Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos jaunavedžiams

QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 06 30, 23:29)
Norėjau paklausti, ar patiktų jums gauti pinigų vokelį dekupažuotoje dėžutėje? Na paskui joje galima atvirukus ar papuošaliukus laikyti  ax.gif

Man asmeniskai labai patiktu, ir praktiska dovana, ir grazu smile.gif ir antros tokios dezutes nerasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 06 30, 23:29)
Norėjau paklausti, ar patiktų jums gauti pinigų vokelį dekupažuotoje dėžutėje? Na paskui joje galima atvirukus ar papuošaliukus laikyti  ax.gif

nepatiktų. Tokioj dėžutėj papuošalus laikyt nepatogu. Paskui laikyt nesinori, o išmest gaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2014 07 01, 14:53)
Man asmeniskai labai patiktu, ir praktiska dovana, ir grazu smile.gif ir antros tokios dezutes nerasi smile.gif

Man irgi patiktų blush2.gif
Atsakyti
Matau tendenciją- nuotakos kalba (ir netgi vestuvių kvietimuose rašo lotuliukas.gif ); kad geriausia dovana yra vokelyje; o originalumas ir įdomesnis supakavimas vis tiek "veža" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Štai tokią savo rankų darbo dovanėlę įteikiau geriausiai draugei- liko sužavėta smile.gif Čia aišku šaukšteliai kaip malonus priedas prie pagrindinės dovanos smile.gif

Vardiniai šaukšteliai medui kopinėti smile.gif
Dovanų idėja- vardiniai šaukšteliai svečiams. Visi liko sužavėti smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2014 07 11, 14:14)
Matau tendenciją- nuotakos kalba  (ir netgi vestuvių kvietimuose rašo lotuliukas.gif ); kad geriausia dovana yra vokelyje; o originalumas ir įdomesnis supakavimas vis tiek "veža" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na man kažkaip paduot paprastai vokelį schmoll.gif Galvojau į dekupažuotą dėžutę ant dugno įdėti vokelį, o ant viršaus šokoladinių pinigėlių. Bet jei bus taip karšta ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimutia @ 2014 07 18, 05:09)



Kur tokius daret, uzsaket? atsiprasau, jus pati gi daret...
Atsakyti
As jaunavežiams dovanojau šitą:
user posted image

Atsakyti
Patarkit, ką dovanoti jaunavedžiams? Esam pakviesti kaip liudininkai. Vestuvės bus labai mažos, t.y. jaunieji ir mes. Pinigais švaistytis tikrai negalim. Visokių niekučių, kaip kad statūlėlės, žvakės, nuotraukos ir t.t. jie nemėgsta. Laiko važiuoti į Spa ir pan., neturi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LiliLu: 11 rugsėjo 2014 - 20:38
As buvau pernai vestuvese kaip svecias. Nenorejau nesti vokelio nes man jie nepatinka,todel nusprendziau kazka padaryti pati smile.gif pradzioj galvojau daryti pinigu piramide,buvau cia radus is aukso luitu,bet prisipirkus simta degtuku dezuciu nesprendziau kai ka kita. I kiekviena dezute idejau po du litus,kiekviena dezute graziai suvyniojau ir perrisau kaspineliu smile.gif gavosi tokiu simta mini dovaneliu,labai graziai atrode smile.gif ir jaunieji liko labai suzaveti smile.gif
Papildyta:
Labai noreciau ideti nuotrauka,ir pasidalinti savo darbu,taciau nesuprantu kaip sad.gif gal kas galetu padeti?
Atsakyti
QUOTE(justuliukasm @ 2015 05 19, 23:34)

Labai noreciau ideti nuotrauka,ir pasidalinti savo darbu,taciau nesuprantu kaip sad.gif  gal kas galetu padeti?

per part.lt pvz
Atsakyti
Labai aciu Vitulka smile.gif dalinuosi savo davana smile.gif cia dar ne pilnai baigta,visas sias dezutes sudejau ant padekliuko ir iviniojau i permatoma popieriu smile.gif tik nuotrauka galutine kitam kompiuteryj likus,siuo metu negaliu ikelti..
http://www.part.lt/i...3f9392fe844.jpg

Papildyta:
kazkaip ne visai pavyko sad.gif
http://www.part.lt/i...3f9392fe844.jpg
Atsakyti