Įkraunama...
Įkraunama...

Ką daryt, kai ėda rėmuo?

QUOTE(Nikė9 @ 2010 05 31, 17:06)
Man gydytoja patarė gerti Frutin. Tai natūralus augalinis preparatas ir nekenkia vaisiui. Renne sakė gerti tik iš bėdos, o nuo Gastal'io iš viso susilaikyti, jis gali pakenkti. Man Frutin padeda  thumbup.gif


Is pradziu ir man pienas, bei saulegrazos padedavo smile.gif bet, dabar jau niekas nepadeda. Idomus tie gydytojai. Vieni viena sako, kiti kita. Mano gydytojas leido gerti Rennie. Pati skaiciau, kad tikrai negali pakenkti vaikeliui. Juk ten Ca ir Mg sulfatu derinys smile.gif O su tais naturaliais irgi reikia atsargiai. Zoleles gali daug daugiau pakenkti.
Atsakyti
QUOTE(Missy_UK @ 2010 05 31, 12:51)
Mergaites patarkit, laukiuosi pirma karta , ir man tik 7 savaites...
Praeita savaite labai pykino, bet nevemiau, o sia savaite nebepykina bet ryte jauciu toki sleikstuli ir viestiek nieko negaliu valgyti, lyg jausciau padidejusi rugstinguma lyg estu remuo bet siek tiek kitaip, nezinau kas su manimi darosi, ryte isgeriu puodeli balintos juodos arbatos su daug cukraus o daugiau nieko nesinori... I vakara pradeda pykinti ir vos vos uzmiegu, ryte jauciuosi geriau ir va taip bega dienos... tikiuosi kad su laiku pageres, o ka daryti jei pabloges ir is vis nieko nebegalesiu valgyti?? sad.gif
Vaikysteje turejau refliuksa, gal tai susije su tuo? Gyvenu Anglijoje cia ne gydytojai o sundaktariai, bijau kreiptis pas juos... sad.gif

nu siaip pasiziurek vaistineje kanors nuo rugsties kramtomu tableciu,pasitark su vaistininke,pasakyk butinai,kad laukiesi,o kefyras nu jis gerai viduriams,bet man rugsti jis kelia.As Marax tablete po puse sukramtau,numusa rugsti,iki 12sav.siaip pravemiau,paskui praejo,bet rugstis tai nuo 12sav.,o db jau 32sv.po keliu dienu,nu pasikankinu ir db,kaip kada.Nepavydziu kas db nedaug tu savaiciu turi,jau isgyvenau beveik viska.Be gydytojo siaip lb nelengva,as tariuosi visada,nors irgi ne Lt esu,ka darysi.Man irgi gydytoja patare gerti salta piena,jau didesnis leliukas jis vartosi,spaudzia daugiau,viskas sukyla,kazin ar jau kas ir padetu,jei ne kramtoma tablete,apie Renne nezinau nieko,man gydytoja skyre Marax.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SimonaV: 31 gegužės 2010 - 18:30
QUOTE(Anirin @ 2010 05 04, 23:05)
sako,kad Barjomi labai gerai padeda nuo rėmens? gal kas išbandėt? 4u.gif


man jis kuri laika padedavo, bet i gimdymo pabaiga liovesi

QUOTE(SimonaV @ 2010 05 06, 14:59)
labutis busimos mamytes.As pradejau valgyti Activia jogurta ir jau kelios dienos su rugstim reikalai pagerejo,negaliu net patiketi  g.gif  smile.gif


na reiks si nestuma pabandyt jo uzvalgyt gal suveiks.

