Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai/batai: padirbti ar originalūs?

QUOTE(Saldi1 @ 2011 08 25, 15:54)
Jo,as ir taip ir itariau, aciu uz nuomone smile.gif Noretusi nusipirkt uz ikandama kaina Prada rankine,nes labai jos grazios man, bet 2000 doleriu moket ne man uz rankine, o neoriginalo nesinori


Sutinku 100% - jei padirbta, kvailai atrodo.. Siulyciau ieskoti panasios rankines tik be Prada zenklo smile.gif Man tik keista kaip tokios svetaines gyvena!! Cia gi autoriniu ir vartotuju teisiu pazeidimas..
Cia garantuoti dizaineriu gaminiai.. ir kainos garantuotos smile.gif

http://www.harrods.c...sories/handbags
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2011 08 25, 17:14)
...Dar kartą perskaičiau jūsų komentarą ir (jūs tik neįsižeiskit), bet ar esat tikra, kad vyras nešioja nepadidintų prekės ženklų L? MB su 180/73 nešioja M, o kai ką ir L, tai kažkaip keista, kad +-20 kg skirtųsi tik nepilnu dydžiu.

Esu tikra kad jis nesioja JAV rinkai skirta L dydi mirksiukas.gif O striuke buvo pirkta JAV - bent jau pagal pirmine info, tai ir kilo minciu kad kazkas su ja ne taip. Tarp kit ko, pasitvirtino, nera originalas nuoroda, kaip ir kur suziureti
Tai vakar anyta prispaudziau per Skype, ir ka - o gi prisipazino, kad jaunesniajam nupirko Nordstrome uz $700, o maniskiui eBay - nes kam moketi tiek daug uz toki pat daikta doh.gif doh.gif doh.gif Bet gi as ziema maciau jaunesnelio striuke, o dabar pries akis sita turiu - skiriasi ir medziaga, ir pasiuvimo kokybe, jau nekalbant apie ta dydi nelemta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AJ_Lt: 26 rugpjūčio 2011 - 17:54
QUOTE(Ievutele123 @ 2011 08 25, 17:21)
Geriausiai nepatingėk pajudinti savo šikna ir nuaik i kokia originaliu drabužiu parduotuve smile.gif

Koks skambiai isakmus issireiskimas. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
noriu ir as pagalbos, noriu pirkti pinigine, kaip manote, kiek gali kainuoti chanel ne "podielka"? Kas liecia skaiciukus, maisiukus, sertifikatus ir visa kita, kaip ir yra doh.gif Taip nesinoretu bet ko nusipirkti uz tokia kaina.. Internetu nepaciupinesi odos, siuliu ir pan. O gal kuri esate is cia uzsakineje ar gal kuri patyrusi eksperte gali pasakyti apie situ gaminiu kokybe? Ir ar gali tik tiek kainuoti originalas??? rolleyes.gif internetine ale chanel parduotuve
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2012 01 02, 14:27)
Sveikos mergaites,

Na aš ne profė, bet čia jau aiškiai matosi, kad neoriganalai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2012 01 02, 19:46)
Na aš ne profė, bet čia jau aiškiai matosi, kad neoriganalai schmoll.gif

Jau as irgi pritupiau uodega biggrin.gif
Atsakyti