliko operacija, nelaukdami veiklos, nes jau savaite beveik nemiegojau naktimis del kojos skausmo. verysad.gif
Mano atveju, cezari leme ir tai, kad pirmas gimdymas irgi baigesi cezariu, del to kad net ir skatinant, neatsidarinejo gimdos kaklelis.
Manau, kad gimdyti galima, jeigu nestumas nesukelia paumejimo, bet jau taip sake mano nestuma priziurinti gydytoja. 4u.gif
Atsakyti
Pries kokius 7 metus buvau apturejus dubens saku trauma. stipriai luzau keliose vietose. Kai pastojau su pirmuoju vaikuciu, ejau pas daktares ir nesiausi tuo metu (potrauminiu) darytas rentgeno foto. jos sake, kad jokiu problemu tai neturetu sukelti. Pagimdziau naturaliai, po gimdymo jauciau sioki toki diskomforta, mat tokios traumos atsiliepia visa gyvenima. Dabar laukiuos antrojo, irgi jauciu diskomforta vaiksciojant sioki toki. Bet del gimdymo jau nepergyvenu. 4u.gif Sekmes. 4u.gif Geriausia butu konsultuotis su gydytojais 4u.gif
Atsakyti
O man labai uzkilo kraujospudis, issivyste preeklampsija, bet pagimdziau pati visiskai naturaliai ir po kurio laiko normalizavosi kraujospudis smile.gif
Atsakyti
Niekada neturejau bedu del kraujospudzio, bet nestumo metu jis pas mane buvo pakrites, o pries gimdyma ir gimdymo metu taip soktelejo, kad net gydytojai issigando blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita:) @ 2006 12 21, 21:21)
Norejau paklausti gal kam dare hemorojaus operacija ? kaip tas pooperacinis laikotarpis ? ar po to jauciasi kokios nors pasekmes ?


Esu 4-ta diena po hemorojaus operacijos. Apie pooperacinę savijautą galiu pasakyti, kad išgyvenama smile.gif. Nuskausminamieji būtini ir antibiotikų reikia (juos gyd. išrašo), bet viltis, kad pagaliau baigsis visi nepatogumai viską nugali. Operavausi privačioje klinikoje "Medikana" ,Klaipėdoj. Pas gyd. Šniuolį. Už apžiūrą ir konsultaciją - 160lt, o operacija - 500lt. Operuojama lazeriu. Po operacijos iš karto keliaujama namo. Suprantu, kad brangoka, bet to verta.
Sėkmės gydantis!
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kam teko su trombocitopenija gimdyti? Kaip sekėsi, koks pasiruošimas buvo?
Atsakyti
QUOTE(Rajura @ 2012 08 28, 08:15)
Sveikos smile.gif  Gal kam teko su trombocitopenija gimdyti? Kaip sekėsi, koks pasiruošimas buvo?

laba,
antro nestumo metu 10sav. pagulde mane i ligonine del gresincio persileidimo pasirode rusvu isskyru.kraujo tyrimo metu pas mane buvo tik66trombocitai verysad.gif ,gavau siuntima i KMUK issitirti,tada nustate trombocitopenija apie kuria gyvenime nebuvau girdejusi.tada rekomendavo gimdyti KMUK nes gimdymo metu gali reiketi suleisti spec vaistu del kresumo.taigi visa nestuma bijojau kad kas nenutiktu, buvo sunkus visas nestumas. gydymo jokio neskyre,tik liepe stebeti kad nenukristu zemiau 50,tmano rombocitai svyravo nuo66 iki 110 jei gerai pamenu,pradzioje nestumo mano svoris krito arba neaugo,daktare liepe gerti pregnakier vitaminus sako sustiprys organizma gal pakils trombocitai,7men priaugau 5kg per menesi,o kokia stora buvau 9men lotuliukas.gif .
taigi atejo beveik laikas gimdyti mano trombocitai buvo apie130 thumbup.gif tai didziausi per visa nestuma.
gimdymas prasidejo termino diena nuvaziavau i KMUK,daktre pas kuria gimdziau sake ko as pas juos atvaziavau 130trombocitu visai uztenka gimdyti,nepatenkinta tokia buvo schmoll.gif
o akusere tai superine pasitaike thumbup.gif
pagimdziau pati laimingai thumbup.gif 5kg berniuka kraujavimo baisaus nebuvo,bet mane stebejo kad jis neprasidetu.
po gimdymo mano trombocitai buvo apie 100, kai praejo daugiau nei metai po gimdymo man eme kaulu ciulpus istirti kodel mano trombocitai neatsistato,bet jokios kraujo ligos nerado kaulu ciulpuose trombocitu buvo norma,nors kraujo tyrimas rode apie 110.
dabar jau beveik 2 metai po gimdymo mano trombocitai 210 tai didziausi nuo nestumo thumbup.gif t.y .atitinka norma,bet kartais atsiranda mazu melyniu, ypac jei ka sunkiau ar daugiau veikiu, ant ranku ir koju.
P.S. pirmo nestumo metu man buvo antrine anemija istisai geriau gelezi bet Hmb atsistate ir tik pries pat gimdyma,bet mergaitei iki 1metu buvo istisai mazakraujyste, gydytojai sake kad igimta.gime 4kg smile.gif
gal jau per daug issipleciau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvimbute: 30 rugpjūčio 2012 - 19:43