Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai 2

Na aisku neisizeisk,nes kiekvienas skirtinga skoni turi,bet man tavo svetaine,tai kico kratinys g.gif As uz klasikini stiliu ir laikui nepavaldzius brangius daiktus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 02, 18:03)
Na aisku neisizeisk,nes kiekvienas skirtinga skoni turi,bet man tavo svetaine,tai kico kratinys g.gif As uz klasikini stiliu ir laikui nepavaldzius brangius daiktus thumbup.gif



Na manau, kiekvienas galedamas sau viska leisti, rinktusi brangius daiktus, brangius baldus ir visa kita.
O siaip tos nuotraukos svetaines tai ir man nelabai patiko, bet ji juk pati sako kad cia tik laikina, ir galutinis variantas bus kitoks.
Atsakyti
user posted image


Cia radau senoje temoje Alajos buto nuotr. ax.gif SUPER thumbup.gif thumbup.gif pASIRODO NE VIEN MODERNIAI ZMONES RENGIASI BUTUS thumbup.gif
thumbup.gif
Dar nemaciau,kad butu kas panasaus ideje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kieli: 03 lapkričio 2006 - 12:45
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 02, 19:03)
Na aisku neisizeisk,nes kiekvienas skirtinga skoni turi,bet man tavo svetaine,tai kico kratinys g.gif As uz klasikini stiliu ir laikui nepavaldzius brangius daiktus thumbup.gif


blink.gif Na tai gal paskaityk pirma posta?

isikelem i nauja buta is bendrabucio - baldai visi ten seni. As gi ir klausiu patarimo kokius pirktis.

o del brangumo daiktu - as kaip tik nemegstu brangiu, nes neteikiu daiktams tiek daug demesio - jie turi tarnauti man, o ne as jiems (nu tipo uzdirbt belenkiek kad isgaleciau brangu daikta pirkt g.gif geriau pakeliausiu tongue.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shyna: 03 lapkričio 2006 - 12:52
Na mestelsiu ir as akmenuka blush2.gif nu jau sienu spalva doh.gif pirma ka padaryciau as, perdazyciau sienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2006 11 03, 15:50)
Na mestelsiu ir as akmenuka  blush2.gif nu jau sienu spalva  doh.gif pirma ka padaryciau as, perdazyciau sienas smile.gif


Sienu spalva man problemu nekelia - katik padaryta apdaila - t.y. as tokia issirinkau ir tokia mane tenkina.
Atsakyti
Na kaip sakoma: del skonio nesigincyjama. tuomet as tau prastas patarejas ir del baldu buciau ax.gif
Atsakyti
Na zinai ir as ne milijoniere,bet..........Geriau ilgiau pataupusiu ir nusipirksiu viena,bet gera ir skoninga daikta,nei..........As pvz,savo remontui metus taupiau,bet nusipirkau tai ko man reikia.Ir voniai pvz irgi metus taupiau,bet uz tai viskas kokybiska ir skoninga,nors neigudusiai akiai ir nesimato,kad tiek daug ideta. thumbup.gif
Papildyta:
O apie brangius daiktus-tai as turejau omenyje-senus ir grazius baldus,kokiu dabar taip nebegamina.O jie jei nezinai,visada brangus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 03, 20:00)
Na zinai ir as ne milijoniere,bet..........Geriau ilgiau pataupusiu ir nusipirksiu viena,bet gera ir skoninga daikta,nei..........As pvz,savo remontui metus taupiau,bet nusipirkau tai ko man reikia.Ir voniai pvz irgi metus taupiau,bet uz tai viskas kokybiska ir skoninga,nors  neigudusiai akiai ir nesimato,kad tiek daug ideta. thumbup.gif
Papildyta:
O apie brangius daiktus-tai as turejau omenyje-senus ir grazius baldus,kokiu dabar taip nebegamina.O jie jei nezinai,visada brangus tongue.gif

Gal gali įmesti keletą nuotraukų, kaip dabar atrodo tavo vonia ir svetainė... ? bigsmile.gif mastau.gif Įdomu pasidarė, ką galima pasidaryti, kai pataupai metus, kitus... blush2.gif
Atsakyti
[quote=Shyna,2006 10 30, 19:04]
Čia mano nauja svetainė su senais baldais.


Jaukus butukas mirksiukas.gif
Sienų spalvos aš nekeisčiau...
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2006 11 03, 20:00)
Na zinai ir as ne milijoniere,bet..........Geriau ilgiau pataupusiu ir nusipirksiu viena,bet gera ir skoninga daikta,nei..........As pvz,savo remontui metus taupiau,bet nusipirkau tai ko man reikia.Ir voniai pvz irgi metus taupiau,bet uz tai viskas kokybiska ir skoninga,nors  neigudusiai akiai ir nesimato,kad tiek daug ideta. thumbup.gif
Papildyta:
O apie brangius daiktus-tai as turejau omenyje-senus ir grazius baldus,kokiu dabar taip nebegamina.O jie jei nezinai,visada brangus tongue.gif


Siaip tai ne tik seni baldai kaina turi. Ir jei seni, tai dar nereiskia, kad grazus bigsmile.gif
Tikrai idomu butu tamsteles skoni bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shyna @ 2006 10 30, 19:04)
Sena tema

Bandau pratęsti ankstesnę temą. Čia mano nauja svetainė su senais baldais.

user posted image

user posted image

Taupau baldams ir vis bandau sugalvoti kaip įdomiau apstatyti tokį kambarį. Užuolaidos yra tik dieninės - dar galvoju ar naktinių išvis reikia. Kambario spalvose yra daug medienos - raudonmedžio kolonos, pušinės lentelės ant stogo šlaito (butas palėpėje), pušiniai laiptai, virtuvės, kuri yra toje pačioje patalpoje spalvos tokios (gartraukis nėra mėlynas - ten tik apsauginė plėvelė) :

user posted image
Žinau kad interjero pilnatvei spalvų reikia mažiau, bet ką jau padarysi - mediena tokia buvo ir jos neišlupsiu - naujame bute remonto nedarysiu..

Gal kas mestels auksinę minkštų baldų idėją?  ax.gif

kur pirkai uzuolaidas?siuvaisi ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti