Įkraunama...
Įkraunama...

Šaldytuvai - 2

QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 16, 13:54)
O kokią skalbyklę išsirinkai?


AEG L52610, siūlo už 1259,00
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 11 16, 13:55)
AEG L52610, siūlo už 1259,00


Šaldytuvo kaina tikrai gera, bet skalbyklė, kaip senam modeliui brangoka
Naujesnė ir geresnė AEG L62640 kainuotų 1299 Lt
Atsakyti
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 16, 13:41)
Elektroninis valdymas, tai tik privalumas... ypač vasarą, kai per karščius paprastą šaldytuvą reikia reguliuoti, tai elektroniniam temperatūrą palaiko pats šaldytuvas.
O jei tau tikrai kas siūlo už tokią kainą, tai tik pirk

Turiu integruojama Elektrolux saldytuva, negaliu dabat rast greit dokumentu koks modelis, bet pirkom naujausia praeitais metais ir is geriausiu, koks buvo Elektrolux modeliu Elektrolux atstovybeje, sugedo po 3men. elektroninis valdymas, vargom kokia 8men. kol atsikovojom ir pakeite i kita saldytuva, toki pati modeli. Aptarnavimas prastas Elektrolux, uz permontavima norejo kad sumokeciau, spyga nemokejau ir nemano bedos, kad ju saldytuvai genda, po ilgos kovos, viska sutvarke savo saskaita, nes jau norejau eit i teisma ir grasinau teismu ir vartotoju teises turejau irodynet doh.gif Kitaip su jais jau nebeimanoma buvo. va taip su tais elektrolux. Bet as turiu visa biutine technika elektrolux, nu patenkinta, ziuresim ar ilgam. O jai suges kas nors, po velniu pirksiu Beko, kas met pirksiu po nauja, papigiai ir nebus konfliktu su elektroluxu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda36: 16 lapkričio 2007 - 13:03
QUOTE(Donatas ir Monika @ 2007 11 16, 14:01)
Šaldytuvo kaina tikrai gera, bet skalbyklė, kaip senam modeliui brangoka
Naujesnė ir geresnė AEG L62640 kainuotų 1299 Lt


Ir kur galima už tokią kainą nupirkti?
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 11 16, 14:10)
Ir kur galima už tokią kainą nupirkti?


Tik paklausk, būtinai pagelbėsiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 16, 14:03)
Turiu integruojama Elektrolux saldytuva, negaliu dabat rast greit dokumentu koks modelis, bet pirkom naujausia praeitais metais ir is geriausiu, koks buvo Elektrolux modeliu Elektrolux atstovybeje, sugedo po 3men. elektroninis valdymas, vargom kokia 8men. kol atsikovojom ir pakeite i kita saldytuva, toki pati modeli. Aptarnavimas prastas Elektrolux, uz permontavima norejo kad sumokeciau, spyga nemokejau ir nemano bedos, kad ju saldytuvai genda, po ilgos kovos, viska sutvarke savo saskaita, nes jau norejau eit i teisma ir grasinau teismu ir vartotoju teises turejau irodynet  doh.gif Kitaip su jais jau nebeimanoma buvo. va taip su tais elektrolux. Bet as turiu visa biutine technika elektrolux, nu patenkinta, ziuresim ar ilgam. O jai suges kas nors, po velniu pirksiu Beko, kas met pirksiu po nauja, papigiai ir nebus konfliktu su elektroluxu  doh.gif


Va todėl aš tos elektronikos ir baidausi g.gif O kas nors gali pasakyti, jei elektronika sugenda, ar yra koks atsarginis mechaninis valdymas?? Ir iš vis negaliu suprasti, na jei sugenda elektronika, tai aš nieko su tuo šaldytuvu daryti nebegaliu, tai yra padidint šalčio, sumažint ir t.t.?? Ar jis tiesiog iš vis išsijungia??
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 11 16, 14:55)
Va todėl aš tos elektronikos ir baidausi  g.gif O kas nors gali pasakyti, jei elektronika sugenda, ar yra koks atsarginis mechaninis valdymas?? Ir iš vis negaliu suprasti, na jei sugenda elektronika, tai aš nieko su tuo šaldytuvu daryti nebegaliu, tai yra padidint šalčio, sumažint ir t.t.?? Ar jis tiesiog iš vis išsijungia??

