Įkraunama...
Įkraunama...

Kieti viduriai, retai tuštinasi

Manau pirmiausia reikia man savo nervus susitvarkyt, tada ir vaikui labiau padesiu doh.gif Bet kad taip gali but net neitariau. Tvarkysimes kaip nors ir vistiek kada nors bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2008 03 26, 00:28)
Sveikos,

Jungiuos ir as. Prasidejo gal pries 3 savaites. Ir problema ne tiek uzkietejime, kiek psichologine. Nezinau kaip nugalet ta baime kakoti. Laiko kiek tik gali, nezinau is kur pas ja tiek kantrybes. Sunkiausia ziureti i besikankinanti vaika ir kiekviena karta stebet kaip ji toki stresa patiria. Apie save tai irgi patyliu.  verysad.gif Dabar tai ir valgyt liovesi.


labai puikiai suprantu, mums tas pats buvo, padejo psichiatres israsyta mikstura, kuri uzblokavo ta baime. Siaip siulyciau pasiskaityt tema'NEKAKIUKAI', ten tikrai daug mes diskutavom sia tema 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2008 03 26, 13:12)
Manau pirmiausia reikia man savo nervus susitvarkyt, tada ir vaikui labiau padesiu  doh.gif Bet kad taip gali but net neitariau. Tvarkysimes kaip nors ir vistiek kada nors bus gerai.

Nemazai diskusiju buvo cia http://www.supermama...?...=1976&st=12 Mano dukra irgi turejo psichologine problema del kakojimo. Tik pries men issisprende bedos. Dabar pagaliau dziaugemes,kad viskas gerai. O siaip siulycioau apsilankyti pas psichologa. tereikia nueit pas savo pediatre ir paprasyt siuntimo. Pasnekesit, paciai nuims ta psichologine itampa, galesi ramiau i viska paziuret.
Atsakyti
pas mus tokia problema.mes kakojam su krauju jau 2-a diena.kieti viduriai.gal kas žino ka reikia darit.gal gyditojui pasirodit.man sake kad gali but gemorojus. blink.gif pas toki maža vaika ar buna?nežinau ka darit
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 03 31, 18:58)
pas mus tokia problema.mes kakojam su krauju jau 2-a diena.kieti viduriai.gal kas žino ka reikia darit.gal gyditojui pasirodit.man sake kad gali but gemorojus. blink.gif pas toki maža vaika ar buna?nežinau ka darit

Jei su krauju tai butinai pas gydytoja reikia. Hemarojus buti gali, bet gali ir rimciau, Nejuokaukite.
Atsakyti
na, mano mažutis turi į tą problemytę polinkį.... Tada stengiuosi duot mėsytę su burokėliais, slyvų sultis, o geriausiai laisvina kiviai. Pabandykit thumbup.gif Duodu bent po pusę kivio kasdien ar net kas antrą dieną ir problemytės nebelieka mirksiukas.gif Visiems sėkmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zorka: 02 balandžio 2008 - 12:44
QUOTE(Alexia @ 2008 04 01, 09:15)
Jei su krauju tai butinai pas gydytoja reikia. Hemarojus buti gali, bet gali ir rimciau, Nejuokaukite.


grižom iš ligonines.klizmavo kad patikrint t žarna.viskas gerai(palipu ar uždegimo nera).tik rado iskilima .nuo užketejusiu viduriu plišo (prie išejimo)del to ir kraujavo.išraše žvakučiu ir paleido. doh.gif užteko man ten pabut 2 dienas. doh.gif geriau ten nepapult.sekmes visiem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirksiuke @ 2008 04 03, 14:54)
grižom iš ligonines.klizmavo kad patikrint t žarna.viskas gerai(palipu ar uždegimo nera).tik rado iskilima .nuo užketejusiu viduriu plišo (prie išejimo)del to ir kraujavo.išraše žvakučiu ir paleido. doh.gif užteko man ten pabut 2 dienas. doh.gif geriau ten nepapult.sekmes visiem 4u.gif

Vargsai, sveikite. Viskas susitvarkys. Pas mus dar baimes yra, bet jau ne taip, ne taip. Daug kalbam su vaiku ir stengiames nesureiksmint sito dalyko, tikiuos, kad viena diena viskas atsistos i savo vezes.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2008 04 03, 17:19)
Vargsai, sveikite. Viskas susitvarkys. Pas mus dar baimes yra, bet jau ne taip, ne taip. Daug kalbam su vaiku ir stengiames nesureiksmint sito dalyko, tikiuos, kad viena diena viskas atsistos i savo vezes.


ačiu. 4u.gif bet vistiek keista.košes ,sriubas,vaisius mes valgom.kodel tie viduriai keteja? g.gif
Atsakyti