Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Metuku svereme 13 kg, o ugis buvo 82 smile.gif


****************************

1 tema

2 tema

3 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rustė: 21 gruodžio 2008 - 20:59
paskutinius 5 men mano sunelis po 600 g priauga, nors valgo tikrai nemazai, ir 0,5 - 1 cm
Atsakyti
O mes priauginejam nuo 300 iki 400 g per menesi stabiliai ir pasirodo,tai nepriklauso ar as savo pienu maitinu ar duodu kosytes,nes bijojau,kad mazai sveria ir 5 men duodavau koses,o rezultatas vis tiek toks pat 400 gr ir suprask sita sistema kad gudrus doh.gif Mums 6 men ir savaite,o sveriam 6.5 wub.gif
Atsakyti
mano berniukas gimė 3330kg, iš ligoninės gryžom 3100kg, pirmą mėnesį, kai valgėm tik mano pienuką, priaugom mažai -700g (3800kg), matyt pienuko per mažai buvo, o kai pieno visai sumažėjo ir pradėjom valgyti tik mišinuką, per antrą mėnesį priaugom 1,300kg rolleyes.gif dabar sveriam 5100kg thumbup.gif
Atsakyti
jungsius ir as prie jusu mamytes 4u.gif mano dukryte gyme mazyte 2,809 o dabar tesveria 8,5 kg. labai mazyte. labai stengdavausi ja daugiau maitinti, bet pas ja apetitas blogas mazai valgo. o kai nueinu pas gydytoja kiekviena karta leptili kad as vaiko nemaitinu kad pati maziausia pas ja blink.gif tai toks nervas ima verysad.gif ka as galiu padaryt as jug per prievarta vaikui nekisiu. uosvene kai pamato visalaika oj kokia mazyte, oj kudute, oj coliuke doh.gif tai as labai pergyvenu del to svorio net nzn ka daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(margarita @ 2008 02 13, 18:59)
jungsius ir as prie jusu mamytes  4u.gif  mano dukryte gyme mazyte 2,809 o dabar tesveria 8,5 kg. labai mazyte. labai stengdavausi ja daugiau maitinti, bet pas ja apetitas blogas mazai valgo. o kai nueinu pas gydytoja kiekviena karta leptili kad as vaiko nemaitinu kad pati maziausia pas ja  blink.gif  tai toks nervas ima  verysad.gif  ka as galiu padaryt as jug per prievarta vaikui nekisiu. uosvene kai pamato visalaika oj kokia mazyte, oj kudute, oj coliuke  doh.gif  tai as labai pergyvenu del to svorio net nzn ka daryt  doh.gif

Sveikos, siandien dukrytei lygiai 9 men. sveremes - 6560 gr. Per menesi visumoj labai mazai, bet per 6 savaites 560 gr - kaip ir neblogai, iskaitant tai, kad savaite sirgo ir nieko visiskai nevalge. Siandien pas gydytoja vel isgirdau zudanti klausima - ka valgo ir kodel taip mazai...BET KAIP IKISTI MAISTA JEI NENORI?reiktu gydytojams pabandyt pamaitinti nevalgiuka, gal nebeklausinetu tokiu kvailu klausimu
Atsakyti
mes per menesi priaugam po 400 gr, o kai serga tai tikrai beveik nieko nevalgo po kelis sauksciukus ir viskas unsure.gif dabar stengiosi viska kisti valgyt kad tik pavalgytu manu kose verdu viena kart savaitei. mums dabar pas daktare tik metuku tai net neisivaizduoju kiek jinai priaugs per tuos menesius, net baisu pas daktare eiti kad negirdeti tu juos komentaru kad as vaika badu marinu blink.gif sekmes ir stipribes ir reikia maziau klausit tu nesamoningu komentaru doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,jungiames ir mes 4u.gif mano Amelytei dabar 9 men ir kelios dienos sveriam 7,600 ugis 68 smile.gif bet manoji gime anksciau ir tesvere 2,170kg.raida nebeatsiliekam,na o svoriu ugiu esam mazytes,apetitu taip pat pasigirt negalim,labai pergyvendavau del kiekvieno gramo kiek ji suvalgydavo ir aplamai kiek priaugdavo,bet dabar....aisku nenuleidziu ranku,bet galvoju kad tikrai nenupenesi vaiko kisdama jam per prievarta,kiek jam reik tiek jis ir suvalgo,ir pasisotina.manoji valgo beveik viska ka gali valgyt tokio amziaus vaikas,bet kiekiai nedideli,ir siaip duodu paragaut kartais konors ir nuo bendro stalo tai atrodo valgytu ir valgytu biggrin.gif taip jau esu girdejus jei vaikas nevalgo pabandykit pasisodint prie bendro stalo ir duokit konors tada jau jis valgys ka jis nori ir kiek biggrin.gif zinoma su prieskoniais nepersistengt unsure.gif as jau duodu ir kefyro paragaut ir kose skiedziu karves pienu ax.gif zodziu visko po biski vis pamazu duodu paragaut rolleyes.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
As irgi noriu prisijungti...

Mano maze gime 50cm ir svere 2.700, per pirma menesi paaugo 6 cm ir svoris 1.5 kg taciau paskui svorio priaugimas vos siekdavo 300g, man vis gydytoja sakydavo ant ribos ant ribos svoris neatitinka ugio, as pora menesiu pergivenau, o paskui net nekreipiau demesio, manau jei tiek sveria reiskia taip ir turi buti, be to maniske yra margaite o mergaites turi buti lieknos smile.gif o dabar jai jau 7.5 men sveria apie 7 kg (net nezinau ar tai daug ar mazai) yra smulki, savo gebejimais neatsilieka nuo bendraamziu reiskia vaikas yra sveikas ir reiskia taip ir turi buti
Atsakyti
drinks_cheers.gif visiskai sutinku mergaites turi but lieknesnes ir smulkesnes, be to jaigu dar nuo bendraamziu neatiliekam tada isvis gerai ir nero ko nerimauti 4u.gif as tai jau net nekreipiu demesio ka man gyd sako del to svorio arba aplinkiniai. uzaugs manikenes bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės mamytės, jungiamės ir mudvi. Mes irgi mažai priaugam. Nors mum dar visai mažai laiko, bet. Gimėm mes 3,78 iš ligoninės išvažiavom 3,68, po mėn. priaugom 4,67 ir vsio svoris sustojo.. Būdamos 2,5mėn. svėrėm 4,8 Nuėjus pas gyditoja ji ant manęs tokiu balsiu tipo marinu vaika ji nyksta, toks jausmas jkad aš vaikui valgyt neduodu. Praverkiau visą dieną, jaučiuasi tokia bloga mama. Liepė ateit po savaitės. Maistuką vaikui tą savaitę vos ne per prievartą kišau, per savaitę priaugom 80gr, ir gyditoja mus tiesiai į ligoninę. Tai ten pašnekėjus su spec. ji nuramino, kad vaikučiams taip būna, kad galbūt nelabai toleruoja mišinuką ir suskystėja šiek tiek viduriukai, tai ji ir iškakoja viską...
Tad dabar mes valgom manų tyrelę( skystą košytę) ir matosi kad svoriukas auga, bent jau man taip atrodo. Antradienį eisim pas gyditoją ir žiūrėsim...
Atsakyti
Devynių mėnesių sveriam 8400 kg (per 1,5 mėn. 400 gr), ūgis 75 cm ax.gif Gaunasi taip, kad papildomas maistas jokios naudos neduoda doh.gif Tik pinigų leidimas biggrin.gif . Priauga beveik tiek pat kaip valgydavo vien tik MP.
Atsakyti