Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

pasirodom ax.gif :

user posted image

ir vazonikas be skylutes... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aina: 01 balandžio 2007 - 19:52
QUOTE(Aina @ 2007 04 01, 19:11)
maniskiai akmenukai auga durpese, as i jas persodinau, kai dar nebuvo patarimu tik i zemes sodint biggrin.gif , ir dar kaip auga thumbup.gif  thumbup.gif . jau metai kaip juos turiu, siom dienom visi 4 eme skilti bigsmile.gif  cool.gif

Šiaip kalba apie pleispilus ėjo, o ne apie litopsus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 01, 19:55)
Šiaip kalba apie pleispilus ėjo, o ne apie litopsus  biggrin.gif

biggrin.gif

tai va, kodel pas mane pleiospilos neisgyvena doh.gif
Atsakyti
tai wisgi negywena? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2007 04 01, 20:39)
tai wisgi negywena? schmoll.gif

Taigi sakau, kad gyvena biggrin.gif Pas mane du metai. Smagiai sau neriasi nuolat, žiemojo jau dvi žiemas. Jokių problemų thumbup.gif (aišku, tfu tfu tfu, bar bar bar hihihi.gif )
Atsakyti
Va kokius vazonus seklu siejimui siulo vienas kolekcionerius is Japonijos smile.gif Labai abejoju, kad kas nors tuo uzsiims, bet gal kam nors prireiks. Ir siaip idomus sumanymas ar ne? mirksiukas.gif

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

user posted image user posted image

Dar tiems, kas skaito angliskai, galiu pasiulyti pora straipsniu, kaip auginti Aizoaceae (Mesembryanthemacae) seimos augalus smile.gif
http://www.h5.dion.n...mesembs1_03.htm
http://www.h5.dion.n...mesembs2_02.htm

Papildyta:
Ir dar... Jei kas nors sulauks seklu, cia prarodytas puikus budas, kaip greitai ir efektyviai iskrapstyti jas is dezutes smile.gif

user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 01 balandžio 2007 - 22:31
QUOTE(LadyStar @ 2007 04 01, 23:00)
Taigi sakau, kad gyvena  biggrin.gif  Pas mane du metai. Smagiai sau neriasi nuolat, žiemojo jau dvi žiemas. Jokių problemų  thumbup.gif  (aišku, tfu tfu tfu, bar bar bar hihihi.gif )


Mane tai stebina, kad litopsus zmones padvesina- taigi augaliukai thumbup.gif -- net lieti daznai nereikia lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
ziuresim kaip maniskiai augs smile.gif tikiuosi wiskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
Seip as savo pleiospilas persodinau kai jos skilo, kadangi tokios buvo kai pirkau ir nieko nenutiko smile.gif

P.s. Litopsu vazoneliai seip irgi turi buti su skylutem smile.gif

Ir dar norejau paklausti. Vakar persodinau dali savo litopsu, tai ant saknu yra tokiu baltu pukeliu, kas tai ? Kaip isnaikinti ? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 04 03, 06:58)
Seip as savo pleiospilas persodinau kai jos skilo, kadangi tokios buvo kai pirkau ir nieko nenutiko smile.gif

P.s. Litopsu vazoneliai seip irgi turi buti su skylutem smile.gif

Ir dar norejau paklausti. Vakar persodinau dali savo litopsu, tai ant saknu yra tokiu baltu pukeliu, kas tai ? Kaip isnaikinti ?  doh.gif

mano teta taiko tokį būdą: šiektiek sudrėkina žemę ir sukiša degtukus sieros galvutėm į žemę. sakė išnaikina visokius parazitpalaikius, ir nenutručija augalų, kaip kokie insekticidai... biggrin.gif dėžutę visą reik susmaigstyt, tada greit išnaikina, aišku nuo vazoniuko priklauso.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 04 03, 08:58)
Ir dar norejau paklausti. Vakar persodinau dali savo litopsu, tai ant saknu yra tokiu baltu pukeliu, kas tai ? Kaip isnaikinti ?  doh.gif


Mmmm, manau tie pukeliai atrode taip smile.gif

user posted image user posted image

Cia mikroskopines sakneles, kurios atlieka pagrindines isiurbimo funkcijas. Nenaikink ju, pagailek litopus! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 04 03, 06:58)
Seip as savo pleiospilas persodinau kai jos skilo, kadangi tokios buvo kai pirkau ir nieko nenutiko smile.gif

P.s. Litopsu vazoneliai seip irgi turi buti su skylutem smile.gif

Ir dar norejau paklausti. Vakar persodinau dali savo litopsu, tai ant saknu yra tokiu baltu pukeliu, kas tai ? Kaip isnaikinti ?  doh.gif



o aš pagalvojau kad ji apie tuos mažus vabaliukus baltus kalba doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti