Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptologija

QUOTE (klajune @ 2004 10 27, 18:03)
Buvau siemet Egipte ir labai gaila, kad apie ju meno reiksme, Egipto dailes ypatumus tik dabar perskaiciau sad.gif Buciau visai kitom akim ziurejus - nepaprastai idomu wink.gif

Sutinku su tavim biggrin.gif is tikruju zinodamas kazka daugiau, nei eilinis turistas, kitaip ir vertini... Nors gal ir ispudis buna visai kitoks. Mano vyras juokiasi kaip vaikiskai dziugauju kartais suzinojusi kazka idomaus biggrin.gif Manau, panasus dziaugsmas mane turetu uzpl;usti ir tada kai aplankysiu Egipta...
Atsakyti
Sveikos mielos mamytes!

Visi kas domisi egipto istorija privalo uzsukti i www.egiptas.net ten forume rasite tokiu paciu egiptomanu, ten yra ne tik forumas, bet ir daug naudingos informacijos apie senoves egipta thumbup.gif

Visu laukiam www.egiptas.net

Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2004 10 07, 18:36)
Egiptas mane visada žavėjo savo senąja kultūra. Ne Graikija, ne Rytai, o būtent Egiptas.
Žinoma, mano susidomėjimas yra pakankamai buitinio lygio biggrin.gif Skaitau visas įmanomas knygas ta tema, naršau internete... Smagu būtų pasikalbėti su tais, kuriems taip pat įdomus senovės Egiptas biggrin.gif


nesenai grizau is egipto wink.gif kiekvienais metais ten poilsiauju thumbup.gif karatis ir po keleta kartu biggrin.gif super thumbup.gif
Atsakyti
buvau siais metais Egipte - thumbup.gif
visi faraonai garantuotai buvo susirge gigantomanija biggrin.gif su manim sutiks visi - kas uzverte galvas ziurejo i Karnako kolonas, piramides ir pan.
nerealiai idomi civilizacija - vien religija, su visom dievybem (viena Batiste kates pavidalu sedi pas mane ant lentynos tongue.gif ) vienos keliones neuzteko - noriu ten gryzti vel biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Oi moteriškės man irgi viskas įdomu ir apie archeologiją ir apie Egiptą thumbup.gif Bet dar Egipte nebuvai, bet būtinai nuvažiuosiu mirksiukas.gif Knugų tokių neskaitau, nes neturiu visai kada, bet kai rodo kokią laidą per History chanel, tai visada pažiūriu ax.gif .
Vien dėl Egipto ir norėjau stoti į archeologiją, bet pagalvojau, kad pas mus nėra ką kasinėti, o į Egiptą tai tikrai niekas nesius. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2004 10 07, 19:36)
Egiptas mane visada žavėjo savo senąja kultūra. Ne Graikija, ne Rytai, o būtent Egiptas.
Žinoma, mano susidomėjimas yra pakankamai buitinio lygio biggrin.gif Skaitau visas įmanomas knygas ta tema, naršau internete... Smagu būtų pasikalbėti su tais, kuriems taip pat įdomus senovės Egiptas biggrin.gif

Mane taip pat be galo domina Egiptas ir apskritai visas senasis pasaulis. Manau, galėtume maloniai pasišnekučiuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuostabusis Kleopatros kostiumas:
user posted image

Taip pat ir perukas:
user posted image

Apyrankė:
user posted image


Visoms norinčioms paijusti EGIPTO - VALDOVE:
http://www.rinkapliu...hop/Karnavalas/
Atsakyti
O jūs nesuprantant, kad visoms reklamoms yra atskira vieta schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2009 11 24, 15:56)
O jūs nesuprantant, kad visoms reklamoms yra atskira vieta  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

na jau geriau pasisakyti reklamiškai, bet į temą, negu ateit su priekaištais kaip kokiam budeliui, kuris jeigu sutiktų, nupeštų plaukus schmoll.gif
Į temą. Labai patinka egiptas, gaila, kad dar nebuvau, tikiuos greitai nuskrist ax.gif Labai domina senieji statiniai, juk jie "išgyveno" tiek laiko, tai jų istorija įspūdinga wub.gif
Atsakyti
Svajoju i ji kada nuvaziuoti. Mokyklos laikais rinkau straipsniu istraukas, skaiciau knygas, domejaus vykusais archeologu kasinejimais smile.gif
Atsakyti
tai mano aistra - archeologija , ir Senoves Egiptas. svajone buvo studijuoti archeologija tik ne LT, deja issirinkau kitus , praktiskus mokslus. Bet ateityje planuoju istoti i ta specialybe kuriai jauciu neapsakoma jausma. Kolkas ir as domiuosi tuom vien is knygu iskarpu ... Tikiuosi si tema gyvuos. Labai butu fainai surasti bendraminciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, ziuriu nedaug cia raso... Pamacius temike net sirdis suspurdejo.. Nezinau kodel, bet egipta dievinu, na ne kiek egipta, zmones ar jo mena .. kiek pacia zeme.. na savo tevynei to tikrai nejauciu.. wub.gif
Atsakyti