Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(gidryte @ 2006 01 04, 00:51)
jeigu kas nors norite kaimisko stitliaus sodybos tai nuostabi sodyba yra kauno rajone ( o gal jau seredziaus, tiksliai nezinau), mazdaug 40 km nuo kauno, labai nuostabioj vietos, tai Bilvinu sodyba, labai nuostabi vieta, maists irgi geras. Dviem dienom su nakvyne ir dviem karstais pirmai dienai ir dviems karstais antrai dienai, bei kalnas uzkandziu taip pat nakvyne kinuoja tik 90 litu, bent tiek kainavo vasara, kai sokome savo vaestuves smile.gif Nereali gmta, miskelis, sodyba isikurus netoli plento, bet miskel;i, tai jokio triuksmo, nesigirdi, ir romantiskai gali pasivaiskcioti  mirksiukas.gif ir surasti vaziuojant nuo kauno vienas juokas  tongue.gif  tikrai nuostabi vieta siulau visoms, jeigu kas noresit kontaktu ar nuotrauku galit man parasyti zinute, butinai duosiu ir dar nuotrauku idesiu.
TAip pat labai populiari sodyba yra Zalensu sodybe (berots taip vadinasi) tikrai liuks as pati kaip ir nebuvus, bet macius nuotraukas ir mano sesuo ten ne vienoj sventej buvus, bet ten reikia vieta uzsiimti maziausiai pries kokius 8 menesius ir tai neasiku ar bus vietu, as bandziau kovo mensi gauti liepos mensiui tai is manes juokesi ,akd pas juos jau iki sausio viskas uzimta.


Cia kaina be gerimu?
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2005 11 16, 17:24)
tinaa,

o kaip tam laivuke? jis plaukioja ar stacionarus? smile.gif ir kiek ten kainuoja zmogui? kokios salygos?  ax.gif


Mes tai buvom išsinuomavę jachtą paplaukiojimui, mūsų buvo 8 suagę ir 2 vaikai, tai tilpom, nors kapitonas pasakojo kad ir lyg tai 22 buvo tilpe, na gal ant viršaus susodint ir galima, bet su ilgom suknelėm doh.gif
Beplaukiojant prasilenkem su garlaiviu, kuriame irgi plaukė kitas pulkas.
Atsakyti
Kiek girdėjau tai valandą už tą didelį laivą paplaukiojimui kaina nuo 200 Lt
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 01 04, 08:42)
Cia kaina be gerimu?

jo cia kaina be gerimu ir be saldumynu, mes pirkomes viska atskirai
Atsakyti
QUOTE(Zanulka @ 2006 01 03, 21:03)
O kaip del gerimu? Jie irgi ieina ir kokiais kiekiais?


na gerimai irgi ieina. del kiekio tiksliai nezinau, dar del viso meniu tarsimes geguzes pabaigoj, pries vestuves.
Atsakyti
QUOTE(gidryte @ 2006 01 03, 22:51)
labai nuostabi vieta, maists irgi geras. Dviem dienom su nakvyne ir dviem karstais pirmai dienai ir dviems karstais antrai dienai, bei kalnas uzkandziu taip pat nakvyne kinuoja tik 90 litu, bent tiek kainavo vasara, kai sokome savo vaestuves smile.gif


