Įkraunama...
Įkraunama...

Buto fotoalbumai 2

QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 09, 18:07)
nerandu svetainės interjerų temos dedu čia
user posted image

Geras. Niu bet vaikai iskapstytu.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2007 01 09, 16:00)

Gražu bet man vonia per daug primarginta blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 09, 19:23)
Gražu bet man vonia per daug primarginta  blush2.gif  unsure.gif


Taip, bet kadangi spalvos tik dvi - balta ir mėlyna, tai nevargina akių ir psichikos smile.gif Labai norėjau tokios kiek retro stiliaus vonios su mėlyna spalva...Be to, patalpos plotas leido taip "pažaisti" su plytelėm - mažam sanmazge tikrai nesižiūrėtų, norėtųsi vientisumo...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 09 sausio 2007 - 18:44
Baikit, spalvos ne mūsų reikalas juk

Man labai patiko vonia, gaila, kad pas mus tokios nišos neimanomos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 01 09, 17:37)
Uzklydau karta i SM foruma apie sviestuvus (prie rankdarbiu atrodo) ir uzkibau. Labai lengva padaryti ir gali kokiu tik noriu spalvu. Nusipirkau irisiniu siulu, apvalu baliona ir lipalo kliju.
Siula leidi per klijus ir vynioji ant baliono. Paskui isdziuna, susprogdini baliona, padarai skylute lepai ileisti ir sviestuvas yra  lotuliukas.gif  thumbup.gif  O ta mechanizma lempockai pirkom Senukuose. Lempute ale energija taupanti. Kiek taupo neaisku, viena net po dvieju savaiciu perdege  lotuliukas.gif

Gera idėja, o aš vis galvojau kaip ten padaryta mastau.gif ačiū už trumpą nupasakojimą, gal kada pabandysiu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 09, 18:23)
Gražu bet man vonia per daug primarginta  blush2.gif  unsure.gif

Kiekvienas turi savo skonį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 09, 19:23)
Gražu bet man vonia per daug primarginta  blush2.gif  unsure.gif

O man vonia labai graziai padaryta. Cia is tos serijos, kad pati tokios nenoreciau, bet apskritai grazu 4u.gif
tik man nelabai patinka, kai labai pas daug ka vonioj buna surikiuotos matomoj vietoj visos turimos kosmetikos priemones. Juk atrodo, galima pakabinti grazia spintele ir sudeti viska, kad neapsikraut ax.gif

Mes irgi siuo metu isikurinejam savo bute, todel labai idomu paziureti, kokiu interjero ideju turi kiti smile.gif kada veliau idesiu savo nuotraukytes, kai bus daugiau baldu ax.gif nors tai, bus, kaip kazkuri gerai issireiske, ekonomines klases interjeras, bet uz tai kuriamas savarankiskai ir su didele meile ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2007 01 10, 08:50)
tik man nelabai patinka, kai labai pas daug ka vonioj buna surikiuotos matomoj vietoj visos turimos kosmetikos priemones. Juk atrodo, galima pakabinti grazia spintele ir sudeti viska, kad neapsikraut  ax.gif


O man patinka, kai viskas po ranka. Kataloguose - tuscios erdves, nes tu daiktu paprasciausiai nera. O realiai - ir ranksluosciai, ir chalatai kabo. Ar juos slapius irgi kazkur suslepti reikia? Buteliu - ir vel, negi kaskart spintelej ieskosi reikiamo? Cia, matyt, dar ir nuo charakterio priklauso. Vieniems reikia sterilumo, kitiems - uztenka elementarios svaros.
Atsakyti
QUOTE(Fijona @ 2007 01 10, 13:47)
O man patinka, kai viskas po ranka. Kataloguose - tuscios erdves, nes tu daiktu paprasciausiai nera. O realiai  - ir ranksluosciai, ir chalatai kabo. Ar juos slapius irgi kazkur suslepti reikia? Buteliu - ir vel, negi kaskart spintelej ieskosi reikiamo? Cia, matyt, dar ir nuo charakterio priklauso. Vieniems reikia sterilumo, kitiems - uztenka elementarios svaros.

Kabantys grazus ranksluosciai kaip tik grazu, dar ir spalviniu poziuriu suzaisti galima, galvoje turejau tik visokius buteliukus. Taip, man geriau reikiamo buteliuko pasieskoti spinteleje, o pasinaudojus ji ten atgal padeti. Geriau vonia galima stilingai pagyvinti siaip kokiais dekoratyviniais daiktais, o ne kosmetikos "paroda". Bet as nieko nekritikuoju, kiekvienas tvarkosi kaip jam geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geliuke @ 2007 01 10, 14:01)
Kabantys grazus ranksluosciai kaip tik grazu, dar ir spalviniu poziuriu suzaisti galima, galvoje turejau tik visokius buteliukus. Taip, man geriau reikiamo buteliuko pasieskoti spinteleje, o pasinaudojus ji ten atgal padeti. Geriau vonia galima stilingai pagyvinti siaip kokiais dekoratyviniais daiktais, o ne kosmetikos "paroda". Bet as nieko nekritikuoju, kiekvienas tvarkosi kaip jam geriau  4u.gif


man irgi patogiau ir gražiau kai viskas spintelėje. pas mane tik dešinę ranką ištiesei į šoną, dureles į viršų atkėlei, ir viską turismile.gif Uždarei - pasislėpė.
o ant stalviršio tik dantų šepetukai, pasta, skystas muilas , kremo buteliukas, dar kokia smulkmena. Man net tvarką taip palikyti lengviau - lengviau nuvalyti stalviršį ir kriauklę, kai neapkrauta, ir dar vienas pliusas: neprisikaupia pasenusių ar besibaigiančių priemonių, paprasčiausiai į spintelę sutalpinti būtų neįmanoma, periodiškai peržiūri ir išmeti, o stalviršį ohoho kiek dar galėčiau apkrauti smile.gif

bet čia kaip ir Geliuke sake - skonio dalykas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axa: 10 sausio 2007 - 13:20
QUOTE(Raganėlė @ 2007 01 09, 18:07)

Papildyta:
nerandu svetainės interjerų temos dedu čia
user posted image


o cia geras lotuliukas.gif mano katinui labai patiktu lotuliukas.gif thumbup.gif Tik bijau, kad jis ten apie visai ka kita pagalvotu ir prikakotu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 01 10, 14:21)
o cia geras  lotuliukas.gif  mano katinui labai patiktu  lotuliukas.gif   thumbup.gif   Tik bijau, kad jis ten apie visai ka kita pagalvotu ir prikakotu  lotuliukas.gif


o ką tu žinai - gal čia ir yra tokia prabangi katino dėžutė?
lotuliukas.gif

aš beje kažkokią panašią mintį ir turėjau daryti - tokią kaktusų lysvę palei langą. Na bet čia tik fantazijų lygyje liko - pabūgau, kad jei nepasiteistų ar atsibostų, reiks grindis perkloti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axa: 10 sausio 2007 - 13:24
QUOTE(axa @ 2007 01 10, 14:07)
man irgi patogiau ir gražiau kai viskas spintelėje. pas mane tik dešinę ranką ištiesei į šoną, dureles į viršų atkėlei, ir viską turismile.gif Uždarei - pasislėpė.
o ant stalviršio tik dantų šepetukai, pasta, skystas muilas , kremo buteliukas, dar kokia smulkmena. Man net tvarką taip palikyti lengviau - lengviau nuvalyti stalviršį ir kriauklę, kai neapkrauta, ir dar vienas pliusas: neprisikaupia pasenusių ar besibaigiančių priemonių, paprasčiausiai į spintelę sutalpinti būtų neįmanoma, periodiškai peržiūri ir išmeti, o stalviršį ohoho kiek dar galėčiau apkrauti smile.gif

bet čia kaip ir Geliuke sake - skonio dalykas  drinks_cheers.gif

Apie toki spinteles pliusa net nepagalvojau biggrin.gif labai logiska drinks_cheers.gif
Apziurejau tavo vonios kambari vonios interjero temoje, labai stilingas interjeras, grazu 4u.gif man tik spalvu gyvesniu ar daugiau noretusi, bet cia jau vel skonio reikalas, siaip viskas labai grazu ir su skoniu padaryta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudaakė @ 2007 01 10, 14:21)
o cia geras  lotuliukas.gif  mano katinui labai patiktu  lotuliukas.gif  thumbup.gif  Tik bijau, kad jis ten apie visai ka kita pagalvotu ir prikakotu  lotuliukas.gif

nebent kaktusu reiktu labai daug ir tankiai prisodinti lotuliukas.gif
Atsakyti