Įkraunama...
Įkraunama...

Fisher-Price žaislai

QUOTE(ilona27 @ 2010 08 13, 09:50)
sveikos mamytes mano dukrytei metukai  kita sekmadieni norejau patarimo ka geriau fp suniuka ar fp stumduka inai vaiksto tik pasiremusi i lova pati bijo neeina.tai neapsisprendziu ka geriau isigyti ir gal zinot kur pigiau ar ju visur vienodos kainos

Stumdukas bus laikinai, greitai išmoks vaikščioti ir nebereikės, tai čia mano nuomone nėra didelio skirtumo kokios jis firmos, visi jei neblogi mirksiukas.gif
O šuniukas bus ilgam. Dukrai nupirkai kai buvo 1,5 metukų, tai dar po šiai dienai žaidžia. Dabar kai jau kalba, tai kartu daineles mokinasi, šauniausia, kad jis kalba lietuviškai ir dar taip gražiai įgarsinatas thumbup.gif
Atsakyti
Musu pagrinde visi zaisliukai yra FP.MAn jie labai patinka,tai ir perkame mazyliui.Turejome ir kai ka turime dabar:Zebriuka,supynes,vibro kedute,zirafa,vezli,kaladeles,suniuka,telefona,knygute,krokodila.Su visais mielai zaide,kai pabodo pakeiteme kitais,kai ka jau pardaveme.
Atsakyti
Mes turime FP telefoną, tačiau dar ir dabar juo nesidomi. Taip pat naudojome karuselę su distanciniu, tai labai gerai buvo. Tačiau kainos šios firmos žaislų tikrai per didelės.
Atsakyti
Kas liecia kainas, tai nemazai zaislu labai nepigus.... Na bet cia LT, cia taip yra..
Atsakyti
Mums Fisher price žaislai labai patinka. Turim zebriuką, dainelių kėdutę, mašiną- stumduką- paspirtuką, arbatos servizą, kaladėles, kiaulytę- bankininkę, daug iš little people serijos, iš lietuviškų- šuniuką ir knygelę. Tikrai nė vienas nenuvylė, patinka vaikams, tvirti ir kokybiški thumbup.gif Aišku, kaina "kandžiojasi", todėl kai kuriuos pirkome padėvėtus. Kai atsižaisime atiduosime mažiesiems gimainaičiams, nes atlaikys jie dar ne vieną mažylį biggrin.gif .
Iš vaikiškų žaislų, ypač kur mažiukams skirti, mano vaikams labiausiai patinka Fisher price ir Vtech žaisliukai.
Atsakyti
QUOTE(Mamukas*** @ 2010 11 03, 01:51)
Kas liecia kainas, tai nemazai zaislu labai nepigus.... Na bet cia LT, cia taip yra..

drinks_cheers.gif Pas mus zaislai kai kurie 150-200lt o pvz Airijoj tas pats zaislas 20-30euru doh.gif
Atsakyti
mes perkam FP NAUDOTUS IS TURGAUS ISEINA PIGIAI IR GEROS KOKYBES
Atsakyti
http://www.perkuvaik...s-grotuvas.html
thumbup.gif
va naujas lietuviukas bigsmile.gif
Atsakyti
FP zaislai verti tos kainos
Atsakyti
QUOTE(sms-as @ 2010 06 01, 09:19)
Karta pabandzius,nebsinori kitokiu zaislu vaikui pirkti.Super kokybe. thumbup.gif
Turime nemaza kolekcija sios firmos zaisliuku ir labai smagiai zaidziam. bigsmile.gif


Mes irgi drinks_cheers.gif
QUOTE(kristeen @ 2010 11 07, 13:04)
drinks_cheers.gif Pas mus zaislai kai kurie 150-200lt o pvz Airijoj tas pats zaislas 20-30euru doh.gif

drinks_cheers.gif Airijoj tikrai nera brangus sios firmos zaisliukus .. Per ispardavimus nuperku net ~10-15 eu, tie, kurie kainave apie 20-30 eu thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti