Įkraunama...
Įkraunama...

Koks gyvūnas nereikalauja ypatingos priežiuros?

Voras paukštėda puikiai tiktų.
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
na turint gyvuna bent jau man maloneuse juo rupintis, bendrauti, myleti, aisku jei dirbat ir wisa diena nebunat namie tai tikrai suns ar kates neymanoma manau laikyti-turejau suniuka, tai net isejus i parduotuwe 5 minutem lauke girdedawau kokias gailias serenadas ar keiksmus jis ten loja ant seimininkes sawo doh.gif blush2.gif bet seip koks tixlas auginti koky vora pauksteda?as turbut numirceu jau wien pamacius kaip jis sawo maista doroja.. blink.gif
Atsakyti
Patarimas:
Kam kazkoks gyvunas, jei jam negali skirt demesio? Paprastai gyvunai isigyjami, nes nori kazka tureti malonaus namie, kazkuo rupintis, bet jei jusu namie nebuna, kam tada to reikia?
As uz tai, kad arba visa sirdi ir laiko tiek kiek reikia gyvunui atiduoti arba is vis nieko.
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2006 11 27, 09:47)
masciau gal  vezli isigyti, nors maniskis kreivomis ziuri  blink.gif
beabejo su gyvunais reikia bendrauti, bet vezlys gal ne tiek reiklus, kiek suo, kate ar pan., o elementari prieziura- savaime suprantamas dalykas  biggrin.gif

Jei jusu netraukia kazka paglostyti,prisispausti,pazaisti,galu gale paliudeti kartu,tai nei suo nei kate netiks. Manau net ir papuga netiks,is sirdgelos jos nusipesa plunksnas. Aplamai,sakyciau ar jums tada ko reikia ,dar gerai pagalvokite. Kazkoks voras driezas ar gyvate-na jei jie jums labai malonus,kelia gerus jausmus ir teikia malonuma,jei manote,kad pasiemusi vora galesite ji pabuciuoti ir pagirti uz ...kazka,tai voraukit.Bet tik del to,kad jie maziau reiklus prieziuroje, tai jau atsiprasau. Ir jiems reikia tikru jausmu. Patarciau gerai perziureti savo dienotvarke,kur galima nenueiti ir kada grizti namo. Ir tada spreskite.Jau gal geriau katina,jis dar vienas megsta pabuti ir pasvajoti.O paskui ir patys leksit namo,nes zinosit kad kazkas laukia.
Atsakyti
QUOTE(Bordo @ 2006 12 15, 16:06)
Jau gal geriau katina,jis dar vienas megsta pabuti ir pasvajoti.O paskui ir patys leksit namo,nes zinosit kad kazkas laukia.

Na, katė katei nelygu... Pasitaiko tokių reikalaujančių dėmesio ir kompanijos, kad net šunis tuo pralenkia... Be to, lieka tikimybė, kad viena palikta katė nusiaubs namus, grįžus lįs į akis ir visa gerkle reikalaus dėmesio...
Geriausia tokiais atvejais įsigyt ką nors pliušinio - jokio dėmesio nereikalaus, tupės ramiai savo vietoj, namus puoš...
Atsakyti
na o mes ieškojom faunos draugijos mamai, kad pralinksmintų, paguostų, prablaškytų, būtų kam dėmesį savo ir meilę skirti kol dar anūkų neturi. Mama viena ir dar vis dirbanti. Pamatėm katytę parduodamą su ja pabendravom ir iš karto įsimylėjom. Labai bijojom mamos reakcijos, bet ji džiugiai mažylę sutiko. Aišku priežiūros reikės, bet dabar daug laisvų dienų išpuolė, bus kas pasirūpina, pažaidžia, o kai viena bus, ati suras ką veikti - tikiu. Nupirkom specialaus kraiko, tualetą, guolį vėliau pirksim, dabar ji įsitaisė ant seno televizoriaus vacation1.gif O mama džiaugiasi ir skambinėja kokius 4 kartus dienoj man , kad papasakotų, ką mažoji išdarinėja. Tai manom dovana vykusi. ir priežiūros ne tiek jau daug katytei reikia.
Atsakyti
QUOTE(Lucky81 @ 2006 12 28, 23:18)
na o mes ieškojom faunos draugijos mamai, kad pralinksmintų, paguostų, prablaškytų, būtų kam dėmesį savo ir meilę skirti kol dar anūkų neturi. Mama viena ir dar vis dirbanti. Pamatėm katytę parduodamą su ja pabendravom ir iš karto įsimylėjom. Labai bijojom mamos reakcijos, bet ji džiugiai mažylę sutiko. Aišku priežiūros reikės, bet dabar daug laisvų dienų išpuolė, bus kas pasirūpina, pažaidžia, o kai viena bus, ati suras ką veikti - tikiu. Nupirkom specialaus kraiko, tualetą, guolį vėliau pirksim, dabar ji įsitaisė ant seno televizoriaus vacation1.gif O mama džiaugiasi ir skambinėja kokius 4 kartus dienoj man , kad papasakotų, ką mažoji išdarinėja. Tai manom dovana vykusi. ir priežiūros  ne tiek jau daug katytei reikia.

Jau nuotraukytė thumbup.gif lotuliukas.gif . Iš pradžių galvojau, kad visi keturi pliušiniai ant televizoriaus tupi hihihi.gif Tik gerai įsižiūrėjus pamačiau 4u.gif
O temos autorei patariu įsigyti kažką panašaus į tuos kitus tris ant televizoriaus g.gif . Ir garžu ir švelnu ir priežiūros jokios verysad.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
o as siulau ziurkena. Savaime aisku- reikia prieziuros, bet ryte padedi bliuda su maistu, nuperki narva, jame nameli ir sukamaji rata pabegiot. Mano manymu tures ka veikti
Atsakyti
Aš tai siūlyčiau papūgėlę. Mes turim ir tikrai jai nereikia daug dėmesio.
Beja galėčiau paiūlyti narvelį nedidelį (skirtą vienai paūgėlei) pigiai. Jai susidomėsit parašykit i AŽ. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2007 02 01, 14:48)
Aš tai siūlyčiau papūgėlę. Mes turim ir tikrai jai nereikia daug dėmesio.
Beja galėčiau paiūlyti narvelį nedidelį (skirtą vienai paūgėlei) pigiai. Jai susidomėsit parašykit i AŽ. 4u.gif


As su sita nuomone nesutikciau, nes is visu mano laikomu gyvunu butent papugele ir reikalauja daugiausiai demesio bei bendravimo. Dauguma grauziku gal net dziaugiasi tuo, kad ju niekas netrukdo ir nelenda bendraut, o papugele pati reikalauja. g.gif
Beje ir maisteli joms reikia keisti dazniau negu kitiems gyvunams, nes jos lukstena grudelius ant tu paciu kruopu ir po to per lukstus sveiku kruopu neberanda, tai maisteli keiciu bent tris kartus per diena. Kiekviena diena isleidziu paskraidyti, o po paskraidimo reikia ir namus aptvarkyti nuo kaku ir puku. Jei nebendrausi su tokiu gyvunu pakankamai gali susirgti depresija unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 01 vasario 2007 - 15:30