QUOTE(Missy_UK @ 2010 05 31, 13:51)
Mergaites patarkit, laukiuosi pirma karta , ir man tik 7 savaites...
Praeita savaite labai pykino, bet nevemiau, o sia savaite nebepykina bet ryte jauciu toki sleikstuli ir viestiek nieko negaliu valgyti, lyg jausciau padidejusi rugstinguma lyg estu remuo bet siek tiek kitaip, nezinau kas su manimi darosi, ryte isgeriu puodeli balintos juodos arbatos su daug cukraus o daugiau nieko nesinori... I vakara pradeda pykinti ir vos vos uzmiegu, ryte jauciuosi geriau ir va taip bega dienos... tikiuosi kad su laiku pageres, o ka daryti jei pabloges ir is vis nieko nebegalesiu valgyti?? sad.gif
Vaikysteje turejau refliuksa, gal tai susije su tuo? Gyvenu Anglijoje cia ne gydytojai o sundaktariai, bijau kreiptis pas juos... sad.gif


siaip iki 12 sav sako kad pykinti, sleikstulys - norma. man dabar 13 sav bet iki siol toks sleikstulys ir atrodo rugstu paskui, bet dar cia ne ta rugstis apie kuria mamos kalba, ten dega tiesiog skrandis. Lietuvos gydytojai sako jei pykina vadinasi nestumas gerai vystosi. Pataria Imbiero tabletes gerti, maziau bet po dazniau valgyti,man tik sis metodas kazkiek suveikdavo. Dantu pasta irgi gali tureti itakos vemimui.
Atsakyti
Sveikutes nestuke.gif , kenčiančios rėmens skausmus. Nė neskaičiau, gal kas rašė apie imbierą, gal pasikartosiu, bet man nėra geresnio vaisto nuo rėmens. Apskritai nėštumo metu esu prieš bet kokius vaistus, todėl geriu pieną ir naudoju džiovinto imbiero saldainėlius cukruje. Veikia iš karto ir nekenkia nei mano, nei mažiuko sveikatai. thumbup.gif juos perku arbatų parduotuvėse. Nebrangu ir ilgam turiu išsigelbėjimą.
Atsakyti
Man i nestumo pabaiga taip naktim eme esti remuo, kad miegot negalejau. Tada "nestumo biblijoj" paskaiciau, kad reiktu maziau valgyt vakare ir miegot padejus galva ant aukstesnes pagalves. Valgau tai as ir vakare, ir nakti, bet aukstesne pagalve man tikrai padeda. pabandykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2010 09 01, 14:42)
Man i nestumo pabaiga taip naktim eme esti remuo, kad miegot negalejau. Tada "nestumo biblijoj" paskaiciau, kad reiktu maziau valgyt vakare ir miegot padejus galva ant aukstesnes pagalves. Valgau tai as ir vakare, ir nakti, bet aukstesne pagalve man tikrai padeda. pabandykit mirksiukas.gif



Man ir tai nepadedavo. Padejo tik Frutin lovoje suciulpdavau tablete, ir jei perpusvalandi neuzmikdavau tai vel is naujo.
Atsakyti
Man jogurtai labai padėdavo. Taip pat ir valgymas nedideliais kiekiais, bet dažniau. Nors skaitau, kad čia kiekvienai vis kitoks receptas tinka biggrin.gif Žiūrėsim kas mane šįkart gelbės biggrin.gif , o gal aplamai nejausiu tos bėdos.
Atsakyti
laba nestuke.gif man asmeniškai per nėštumą labai gerai rėmenį numušdavo sodos vanduo, jo būna parduotuvėse buteliukiuose po1 litrą pirktį.
Atsakyti
O man padeda pienas ir žinoma vaistas Frutin, bet kol nebuvau šių dviejų atradusi, ypatingai kelionėse padėdavo kramtomoji guma mirksiukas.gif . Aš naudojau Orbit baltame pakelyje smile.gif .
Atsakyti
Man nuo remens padedavo renee. Uztad kaip su sleikstuliu kovoti ir kaip nugaleti nuolatini pykinima, kai siuo metu laukiuosi treciojo maziaus - neisivaizduoju verysad.gif Siek tiek padeda borjomi, bet juk negaliu jo po tris litrus per diena isgerti.. turbut irgi negerai...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti