Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Kristinka @ 2006 03 27, 14:50)
ten vyko mano vestuvės ir jokių pašalinių žmonių nebuvo. Tik kviestiniai svečiai. Aišku, tai mna kainavo 500 lt. Manau kaina padori.



QUOTE(airv @ 2006 03 31, 11:34)
Del maisto drysciau nesutikti  schmoll.gif Praeita savaite buvau uzsukusi ten apziureti...Uzsisakeme abrikosu sulciu, bet kai jas atnese itartinai smirdejo pomidoru sultimis! Manau su indu svara ten pas juos nekas  schmoll.gif



Nesiginčiju su tavimi, gal tau su tom sultimis ir nepasisekė, eilinę dieną nesu ten buvusi. Tačiau per savo vestuves jokių priekaištų neturėjau, maistas šviežias ir skanus, aptarnavimas irgi geras, stalas skoningai papuoštas. Man net keista buvo, kai aptarnaujantis personalas nešiojo svečiams iš paskos jų kavą. Gal toj karčemoj darbuotojai labiau stengiasi įtikti per užsakomuosius vakarus.
Atsakyti
aiskauda, man reikėtų Baltaragio malūno tel. nr. Jei nesunku, būk gerutė, paieškok smile.gif
Papildyta:
kristinka, jūs čia apie gudelius diskutuojat?
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2006 04 07, 16:15)
aiskauda, man reikėtų Baltaragio malūno tel. nr. Jei nesunku, būk gerutė, paieškok smile.gif
Papildyta:
kristinka, jūs čia apie gudelius diskutuojat?


Baltaragio malunas- 868695398 mirksiukas.gif
Tikiuosi pasiseks!
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2006 04 07, 17:15)
aiskauda, man reikėtų Baltaragio malūno tel. nr. Jei nesunku, būk gerutė, paieškok smile.gif
Papildyta:
kristinka, jūs čia apie gudelius diskutuojat?


ką tik paskambinau sad.gif malūnas atostogaus ir vasarą nedirs. Nesąmonė kažkokia.
Atsakyti
bash.gif ir baras PRIE KROKODILO remontui užsidaro. hrrrrr
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2006 04 07, 15:21)
bash.gif ir baras PRIE KROKODILO remontui užsidaro. hrrrrr

op tai koki restorana -0 kavine nenori uzsisakyti???
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 04 07, 18:39)
op tai koki restorana -0 kavine nenori uzsisakyti???


jeigu nerasim sodybos už prieinamą kainą ir laisvos (čia svarbiausia), tada kavinė liks. Kaip žinau, uošviai kažkokį atsarginį variantą numatę lyg ir, bet mums tai ten nelabai lotuliukas.gif
Na, bus matyti. kol kas ieškau ir ieškau ir ieškau... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriukas--gandriukas @ 2006 04 07, 17:06)
ką tik paskambinau sad.gif malūnas atostogaus ir vasarą nedirs. Nesąmonė kažkokia.


Ane? Cia tai geras! Mumi atsake nes ta diena neva ju svente bus kazkokia... Kazka trina trintukai gun_bandana.gif
Siulau pasiskambinti i Gazdu maluna-861119611
Gamtininku stotis irgi nieko... Tik prie miesto
Bajoriuno sodyba irgi netoli miesto, ner jokios gamtos.. Bet siaip grazu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiskauda: 07 balandžio 2006 - 18:34
QUOTE(aiskauda @ 2006 04 07, 20:32)
Ane? Cia tai geras! Mumi atsake nes ta diena neva ju svente bus kazkokia... Kazka trina trintukai gun_bandana.gif
Siulau pasiskambinti i Gazdu maluna-861119611
Gamtininku stotis irgi nieko...  Tik prie miesto
Bajoriuno sodyba irgi netoli miesto, ner jokios gamtos.. Bet siaip grazu. g.gif


Labas. Gamtininkų stitis užimta sad.gif o Bajoriūno nerandu tel. gal turi kartais?
Atsakyti
sveikutės
gal kas sventėt vestuves kavinėje prie Skanijos? ar patiko? Koks maistas buvo? mes jau ten uzsisakėm,tai kaip ir kate perkam maise..
Atsakyti
o man tai idomu ar yra toks varianta, na koks nors laivas kuis plaukiotu ir jame butu galima daryti baliu. Na vakariene.
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2006 04 10, 09:02)
o man tai idomu ar yra toks varianta, na koks nors laivas kuis plaukiotu ir jame butu galima daryti baliu. Na vakariene.



Yra. http://www.laivai.visiems.lt/ . Yra tekę fotografuoti vestuves, kurios vyko būtent laive - viename, uždarame denyje, buvo paserviruoti karšti patiekalai, buvo sakomos kalbos, atviram denyje vėliau vyko kavos gėrimas ir šokiai. Tik šitos vestuvės buvo neilgos, baigėsi 17:00 jaunųjų išvykimu į povestuvinę kelionę ir atsisveikinimu uoste su vestuvių dalyviais smile.gif Laive pabūta keletą valandų - pats tas, jei reiktų jame plaukioti ko ne parą, bijau kad nusibostų.
Atsakyti