Ziurint koks gedimas, jis pas mus cypdavo kaip mazas vaikas kas 30min. ir nakti net. Tai as buvau nescia, tai vyrui sakau: treniruokis keltis ir naktim, kaip vaikas gims , tai cyps kaip sitas saldytuvas. Paspaudus knopke issijungia, bet po kiek laiko vel cypia ir taip be galo be krasto, net ir taisymas nepadejo. Salti tai jis salo, bet nervu daug sugadino. Lelius gime, bet taip necypia, kaip tas saldytuvas cype lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 16, 15:09)
Ziurint koks gedimas, jis pas mus cypdavo kaip mazas vaikas kas 30min. ir nakti net. Tai as buvau nescia, tai vyrui sakau: treniruokis keltis ir naktim, kaip vaikas gims , tai cyps kaip sitas saldytuvas. Paspaudus knopke issijungia, bet po kiek laiko vel cypia ir taip be galo be krasto, net ir taisymas nepadejo. Salti tai jis salo, bet nervu daug sugadino. Lelius gime, bet taip necypia, kaip tas saldytuvas cype lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na, merginos, pas mane stovi jau du metus su tuo pačiu elektroniniu valdymu (tik AEG). Atsidžiaugti negaliu...
Bet garantinis laikotarpis tam ir skirtas, kad išaiškėtų gamykliniai nesklandumai...
Dėja, gedimų pasitaiko bet kokio gamintojo gaminiam...
Atsakyti
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 16, 15:09)
Ziurint koks gedimas, jis pas mus cypdavo kaip mazas vaikas kas 30min. ir nakti net. Tai as buvau nescia, tai vyrui sakau: treniruokis keltis ir naktim, kaip vaikas gims , tai cyps kaip sitas saldytuvas. Paspaudus knopke issijungia, bet po kiek laiko vel cypia ir taip be galo be krasto, net ir taisymas nepadejo. Salti tai jis salo, bet nervu daug sugadino. Lelius gime, bet taip necypia, kaip tas saldytuvas cype lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Jetau, nu bet pas jus ir kantrybė 8 mėn cypimo klausytis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikusia @ 2007 11 16, 15:44)
Jetau, nu bet pas jus ir kantrybė 8 mėn cypimo klausytis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ne ne, sugedes buvo tiek cypimo klausimes 3sav. is eiles, pakeite ten kazka , veike, po to vel cype, po to meistras isjunge isvis , kad ne cyptu, kol atves kita saldytuva. Nes jau nieko nepakeisi, sugedo ir tiek. 8 men. jau buciau isprotejusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimonda36: 16 lapkričio 2007 - 14:50
Nu užsisakiau, su pristatymu gavosi 2288, tikiuosi viskas bus gerai, nes internetu perku pirmą kartą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimonda36 @ 2007 11 16, 14:09)
Ziurint koks gedimas, jis pas mus cypdavo kaip mazas vaikas kas 30min. ir nakti net. Tai as buvau nescia, tai vyrui sakau: treniruokis keltis ir naktim, kaip vaikas gims , tai cyps kaip sitas saldytuvas. Paspaudus knopke issijungia, bet po kiek laiko vel cypia ir taip be galo be krasto, net ir taisymas nepadejo. Salti tai jis salo, bet nervu daug sugadino. Lelius gime, bet taip necypia, kaip tas saldytuvas cype lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Va va , pas mane tas pats buvo su elektronika Samsungo, saldyt salde, bet cypavo be perstojo. Meistras sutvarke is karto, ta pacia diena buvo iskviestas ir po poros valandu atvykes , pakeite valdymo plokste. Sake, kad greiciausiai sugedo nuo kintamos elektros sroves (pas mus senas namas). Dar sake, kad gana patikimi saldytuvai, bo lyginant kiek ju parduota, gedimu beveik nera... Mano jau buvo negarantinis - 5 m kaip pirkau, tai teko 140 lt sumoket...
Atsakyti