Įkraunama...
Įkraunama...

Rasoja plastikinis langas

vedinimas viena iseitis ax.gif Na nebent rasoja paketo viduje,tai tada paketo brokas
Atsakyti
Sprendžiant sia problemą pirmiausia atkreipkite demesi i langų stiklo paketus. Gali būti,kad stiklo paketo stiklai paprasti.Juos vertetų pakeisti i dvieju stiklu paketa su vienu selektyviniu stiklu ( silumos perdavimo koeficientas U ,uzpildzius oro tarpą argono dujomis ,turetu buti 1,1). dar geriau į 3 stiklų paketą -jis maždaug 1,6 karto šiltesnis.Bet šiuo atveju stiklo paketo storis turetu buti ne mažiau kaip 36 mm, o tokio storio paketa i esama langa,nepakeitus stiklajuostes nepavyks istatyti.Nebent tai yra 7 cm arba platesnis profilis.Svarbu ir sienų šilumine varža -jei ji nepakankama, bute kaupsis drėgmė. Silpnas šildymas taip pat tai įtakoja. Reziumuojant: jeigu drėmė kaupiasi ant stiklo (ten ji geriausiai matoma) tam įtakos turi šie veiksniai: patalpos santykinė drėgmė,vidaus ir lauko temperatūros bei stiklo paketo šilumos perdavimo koeficientas. Reikėtų vadovautis tokia taisykle -kuo šaltesnės sienos,tuo šiltesnis turetų būti stiklo paketas.
tai va. 4u.gif
Atsakyti
Pas mus irgi ta pati problema ir nuo to net ir sienos biškį supelyjo doh.gif ir ko tik nedarėm ir ventiliacijų visokių prisidarėm ir kaitinom kepino trobas, poto apsišiltinom sienas, bet kaip rasojo taip ir teberasoja. Iš tikrųjų jau vilties nebeturiu, kad bus kitaip. Tik pastebėjau vieną dalyką, kad rastiniame name- tai nerasojo, nes ten sienos kiauriai kvėpuoja, o va mūriniam, nieks niekur nekvėpuoja- tai ir rasoja. cool.gif
Atsakyti
pas mus ir ta pati beda,rasoja ziaurei,o dar dejomes spicialiai su orlaidem,tipo turetu nerasoti,nieko panasaus,kazka girdejus esu apie amoniaka,ar bandet kuri?gal galit pasakyt ar padeda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lemlike @ 2009 10 11, 19:34)
pas mus ir ta pati beda,rasoja ziaurei,o dar dejomes spicialiai su orlaidem,tipo turetu nerasoti,nieko panasaus,kazka girdejus esu apie amoniaka,ar bandet kuri?gal galit pasakyt ar padeda?    g.gif

Gali papasakoti, ka konkreciai esi girdejusi apie amoniaka? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(MoonDark @ 2009 10 12, 09:54)
Gali papasakoti, ka konkreciai esi girdejusi apie amoniaka?  mastau.gif

as tikslei nezinau ka su juo daro,tik kazkur kazka buvau skaiciusi,nebuvo pas mus dar tos tokios problemos ,uztai ir nesigilinau,bet man atrodo kad gal su juo pavalyt reiketu ... g.gif
Atsakyti
Pas mus namas, bet ta problema taip pat yar doh.gif ir nzn kaip su tuo kovoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lemlike @ 2009 10 18, 20:15)
as tikslei nezinau ka su juo daro,tik kazkur kazka buvau skaiciusi,nebuvo pas mus dar tos tokios problemos ,uztai ir nesigilinau,bet man atrodo kad gal su juo pavalyt reiketu ... g.gif

......man atrodo, kad amonjaką dėdavo į medinių langu vidų, kad nerasotų. Na, kai būdavo dvigubi langai- "dubaltai", tai per vidurį yra vietos , ten senoliai dėdavo..... turbūt iš senų laikų ta mintis apie amonjaką g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Dekit , mednius langus ir bedu neturesite. Nieko , nepakeisite su plastikiniu langu rasojimu .
Atsakyti
Sveikos,

