Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima sužinoti turint tik vardą, pavardę ar...

Sveiki,gal ir netinka i sia temuke rasyt is anksto atsiprasau,bet neradau kur galeciau siuo klausimu rasyt 4u.gif
Taigi man labai reikia suzinot vienos konkrecios imones kiek yra akcininku,ieskojausi internete bet ne ka radau,tiesiog siaip info apie ta imone,gal kas galetu ka patart,ir apskritai ar tokia info prieinama?Buciau dekinga uz pasisakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar galima rasti zmogu pagal masinos numerius?
Atsakyti
O ar galima pagal masinos numerius suzinoti zmogaus varda ir pavarde??
Atsakyti
QUOTE(nema @ 2005 07 04, 22:29)
ar imanoma suzinoti internete zmogaus, kurio zinau tik varda ir pavarde, emeilo adresa arba telefono numeri????

O asmens kodo, sodros numerio ir kitu privaciu dalyku jums nereikia?

Papildyta:
QUOTE(Cristalline @ 2010 07 07, 12:46)
O ar galima rasti zmogu pagal masinos numerius?

Galima, jei dirbat policijoje.
Atsakyti
Dabar snukiaknygėj galima rasti bent 90% visų ieškomųjų lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš įvedusi savo vardą ir pavardę, gavau informacijos apie savo puseserę.O šeip, įvedus bet kurį giminaitį, gaunu daug info apie kitus gimines.Įvedus draugų paparstai gaunu info paie juos ir kitus žmones, pvz one.lt, facebook anketas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Spalvota_: 31 liepos 2010 - 14:34
QUOTE(_Spalvota_ @ 2010 07 31, 15:32)
Aš įvedusi savo vardą ir pavardę, gavau informacijos apie savo puseserę.O šeip, įvedus bet kurį giminaitį, gaunu daug info apie kitus gimines.Įvedus draugų paparstai gaunu info paie juos ir kitus žmones, pvz one.lt, facebook anketas...


Mano turbūt google pasenes,nes one.lt pagal varda ir pavarde jokios info nerodo. schmoll.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Luzmirella @ 2009 11 26, 17:38)
Esu apturėjusi nemalonę - visai netyčia, landžiodama internete sužinojau, kad man artimas žmogus yra homoseksualus..


- būtina atkreipti dėmesį, kad tokiu būdu randama informacija yra nepatikima, nes bet kas bet kur gali naudoti svetimą vardą pavardę internete, o po to įrodinėk, kad ten ne tu...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvv2: 11 rugpjūčio 2010 - 14:20
4u.gif Na tokia ta ir info- facebookas ar one.lt,klase ar dar ten kazkas is tos serijos... thumbup.gif
O kazko mandresnio nieko nerasta! cool.gif
Atsakyti