Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba

Man įdomu, kaip pralaužti kabėjimą smile.gif
Atsakyti
tik gyvai kalbant

o gal kas zino kokias studijas iki 1,5 metu,,noreciau pastudijuoti, bet vel stoti i bakalaura..........

veiksmas vilniuje
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2014 01 13, 22:21)
drinks_cheers.gif esu buvus, noreciau vel nueiti, bet vis neprisiruosiu. Ar jie tebedaro pamokeles antradieni-ketvirtadieni?
Siaip lankymas ju kursu man labai padejo pralavinti savo anglu klausymo ir supratimo igudzius  smile.gif

sveiki, irigi pries metus autobuse gavau ju reklama-kvietima i kursus, bet pameciau. Idomu kaip vyksta tos pamokeles pas juos?Ka daro lankytojai?tik klausosi ar kazka raso?kalba?man vienai kazkaip nejauku eiti, bet noriu isbandyti, be to kad nemokomai)))))ar labai bando itraukti i savo veikla?nes man tikrai neidomi ji))))bet namandagu ateiti pas juos ir iskart sakyti, kad nieko man nesiulykit))))))Papasakokit kas lankesi)
Atsakyti
Sveiki/os. Kur paprasčiausia/pigiausia gauti/išsilaikyti anglų kalbą B2? Reikia greitai.Dėkoju už patarimus ačiū, atsilyginsiu! reikia tik popieriaus.
Atsakyti
Liudna..nejau gi niekas nepazista gero destytojo su kurio TIKRAI butu prigresas?
Noras yra ir nemazas...., bet nezinau ka daryti ir kaip?
Gal kieno nors vaikas turejo patikima mokytoja ar destytoja?(Vilnius)
Mano dabartinis lygis apie B1, bet kalbejimas manau A 2 tik((..o man reikia per metus laiko pasiekti B2-C1 kalbejimo lygio.....nzn ar tai imanoma(((bet no to priklauso ar gausiu mano svajones darba...........Sumokejau dabar 160 euru uz "alia"intensyvius kursus ir matau , kad jokios naudos nebus.....nezinau kur jie ten intensyvus. Daznai, bet efekto jokio, nes apie 8 zmones grupeje ir kiekvienas kalba visiskai nedaug...kaip ir visur daugiau kalba destytoja(((.....Ziauriai gaila pinigu......nors irgi zadejo, kad net sapnosiu angliskai............
Atsakyti
Sveikos galiu parekomenduoti iCAN kalbų mokymo centra, faina lb destytoja buvo, puikios kainos ir kokybes santykis sakyciau smile.gif
Beto mazius lanke summer camp (vasaros stovykla) tai vakare ji pasiemus budavo pilnas ispudziu, daug ciauskedavo angliskai bigsmile.gif tiesiog turiningai praleista savaites stovykla.
Atsakyti
Sveikos,

Gal pasidalinsite ispudziais ir parekomenduosite gera anglu kalbos mokykla. Pagooglinus tiek daug anglu kursu ismeta, net nezinau kaip issirinkti. Labai reiktu rekomendaciju. Dekoju.
Atsakyti
Sveikos, gal kas mokotes anglu kaunog g 43 pasmokytoja Indre ar Inga ?
Atsakyti
Sveikos !
gal yra naujų atsiliepimų apie anglų k. kursus? Labai norim mokytis realiai dviese norime, ir ieškome gerų rekomendacijų, galbūt kas zino kas individualiai moko
Atsakyti
Ar kas bandė mokytis kalbos šiuo būdu? blush2.gif
Čia dar info apie tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ntu-Kpi: 22 vasario 2016 - 20:31
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2016 02 22, 21:28)
Ar kas bandė mokytis kalbos šiuo būdublush2.gif
Čia dar info apie tai.



Internete anglų kalbos grupėje viena moteris teiravosi irgi nerado jokių atsiliepimų. Tik noriu įspėti, kad nelabai įmanoma kalbą išmokti per kelias savaites. smile.gif Būkite atsargūs.
Atsakyti
Per dvi savaites tikrai neimanoma smile.gif Siaip siulau pabandyti Anglų Kalbos Kursai Lingvera , nes cia individualiai moko. Mokiausi pas Ona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magdallena: 15 kovo 2016 - 10:40