Įkraunama...
Įkraunama...

ar melžiate vyrus-draugus-meilužius

Tai čia barakudų verslo planas įgyvendinamas be papildomų investicijų biggrin.gif

Aš iš saviškio nieko nemelžiu kaip amžinai nelaiminga ir nieko neturinti vredina, jei ko reikia, pati nusiperku. O jei ko noriu ir negaliu įpirkti, tiesiog nusivežu kartu ir parodau. Kadangi tuščiai neišlaidauju, maži priminimai ar užsiminimai be problemų įgyvendinami. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 10 29, 09:58)
Oj, nu kokia Jūs neišradinga  biggrin.gif
Va nesenai mačiau kažkokios ale laideliūkštės kartojimo fragmentą ir ten pažėrė genealių minčių, kaip netgi užsidirbti iš to galima (nu ten tiesa turtingų vyrų meilužės tipo taip daro, ale galima ir žmonai prisitaikyti lengvai irnesakyk.gif).

Nu ty vo, jei įdomu, verslo planas paprastas kaip du kart du - užsimanai sabalo kailinių, ir nori, kad tau juos meilužis padovanotų, a nia? Tai nusitįsi jį į pardę ir sakai -  vai vai vai, kaip gražu. Nuperka, tadu grįžti namo (kailinius pasislepi kol kas) ir tempi vyrą į tą pačią pardę tų pačių kailinių pirkti  bigsmile.gif Padejuoji kaip gražu ir faina, vyras susižavi, nūpiarkaaa biggrin.gif Ir tada linksmiausia dalis - vienus iš tų kailinių grąžini atgal į pardę bigsmile.gif Tep sakant - abu vyrai laimingi ir patenkinti, o tau keli papildomi tūkstantėliai piniginėj irgi neblogai, a nia?  nail.gif biggrin.gif

doh.gif nu va-kiek laiko išsvaistyto veltui...kiek kailinių atsisakyta, kiek papildomų tūkstantėlių nenusėdo mano piniginėje lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 10 29, 13:06)
Tai čia barakudų verslo planas įgyvendinamas be papildomų investicijų biggrin.gif


Ir su neblogu pelnu sakyčiau rolleyes.gif Jos ten kaip supratau ne po porą, o visus tris-keturis vyrukus sutvarkydavo taip biggrin.gif Gyvent galima, sakyč biggrin.gif

QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 10 29, 15:04)
doh.gif nu va-kiek laiko išsvaistyto veltui...kiek kailinių atsisakyta, kiek papildomų tūkstantėlių nenusėdo mano piniginėje  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Va va, mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 10 29, 15:01)
Ir su neblogu pelnu sakyčiau  rolleyes.gif Jos ten kaip supratau ne po porą, o visus tris-keturis vyrukus sutvarkydavo taip biggrin.gif Gyvent galima, sakyč biggrin.gif
Va va, mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis biggrin.gif

doh.gif baikit jūs, kiek gi galima mokytis lotuliukas.gif ...kada tada ilsėtis belieka rolleyes.gif
Atsakyti
Niekada, bet turiu pazystamu, kurios taip daro, tai atrodo kaip savalkos , tiesa sakant. Zema man taip butu schmoll.gif
Atsakyti
as asmeniskai visada uz tokias moteris, bet pati nemoku. jei ir moku, zinau, kad galiu, man kazkaip sazine neleidzia, del to visada stengiuosi pati uz save arsakyti, net is tecio neimu ant to, uz ka jis neprates duoti, nu zooooodziu, ne melzeja as:)
Atsakyti
Turiu rankas, kojas , galvą, protą ir sugebu pati užsidirbti. Nenorėčiau būti kažkieno išlaikytinė......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mildaja: 07 gruodžio 2008 - 08:49
Melžti vyrą? Kaip tai atrodo; paimi pim.. į rankas ir melži: kaip karvę ar kokią ožką? Kitas klausimas ar išnaudojat finansiškai? Žinoma, vienas kitą išnaudojam - jis man, aš jam smile.gif
Atsakyti
na as nedirbu(dirbu,bet pinigu negaunu)esu MAMA+namu seimininke+studijuoju,nemanau kad esu islaikytine,tiesiog kiekvienas darom ka galim siuo metu,pinigai yra BENDRI,nematau reikalo prasyti ant higieniniu dalyku,ar kokiu dzinsu ir pan,pas mus galioja taisykle,kas, tavo,tas ir mano,taigi pasiimu kiek reik,tik pasakau kad paemiau,kad negalvotu jog dingo nezinia kur,tas pats galioja ir jam
Atsakyti
As pati dirbu ir uzsidirbu. Man nereikia prasyti vyro pinigu, jei sumanau ka nors nusipirkti.Zinoma pasitariam ar verta pirkti viena ar kita daikta jei jis kainuoja brangiau. O tos vadinamos "melzejos" man kelia gailesti. Degradavusios asmenybes (jei jas galima laikyti asmenybemis) ir tiek.
Atsakyti
kokios kategoriškos nuomonės, kokie žodžiai parenkami doh.gif -viskas lyginama per prizmę "AŠ" "MAN" ir jei kas daro kitaip, tada jau rinktiniais žodeliais jas ir išvadinam, nes jos ne tokios kaip "AŠ" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielė23 @ 2008 12 08, 20:16)
kokios kategoriškos nuomonės, kokie žodžiai parenkami doh.gif -viskas lyginama per prizmę "AŠ" "MAN" ir jei kas daro kitaip, tada jau rinktiniais žodeliais jas ir išvadinam, nes jos ne tokios kaip "AŠ"  cool.gif

O tai kaip tada isreiksti savo poziuri i viena ar kita dalyka? Paprasciausiai tema buvo apie vadinamas "vyru melzejas". Kiekviena issakome savo nuomone-priimtinas toks elgesys ar ne. Ir niekas nesiulo lygiuotis i kitaip mastancias. Cia jau kiekvieno asmeninis pasirinkimas smile.gif .
Atsakyti