Įkraunama...
Įkraunama...

Masažas, klasikinis viso kūno, nugaros ir pan.

o kaune atlankius tuos kursus yra isduodamas koks nors sertifikatas.
Atsakyti
Cia yra zinijos organizuojami masazo kursai
Masazo kursai
Nurodytos ir kainos, trukme bei kita info.
Kazkada buvau pasiryzusi lankyti, bet deja dar vis nepradejau....
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2005 09 27, 17:16)
o kaune atlankius tuos kursus yra isduodamas koks nors sertifikatas.


Visada atlankius kokius nors kursus, kurie yra legalūs, privalo būti išduodamas sertifikatas. Po šitų kursų, kur aš nurodžiau, sertifikatai išduodami. 4u.gif

Dabar dar masažo kursai vyksta AGNUM, žmogaus galimybių pažinimo centre, Laisvės al. 51B, tel. 209533. Nei kainų, nei kursų trukmės čia nežinau. ax.gif
Atsakyti
ar į namus vaikšto? auginu leliuką ir jau skaudą nugarą bei klubus... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2005 10 16, 15:50)
ar į namus vaikšto? auginu leliuką ir jau skaudą nugarą bei klubus... cry.gif

Mano draugė vaikšto.
Atsakyti
Mergynos tai kaip ten su masažais ar kas nors Vilniuje gal jau mokosi ,ar ruošiasi eit ,nes aš ruošiuos Vilniuje eit mokytis gal varom kas kartu,labai man įdomu ir dėl savęs ir šiaip gyvenime gal prireiktu,taigi galima išmokti ir klasikinį,ir anticelliulitinį,ir purvo,medaus labai,labai noriu einam ką g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 17 spalio 2005 - 11:01
Aciu,Saulute11,masazas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute111 @ 2005 09 26, 13:37)
As irgi turiu labai gera masaziste, puikiai pagelbeja, kai ka nors skauda, arba tiesiog, atpalaiduojamas masazas wub.gif  tel. 867478467. Kviesti masaziste Jolanta. thumbup.gif



Gal galima butu suzinot kainas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirrena: 07 lapkričio 2005 - 13:14
mano dukrytei paskyre masaza, bet labai ilgos poliklinikoje eiles. unsure.gif Gal kas galite rekomenduoti privacia masaziste, ir kiek tai kainuotu. doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As dariausi nugaros ir sprando masazus pas Jolanta,tai po 20lt mokejau.Patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kurioj vietoj Kaune ta Jolanta daro masazus?
Atsakyti
As irgi Kaune ieskau. O koki masaza ta Jolanta daro? Atpalaiduojanti ar ydomaji? Mane kankina nugaros skausmai user posted image
Beja, domintu ir kitos geros, nebrangios masazistes ax.gif
Atsakyti