o man kyla toks kluasimas..kam tu dvieju kartsu???juk zmones tiek daug nevalgo...juk padavei kartsus kaip atvyko ir gana...paskui visi gi uzkandziai tam yra..alaus stalas...saldus stalas...manau tai tik pinigu svaistymas, jau nekalbant apie antra dienus ir du kartsus patiekalus..
Atsakyti
QUOTE(gidryte @ 2006 01 04, 00:51)
jeigu kas nors norite kaimisko stitliaus sodybos tai nuostabi sodyba yra kauno rajone ( o gal jau seredziaus, tiksliai nezinau), mazdaug 40 km nuo kauno, labai nuostabioj vietos, tai Bilvinu sodyba, labai nuostabi vieta, maists irgi geras. Dviem dienom su nakvyne ir dviem karstais pirmai dienai ir dviems karstais antrai dienai, bei kalnas uzkandziu taip pat nakvyne kinuoja tik 90 litu, bent tiek kainavo vasara, kai sokome savo vaestuves smile.gif Nereali gmta, miskelis, sodyba isikurus netoli plento, bet miskel;i, tai jokio triuksmo, nesigirdi, ir romantiskai gali pasivaiskcioti  mirksiukas.gif ir surasti vaziuojant nuo kauno vienas juokas  tongue.gif  tikrai nuostabi vieta siulau visoms, jeigu kas noresit kontaktu ar nuotrauku galit man parasyti zinute, butinai duosiu ir dar nuotrauku idesiu.
TAip pat labai populiari sodyba yra Zalensu sodybe (berots taip vadinasi) tikrai liuks as pati kaip ir nebuvus, bet macius nuotraukas ir mano sesuo ten ne vienoj sventej buvus, bet ten reikia vieta uzsiimti maziausiai pries kokius 8 menesius ir tai neasiku ar bus vietu, as bandziau kovo mensi gauti liepos mensiui tai is manes juokesi ,akd pas juos jau iki sausio viskas uzimta.


labas gidryte.
mane labai domina ta sodyba apie kuria snekejai, gal jie turi internetini puslapi, jei ne, tai parasyk kontaktus, ir aiskiau kur ji randasi, nuo kauno link kur ....40 km.?labai buciau dekinga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panele lele: 06 sausio 2006 - 13:45
Gal kas sventete ar girdejote ka nors apie 'Perkuno namus'?
Atsakyti
QUOTE(tinkerbell @ 2006 01 10, 00:23)
Gal kas sventete ar girdejote ka nors apie 'Perkuno namus'?

mes ten buvom apsilanke, kai rinkomes vieta...nu man tai laaabai patiko, grazi aplinka thumbup.gif tik mum truputi kaina nepatiko. Ish pradziu sake, kai buvom nuvaziave, toks barmenas, kad 100Lt/zmogui. Cia jau kaina su viskuo, t.y. ir alkoholis ieina, ir tortas didziulis su fejerverkais 24val. Dar tokia kaina mum kaip ir tiko...bet kai veliau paskambinom, jau sake, kad kaina 120-130Lt/zmogui...truputi jau daugoka gaunasi... Bet siaip tikrai verta demesio vieta 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, parašykit daugiau apie Romo uostą 4u.gif
Norėtume lyg ir ten švęsti, bet norisi išgirsti daugiau nuomonių apie šią vietelę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(panele lele @ 2006 01 06, 12:40)
labas gidryte.
mane labai domina ta sodyba apie kuria snekejai, gal jie turi internetini puslapi, jei ne, tai parasyk kontaktus, ir aiskiau kur ji randasi, nuo kauno link kur ....40 km.?labai buciau dekinga  biggrin.gif

sorry, kad tik dabar rasau, tik siandien cia uzejau ax.gif Sodyba si yra vaziuojant nuo kauno link seredziaus, si sodba yra mazdaug 40 km nuo kauno, kaip dar aiskiau parasyti taio ir nezinau blush2.gif ciatel. numeris +37068582462, seiminkas manau aiskiau paaiskins, nes pats yra kauniskis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 01 05, 17:08)
o man kyla toks kluasimas..kam tu dvieju kartsu???juk zmones tiek daug nevalgo...juk padavei kartsus kaip atvyko ir gana...paskui visi gi uzkandziai tam yra..alaus stalas...saldus stalas...manau tai tik pinigu svaistymas, jau nekalbant apie antra dienus ir du kartsus patiekalus..

Aha man irgi buvo toks pats iskiles, bet zinok, kad visai jie buvo gerai, vienas buvo paduotas tik susisedus prie stalu kitas apie 12 ar net po, tiksliai nebapamenu, as tai norejau del to deretis, kad jeigu mes atsisakome, tai, akd kaina nuleistu, bet paskiau persigalvojom ir labai gerai buvo thumbup.gif nes antras kai buvo daug veliau patiektas tai vyrams ypac buvo pats tas smile.gif bet kaip sakau, manau su seiminku eitu susitarti smile.gif
Atsakyti