Įkraunama...
Įkraunama...

Žiniuonių, būrėjų ir kt. liaudies gydytojų adresai

QUOTE(BlackDee @ 2007 04 16, 13:04)
Ar kas nors buvo pas tą Kristiną?  unsure.gif

pas ja labai sunku patekti. Net kai uzsirasysi priemimui, tai prasedi ten eilej puse dienos. Kiek duosi tiek ima, nera stavkes. Nezinau ar priims, nes as tai per gimines ejau, kai vyro sesuo leido man eiti vietoj jos.
Atsakyti
QUOTE(lucja @ 2007 04 16, 21:03)
pas ja labai sunku patekti.  Net kai uzsirasysi priemimui, tai prasedi ten eilej puse dienos. Kiek duosi tiek ima, nera stavkes. Nezinau ar priims, nes as tai per gimines ejau, kai vyro sesuo leido man eiti vietoj jos.


Gal galėtumei kažką daugiau parašyti :ar Tau ji diagnozavo ligas, ar skyrė kokį gydymą, ar padėjo ...? rolleyes.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpione_amzinai @ 2006 12 13, 22:34)
help.gif  help.gif  help.gif padekit merginos,turiu dideliu problemu, mano vyra uzkeike, turiu tikru irodymu,kad ji viena moteris noredama prisivilioti uzbure, jis kaip uzhipnotizuotas isejo pas vedusia moteri ir su vaiku, labai keistai elgiasi, prasau jusu pagalbos, patarkite ka daryti ir kur kreiptis,gal turite kontaktu zmoniu kurie galetu panaikinti uzkeikima  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Mėnesinių krauju užgirdytas.
Atsakyti
Gal turite Igorio Vasiljevo kontaktus?
lauksiu i AZ.
aciu.
Atsakyti
Sveiki, senai cia nieks nesilanke:)
Norejau uzklausti gal zinot kanors kas gali uzkalbeti ar isgydyti nuo narkotiku priklausomybes?
Papildyta:
jei kas zino atrasykit prasom i AZ. Dekoju:)
Atsakyti
Netikėtai atradau, kad gyvuoja toks klubas ir mane labai sudomino jų veikla.
Gal esate dalyvavę šios bendruomenės organizuojamuose renginiuose?
Pasidalinkite įspūdžiais smile.gif

http://www.zolinciuakademija.lt
Atsakyti


Tai gal vaziuosi i ju organizuojama stovykla?
Atsakyti
QUOTE(Ugnė @ 2008 07 04, 15:22)
Tai gal vaziuosi i ju organizuojama stovykla?


Norėjau prisijungti, skambinau, bet anksti ryte man neišeis pribūti, o žolinčiai iškeliaus į pievas, tad teks palaukti geresnių laikų.
Jie organizuoja ir paskaitas, ketinu ateityje apsilankyti, nes traukia liaudies medicina.
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2008 07 04, 19:04)
Norėjau prisijungti, skambinau, bet anksti ryte man neišeis pribūti, o žolinčiai iškeliaus į pievas, tad teks palaukti geresnių laikų.
Jie organizuoja ir paskaitas, ketinu ateityje apsilankyti, nes traukia liaudies medicina.


Kaip noreciau su jais pazoliautu wub.gif ir as...Domiuosi kiek leidzia galimybes vaistazolemis.Dar turiu drauge,kuri zolininke nebloga,tai tiek geru patarimu,receptuku pasiulo.O dabar,tuo labiau vasara,kaip noreciau po gamta pazoliauti rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad nevėlu, žoliavimas tęsiasi. Tik nepaklausiau jų kuriomis dienomis būna užsiėmimai. Rūpėtų ir man pasigaminti kokių užpilų ar kitų gėrybių.
Nagi, paskambink, nemanau, kad nepriims....
Atsakyti
Gražiai padaryta svetainė...
Atsakyti
jo, uzmirsta tema... ar kas nors zino apie Kristina ka nors?..
Atsakyti