Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

QUOTE(susidomejus @ 2008 12 19, 15:48)
Nesidariau. O kodel per rubus?

Ką aš žinau kodėl? smile.gif Matyt toks masažas. Rūbai tam nė kiek nemaišo.Sakė, šis masažas visuomet daromas ant apsirengusio kliento. Tik reikia atsinešti treningines kelnes.
Atsakyti
Aš buvau Shiatsu masaže pas vieną iš šio forumo dalyvių. Raumenis atpalaiduoja daug geriau, negu atpalaiduojantis masažas thumbup.gif

susidomejus, Shiatsu toks daugiau taškinis masažas, dėl to per rūbus daro.
Atsakyti
Idomu, kaip ta taska per rubus pamato. As truputi moku daryti taskini, tai tie taskai ant kuno siek tiek matosi... wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 19, 20:20)
Idomu, kaip ta taska per rubus pamato. As truputi moku daryti taskini, tai tie taskai ant kuno siek tiek matosi... wink_3.gif


Nueik ir pabandyk mirksiukas.gif Gal paaiškins, kaip tuos taškus randa ax.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 19, 20:20)
Idomu, kaip ta taska per rubus pamato. As truputi moku daryti taskini, tai tie taskai ant kuno siek tiek matosi... wink_3.gif

O ką ant nuogo kūno jie sužymėti?
Atsakyti
kiestoka - masazas su rubais smile.gif,
nors gal.. g.gif
Atsakyti
Shiatsu nėra grynai taškinis masažas. Jo ištakos yra iš kiniečių taškinio masažo, bet shiatsu sukūrė japonai. Masažo tikslas suaktyvinti, sutvarkyti kūnu tekančią energiją (meridianus), o ne veikti atskirus taškus.
Atsakyti
Mergaites, gal rekomenduosite kokia gera masaziste/a Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurima @ 2008 12 19, 21:56)
Shiatsu nėra grynai taškinis masažas. Jo ištakos yra iš kiniečių taškinio masažo, bet shiatsu sukūrė japonai. Masažo  tikslas suaktyvinti, sutvarkyti kūnu tekančią energiją (meridianus), o ne veikti atskirus taškus.


Aciu, dabar truputi aiskiau.
O ant nuogo kuno taskai truputi matosi, tik reikia ju vieta zinoti. Yra tam tikros taisykles, kaip juos rasti.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 20, 10:08)
Aciu, dabar truputi aiskiau.
O ant nuogo kuno taskai truputi matosi, tik reikia ju vieta zinoti. Yra tam tikros taisykles, kaip juos rasti.



Na tie taskai irgi aptinkami per rubus, as pats darau tailandietiska masaza, vel gi - per rubus, nes raumens trinimo nera, yra laabiau tempimai ir tasku aktivavymas
Atsakyti
Kam tie rubai? Man kazkaip masazas su rubais nelabai masazas.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2008 12 20, 16:37)
Kam tie rubai? Man kazkaip masazas su rubais nelabai masazas.

O kam daryti be rūbų, jai rūbai tam nemaišo, o ir pacientas kur kas geriau jaučiasi apsirengęs. cool.gif
Išbandykite šį masažą ir viską suprasite.
Atsakyti