Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos jaunavedžiams

Gavom labai gražią dėžutę arbatoms, dartus, fondiu puodą friends.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
del masazo - yra labai idomus masazo centras - SPA (berods, Akropolyje ir Sugiharos gatvej esanciame grozio salone), ten daro masaza su akmenimis, dumbliais ir t.t., galima maudytis ivairiose voniose (kad ir kartu wink.gif, tad manau patiks ir tiems, kurie nelabai vertina masazo malonumu smile.gif ir yra gana nebrangiu cekiu variantu, ir kiek brangesniu...
Atsakyti
Vienas pažystamas sakė, kad jo draugai per vestuves iš svečių gavo 40 vnt. lygintuvų. doh.gif tai belieka į gariūnų turgų varyti ir paprekiauti biggrin.gif
Atsakyti
gavom arbatos gerimui skirta rinkini su kolekcinemis arbatomis.
Atsakyti
Aš tai šį savaitgalį einu svočia, o vyras piršlys tongue.gif cry.gif . Vestuvės vyro brolio, tai mes jauniesiems SPA centre "Saulėja" Kaune užsakėm intymų vakarą.Jaunasis bus įvyniotas meduje ir masažas atpalaiduojantis - 80lt., jaunoji kažkoks tai hydro, net nepamenu - 120lt., bet į tą kainą įeina ir jacuzzi, iš vakaro nuvešim šampano , vynuogių, tai sakė uždegs ten žvakių , smilkalų, užrakins ir jie dviese bus tik (aišku, masažistė kuriam laikui). Tai aš jiem net nesakysiu iki pat dovanos gavimo, parašiau lapelį į atvirutę: Dovana š.m. liepos....d. ... val. laukti namie. Nuvesiu pati, kad tik iki paskutinės minutės nesužinotų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daliuke @ 2004 10 13, 08:58)

Kalbant apie daiktus, mums maloniausios ir netikeciausios bei originaliausios dovanos buvo sios: ant dvieju pagalviu perkeltos abieju musu dar mazu nuotraukos (ta prasme nuotraukos, kur mes 4-5 metuku)  clap_1.gif ;

Va aš irgi nuo sesės gavau 2 pagalves su mūsų nuotraukom. Labai originali dovana nuo artimo žmogaus thumbup.gif . Darė kažkur Kaune.
Atsakyti
O mes per savo vestuves gavom irgi pinigus, bet labai originalioje formoje. thumbup.gif

Dovana įteikė vyro brolis. Buvo taip. Atitempė dėžę bananų, o ant bananų laiškas - laiškas atseit nuo mano vyro buvusios meilės iš Zimbabvės, labai gražus su jumoru, tipo pamiršai, nebemyli, o taip gražiai gyvenom, o dabar augink pats ką pridirbai. Ir ištraukia iš po bananų negriuką plasmasinį, aplink kurio liemenį, kaip palmių lapai buvo šimtinės surištos. Buvo labai faina. O tada dar reikėjo patikrint ar sugebėsim jį augint, liepė man pervystyt, o vyras mano atseit tu sėdėk aš pats ir pats viską labai profesionaliai padarė. Visi buvo apakę, kad jis taip entuziastingai pats lelių vytė. thumbup.gif
Atsakyti
oi kaip originalu ir faina! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi aš ką tik po vestuvių( piršliavau),tai atkreipiau dėmesį ką dovanojo. Pagrindas - pinigai. Bet viena dovana labai sužavėjo jaunuosius. Tai buvo knyga "Šeimos enciklopedija". Teko ir man ją pavartyti. tai tikrai šauni dovana, nes jaunai įeimai yra apie ką pasiskaityti.
Atsakyti
jeigu kam aktualu, tai ant pagalvių užvalkalų foto daro reklamos studija "PICO lINE" Kęstučio g. 56, šiaip ten ne tik ant užvalkalų, ant marškinėlių, kelnaičių, ant puzlės gali uždėti, na žodžiu kiek fantazijos turite, galvokite ir skimtelkkte išsiaiškinti ar išpildys jūsų norą, tel jei nepasikeitė 322006, Kaunas
Atsakyti
Pasiūlymas kaip originaliai įpakuoti pinigus.

Principas toks - prmos kupiūros nelankstom, o visų kitų užlenkiami skaičiai, kad liktų tik nulis ar nuliai. Paskui jos dedamos viena greta kitos ir taip hgalima padaryti pagal poreikius tūkstančiais, milijonais ir pan. Pvz. sudėjus 6kupiūras po 20 gaunasi 2000 000. Tada juos galima įrėminti paprastai ar kaip nors originaliau.

Gal ir sudėtingai parašiau. turiu tokią dovaną paruošusi dovanoti šį savaitgalį. jei nepamiršiu - nufotkinsiu.
Atsakyti
per musu vestuves ant dovanu stalo stovejo didele deze. draugai sake, kad tai kazkas susije su dauginimuosi ir gausejimu + pasidaryk pats. pagaliau isvyniojom, o ten... akvariumas. pirma mintis buvo pyyyp... bet veliau pagalvojom gal ir gerai - graziai atrodys, nervus ramina smile.gif jau pradedu skaitinet kaip ten viska reikia uzveist ir priziuret
Atsakyti