Įkraunama...
Įkraunama...

Blusų įkandimai

pas mus tas pats, itarinejau, bet bandziau nuvyt ta minti ir ieskot kitu priezasciu (nu kazkaip labai jau su nevalyvumu asocijuojasi blush2.gif ), bet teko kelias pagaut (jos greitos - as greitesne bigsmile.gif ). tai kaip ir viskas aisku, reiks pasinaudot patarimais, o nuo niezejimo as tepuosi menovazino tirpalu, padeda ir kai uodai sukandzioja - niezuli nuima. tik nezinau ar mazyliams galima, nes pas mus namie tik as viena skani doh.gif
slykstus reikalas, sekmes visoms
Atsakyti
Labutis visiems 4u.gif

Mes kai atvaziuodavom pasisveciuoti pas mama, taip pat budavom sukandzioti, is pradziu nesupratau, kol nepagavau tos bjaurybes blusos. Labiausiai blusoms patikau as ir mano sunus, vyro kraujas nepatiko, jo nekandziojo biggrin.gif ir nei mano mamos, nei tevo, nei brolio jos nekankindavo, tik mus "sukramtydavo juodai" doh.gif mes jau nebenoredavom net vaziuoti, ir sunus sakydavo, nebevaziuokim pas mociute schmoll.gif Ir pernai, kai pas mama nuvaziavom, vel tas pats doh.gif Ir ko tik nebandziau, niekas nepadejo, tik vieninteliu budu as jas isnaikinau, su cesnakais! thumbup.gif Prisipjausciau grizineliais cesnako, ir primeciau po lova, ir kur patalyne kisasi, ir po ciuziniu, net po pagalvem, ir patikekit, jos dingo thumbup.gif Kvapelis kambary tai ne koks buvo, bet uz tad normaliai issimiegodavom, ir tos bjaurybes blusos nebekankindavo! thumbup.gif Sekmes kariaujant su blusomis 4u.gif
Atsakyti
mamytes, jeigu yra blusu, tai toli grazu nereiskia, kad esat nevalyvi ir pan, cia tik stereotipas nuo seniau. sitas zarazas labai lengva parsinesti su batais is lauko, uztenka, kad kaimynas per langa savo kilimeli koki ispurtytu. turejom ir mes sita 'malonuma' po sventes kaimo turizmo sodyboj.
cia patarimai, kaip jas isnaikinti, tikiuosi pades:
1) visa patalyne, ranksluoscius, ciuzinio uzvalkala isvirinti ar isskalbti 90 laipsniu temp ir islyginti
2) kruopsciai issiurbti visus imanomus plyselius: plintusai, lovos sudurimai ir t.t
3)skudureliu, sumirkytu tirpale (vanduo ir ampole nuo blusu, buna vet vaistinese) isplauti visus kampelius, nepamirstant lovos, taip pora kart
4) stipresnes koncentracijos tirpalo ar gryno vaisto, jei nekenkia zmogui, svirkstu prileisti i visus plyselius
5) tirpalu isplauti visas grindis ir sausai issluostyti
Kiek zinau, tikrai veikia 4u.gif

kazkuri minejot, jog nuvaziavus pas senelius sukanda tik vyra ir vaika, o seneliu neliecia, tokiu atveju gali buti ne blusos, o blakes, nes ikandimai labai panasus, plius jos 'savu' nekanda. mano mama, kol studijavo nuomojosi trumpai kambareli, tai ja sukando visa, o seimininkes neliete. sias zarazas lengviau pastebeti, galima miegoti baltoj patalynej ir jei ryte rasit kraujo taskeliu, vadinasi tikrai blakes, nes blusos taip stipriai nekanda ir kraujas nebega, arba staigiai uzdegus sviesa atidziai stebeti lovos kampelius ir pan, jos tokiu atveju sprunka vorele.

kiek teko girdeti, sios zarazos dazniausiai kanda i juosmens srity ir kitur, kur kuno temperatura silciausia, pvz. tas vietas,kurios buna nakti uzklotos

4u.gif tikiuosi kam nors pagelbesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
jei ryte rasit kraujo taskeliu, vadinasi tikrai blakes, nes blusos taip stipriai nekanda ir kraujas nebega,


Tai kad, tos blusos ir palieka tuos mažyčius, kraujo lašelius.Jos taip ''kakoja''. O nuo blusų dar padeda arbatmedžio eterinis aliejus .Įlašini 2 lašelius (vaikams 1,kūdikiams negalima)į patalą vakare,joms tas kvapas nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Miretulka @ 2008 08 13, 23:25)
o nuo niezejimo as tepuosi menovazino tirpalu, padeda ir kai uodai sukandzioja - niezuli nuima. tik nezinau ar mazyliams galima, nes pas mus namie tik as viena skani  doh.gif
slykstus reikalas, sekmes visoms

galima, maniskis kaimuke kai pabuna, jei padraugauja su kitu kiemu katem tai buna visas suvarpytas, kolkas vienintelis dalykas vaduotis nuo niezejimo tas menovizinas ir Fenistilis, bet ir tai labai sunkiai, nakti nusidraskydavo, tai dabar grieztai uzdrausta draugauti su svetimom katem ir sunim, net neisivaizduoju kas butu efektyviausia nuo tu padaru issigydyt...tfiu tfiu tfiu...dabar ja praeje viskas doh.gif

QUOTE(denala @ 2008 09 03, 14:10)
kazkuri minejot, jog nuvaziavus pas senelius sukanda tik vyra ir vaika, o seneliu neliecia, tokiu atveju gali buti ne blusos, o blakes, nes ikandimai labai panasus, plius jos 'savu' nekanda. mano mama, kol studijavo nuomojosi trumpai kambareli, tai ja sukando visa, o seimininkes neliete. sias zarazas lengviau pastebeti, galima miegoti baltoj patalynej ir jei ryte rasit kraujo taskeliu, vadinasi tikrai blakes, nes blusos taip stipriai nekanda ir kraujas nebega, arba staigiai uzdegus sviesa atidziai stebeti lovos kampelius ir pan, jos tokiu atveju sprunka vorele.

kiek teko girdeti, sios zarazos dazniausiai kanda i juosmens srity ir kitur, kur kuno temperatura silciausia, pvz. tas vietas,kurios buna nakti uzklotos

a tai kaip tos blakes atrodo? jos ir sokineja?
Atsakyti
ne,blakes nesokineja, bent kiek as zinau 4u.gif
Atsakyti
Buvau ir aš šią vasarą, matyt, iš gatvės parsinešus doh.gif Visą koją sukando doh.gif iš kart nesupratau, kad čia kanda, bet tikrai ne uodai, o antrą dieną tą niekadėją šokuojančią ant grindų pamačiau, tada jau ir supratau, kas per padaras blink.gif
Atsakyti
Na, man teko "laimė" važiuoti gimdyti sukandžiotom šlaunim doh.gif blush2.gif Galvojau iš gėdos numirsiu, gydytojai prasitariau,kad nesuprantu nuo ko čia išbėrė, tai ji atšovė,kad ką čia nėščias suprasi lotuliukas.gif Vieną rudenį tik suturėjom "draugių", tikiuosi daugiau niekad neužklys doh.gif O išnaikinau su kobra išpurškus grindis.
Atsakyti
QUOTE(soritena @ 2008 08 14, 18:43)
Labutis visiems  4u.gif

Mes kai atvaziuodavom pasisveciuoti pas mama, taip pat budavom sukandzioti, is pradziu nesupratau, kol nepagavau tos bjaurybes blusos. Labiausiai blusoms patikau as ir mano sunus, vyro kraujas nepatiko, jo nekandziojo  biggrin.gif  ir nei mano mamos, nei tevo, nei brolio jos nekankindavo, tik mus "sukramtydavo juodai"  doh.gif  mes jau nebenoredavom net vaziuoti, ir sunus sakydavo, nebevaziuokim pas mociute  schmoll.gif Ir pernai, kai pas mama nuvaziavom, vel tas pats  doh.gif  Ir ko tik nebandziau, niekas nepadejo, tik vieninteliu budu as jas isnaikinau, su cesnakais! thumbup.gif  Prisipjausciau grizineliais cesnako, ir primeciau po lova, ir kur patalyne kisasi, ir po ciuziniu, net po pagalvem, ir patikekit, jos dingo  thumbup.gif  Kvapelis kambary tai ne koks buvo, bet uz tad normaliai issimiegodavom, ir tos bjaurybes blusos nebekankindavo!  thumbup.gif  Sekmes kariaujant su blusomis  4u.gif

Nu bl, grynai tas pats blink.gif
Pas uošvienę pilna jų, ale kanda tik mus, 'atvažiavėlius". Vietinių nekramto. tai suprask kad protingos jos, kiba išdresiruotos kokios kad savus atpažįsta blink.gif blink.gif
Atsakyti
sakykite, o tos blusos tik kandzioja, ar jos irgi gyvena zmogaus plaukuose? ir jei katinas turi blusu, ar jos irgin ir pas zmogu lenda? blink.gif
Atsakyti
Su blusom ir man tenka pasikankinti. verysad.gif Visuomet kai į kaimą nuvažiuojame, tai kažkodėl tos parazitės tik mane vieną puola. Pradžioj nesuprasdavau, kas man nuolat kojas sukandžioja, kol keaptikau kaltininkės. O kai katiną atsivežėm iš kaimo, tai kol blusas išnaikinau iš jo, tai vaikščiojau apkandžiota, ale kaip žiauriai niežti. blink.gif
Bet po kiek laiko jos pačios dingo. Katino kailis joms netiko jau, o gyvulinės pas žmogų neapsigyvena.
Atsakyti
Ka as galiu pasakyti sia tema? Daug ir man teko kenteti nuo situ parazitu ir kando tik mane viana,pasirodo jos kanda tik tam tikra krauja turincius zmones. O isnaikinau suzinojes,kad padeda pelynas.Kaitik suzinojau jau kita diena priroviau didziausia glebi ir parneses iskaisiojau namuose po visus kampus.Daugiau blusu nebemaciau. schmoll.gif
Atsakyti