Langų rasojimą lemia patalpose susikaupusi drėgmė - jei nevėdinama ilgą laiką. Mikroventiliacijos šiuo atveju nepadeda - išvis neaišku, kam jos skirtos. Realiai per jas tik šilumos nuostoliai - nesivėdina normaliai, o tik šiluma lauk išleidžiama. Be to, jei lauke tikrai šalta, gali taip apšerkšnyti, kad net nebeuždarysit lango (su šiltu vandeniu teks tirpint). Geriausia ryta ir vakarą pravėdint po 10 min normaliai pravėrus langą - oras pasikeis, tačiau sienose esanti šiluma išliks, ir uždarius langą kambarys vėl greitai prišils nuo sienų. Kambariuose, temperatūra turėtų būti apie 20 laipsniu. Žinoma, vonioje ir virtuvėje turi veikt natūrali ir priverstinė ventiliacija (darant valgį naudotis gartraukiu, maudantis - ventiliatoriumi). Jei vis tiek rasoja, tuomet tik elektriniai radiatoriai su raudonai įkaistančia spirale galėtų padėt - pastatyti prie langų.

Mano vyras dirba www.ntmeistrai.lt komandoje, tai gal nesupyksit, jei parekomenduosiu - kokybiškai atlieka įvairius statybinius darbus, negaili patarimų.
Atsakyti
kai gyvenau name ir kurendavome tik diena langai rasojo.jautesi dregme namuose.dabar gyvenu bute.kol nesilde laigai rasojo.dabar neberasoja.kai kambaryje dziovinu rubus.beveik visa laika laikai koi cm praverta langa.nu nerasoja.
Atsakyti
QUOTE(dsiurkute @ 2009 11 05, 12:42)
Sveikos,

Langų rasojimą lemia patalpose susikaupusi drėgmė - jei nevėdinama ilgą laiką. Mikroventiliacijos šiuo atveju nepadeda - išvis neaišku, kam jos skirtos. Realiai per jas tik šilumos nuostoliai - nesivėdina normaliai, o tik šiluma lauk išleidžiama. Be to, jei lauke tikrai šalta, gali taip apšerkšnyti, kad net nebeuždarysit lango (su šiltu vandeniu teks tirpint). Geriausia ryta ir vakarą pravėdint po 10 min normaliai pravėrus langą - oras pasikeis, tačiau sienose esanti šiluma išliks, ir uždarius langą kambarys vėl greitai prišils nuo sienų. Kambariuose, temperatūra turėtų būti apie 20 laipsniu. Žinoma, vonioje ir virtuvėje turi veikt natūrali ir priverstinė ventiliacija (darant valgį naudotis gartraukiu, maudantis - ventiliatoriumi). Jei vis tiek rasoja, tuomet tik elektriniai radiatoriai su raudonai įkaistančia spirale galėtų padėt - pastatyti prie langų.

Mano vyras dirba www.ntmeistrai.lt komandoje, tai gal nesupyksit, jei parekomenduosiu - kokybiškai atlieka įvairius statybinius darbus, negaili patarimų.

tai va butent,tik kaip ijungiu elektrini peciu ir pastatau prie lango tada viskas gerai buna,o su tais vedinimais tai ir nieko gero(bent pas mus) o dejomes langus su orlaide,spiceliai darem tokius,daug kas patare,kad nerasos ir t.t,bet neturi reiksmes,ar su orlaide ar ne.Dar is pradziu net pikta buvo kaip uzsakinejom,pacioj firmoj mus atkalbinejo,kad neapsimoka ir pan.galvojau kad tyngi paprasciausei su tokiais uzsiimt,nes jau juos spicialei reikia daryt,o pasirodo jie teisus buvo...orlaides galima sakyt pastovei atidarytos o rasoja siaubyngai sad.gif
Atsakyti