Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai 2

Sena tema

Bandau pratęsti ankstesnę temą. Čia mano nauja svetainė su senais baldais.

user posted image

user posted image

Taupau baldams ir vis bandau sugalvoti kaip įdomiau apstatyti tokį kambarį. Užuolaidos yra tik dieninės - dar galvoju ar naktinių išvis reikia. Kambario spalvose yra daug medienos - raudonmedžio kolonos, pušinės lentelės ant stogo šlaito (butas palėpėje), pušiniai laiptai, virtuvės, kuri yra toje pačioje patalpoje spalvos tokios (gartraukis nėra mėlynas - ten tik apsauginė plėvelė) :

user posted image


Žinau kad interjero pilnatvei spalvų reikia mažiau, bet ką jau padarysi - mediena tokia buvo ir jos neišlupsiu - naujame bute remonto nedarysiu..

Gal kas mestels auksinę minkštų baldų idėją? ax.gif
Atsakyti
Koks fainas kilimas bigsmile.gif Kur pirktas ir kiek kainavo, jei ne paslaptis ? Cia kazkoks bambukinis?
Atsakyti
Aš tai derinčiau sofą su užuolaidų apačia - pirkčiau oranžinę ir dar kokiom dekoratyvinėm pagalvėlėm apmėtyčiau. Pati labai noriu oranžinio minkšto kampo, ir sienų spalva pas mus panaši.
Atsakyti
Neįžiūriu kokia spalva išdažyta svetainė. g.gif
Atsakyti
QUOTE(*JUTA* @ 2006 10 30, 20:48)
Koks fainas kilimas  bigsmile.gif Kur pirktas ir kiek kainavo, jei ne paslaptis ? Cia kazkoks bambukinis?


Taip, čia bambukinis kilimas, JYSK parduotuveje jis kainuoja 60lt. 2x2m. Pirkau kaip laikiną, nes šeip jis nėra praktiškas - negalima ant jo statyt kėdžių, nes atsisėdus jų kojos laužo bambukus.

QUOTE(Merguzele @ 2006 10 30, 21:06)
Aš tai derinčiau sofą su užuolaidų apačia - pirkčiau oranžinę ir dar kokiom dekoratyvinėm pagalvėlėm apmėtyčiau. Pati labai noriu oranžinio minkšto kampo, ir sienų spalva pas mus panaši.


Užuolaidos irgi laikinos pirktos po 19 lt kad langas nebūtų plikas. Pas mane oranžinė kaip ir nenumatyta į kambarį...

QUOTE(Veronika @ 2006 10 30, 21:22)
Neįžiūriu kokia spalva išdažyta svetainė. g.gif


Sienos beveik baltos - vos vos yra rožinis atspalvis.
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2006 10 31, 09:41)
Sienos beveik baltos - vos vos yra rožinis atspalvis.


Man irgi patinka baltai dažytos sienos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 10 31, 10:04)
Man irgi patinka baltai dažytos sienos. thumbup.gif


Ir man labai patinka baltos sienos. thumbup.gif Kaip tik dabar sprendžiu kokia spalva dažyti savo namučių sienas, norėčiau baltos atspalvį, na gal biskį karamelinį, bet visi mane atkalbinėja, sako, kad bus kaip ligoninėj... O man taip gražu balta... g.gif Ir nežinau ką daryti...
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2006 10 31, 10:20)
Ir man labai patinka baltos sienos.  thumbup.gif Kaip tik dabar sprendžiu kokia spalva dažyti savo namučių sienas, norėčiau baltos atspalvį, na gal biskį karamelinį, bet visi mane atkalbinėja, sako, kad bus kaip ligoninėj... O man taip gražu balta... g.gif Ir nežinau ką daryti...


Manau daryk kaip nori pati. Tik dėl praktiškumo patarčiau naudoti dažomus tapetus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2006 10 31, 10:20)
Kaip tik dabar sprendžiu kokia spalva dažyti savo namučių sienas, norėčiau baltos atspalvį, na gal biskį karamelinį, bet visi mane atkalbinėja, sako, kad bus kaip ligoninėj... O man taip gražu balta... g.gif Ir nežinau ką daryti...


nepasiduok ir neklausyk liaudies biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistia @ 2006 10 31, 15:53)
nepasiduok ir neklausyk liaudies biggrin.gif wink.gif

Teisingai drinks_cheers.gif

baltai nedazyk, bus kaip ligoninej, zaliai nedazyk, bus irgi kaip ligoninej, melsvai nedazyk, nes bus irgi kaip ligoninej biggrin.gif

Paklausyt visada galima, bet padaryti reikia taip, kaip pati nori bigsmile.gif
Atsakyti
Ačiū mamikės už palaikymą drinks_cheers.gif Manau, kad taip ir padarysiu, vistik erdvė pas mane labai maža, o ir baldų dar nežinau kokių noriu, o prie baltų atspalvių viskas tiks.. smile.gif
Atsakyti
Pas mus baltos sienos, praktiska, daug ka galima priderinti. Ir nepanasu i ligonine, nes daug paveikslu kabo biggrin.gif. Tik man jau nusibodo balta tongue.gif. Dabar keliames i nauja buta, todel bent saliono noreciau gal geltono (baldai melyni). Ir vaiku kambari noreciau ne baltai dazyti. O va miegamasis ir darbo kambarys tebebus balti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea: 31 spalio 2006 - 17:17