Įkraunama...
Įkraunama...

Toiterjerai ir nykštukiniai pinčeriai

QUOTE(Daiva D. @ 2009 10 02, 20:23)
O kam anglų, gal geriau paklauskim apie lietuvių kalbą biggrin.gif
Va, pvz., dar išlikęs failiukas su Vilniaus rugsėjo mėn parodos ringų tvarkaraščiu http://www.kinologij.../Laikai0905.pdf ir ką mes ten matom? biggrin.gif

89 Rusų žaisliukai (ilgaplaukiai) (Russkij Toj (Dlinosherstnij)) 3 245-249 12:36
90 Rusų žaisliukai (trumpaplaukiai) (Russkij Toj (Korotkosherstnij)) 3 241-244 12:24

SAULĖGUNDA, nu apsijuokėt tiesiog. Niekas gi nevertė jūsų rašyti tokias nesąmones.

SUGALVOKIT IR PRIGALVOKIT, KĄ NORIT IR KO TIK NORIT.ŽINOVĖS.KAS PARAŠYTA, TAI DAR NE VISKAS doh.gif blink.gif RUSŲ KALBĄ GERAI MOKAT? NEMANAU... VERSKIT doh.gif RADOT ,,GDE NAPISANO ,,RUSSKAJA IGRUŠKA,,??? Jei rasit-atsiprašysiu,nes, manau tuoj toji veislė ir vadinsis taip :,,nykštukinis žaisliukas,,.Tebūnie rolleyes.gif biggrin.gif
http://www.russkij-toj-te.narod.ru/
Aš ir sakau ---čia visos renkasi , kurios labai gudrios ir protingomis labai esančios.Laimingai jums. biggrin.gif thumbup.gif
http://www.russkij-toj-te.narod.ru/
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 02, 20:39)
tai žinot, gali gi vertėjus apkaltinti ar pan. mirksiukas.gif tai ir klausiu ar įkerta kalbą, kuria ir vadina savąją biggrin.gif

Senbūvės, gėda man už tokias senbūves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SAULĖGUNDA @ 2009 10 02, 20:51)
SUGALVOKIT IR PRIGALVOKIT, KĄ NORIT IR KO TIK NORIT.ŽINOVĖS.KAS PARAŠYTA, TAI DAR NE VISKAS  doh.gif  blink.gif RUSŲ KALBĄ GERAI MOKAT? NEMANAU... VERSKIT  doh.gif RADOT ,,GDE NAPISANO ,,RUSSKAJA IGRUŠKA,,??? Jei rasit-atsiprašysiu,nes, manau tuoj toji veislė ir vadinsis taip :,,nykštukinis žaisliukas,,.Tebūnie  rolleyes.gif  biggrin.gif
http://www.russkij-toj-te.narod.ru/
Aš ir sakau ---čia visos renkasi , kurios labai gudrios ir protingomis labai esančios.Laimingai jums.  biggrin.gif  thumbup.gif
http://www.russkij-toj-te.narod.ru/
Papildyta:

Senbūvės, gėda man už tokias senbūves  biggrin.gif

Jūs gal vis dėlto malonėkite laikytis interneto bendravimo taisyklių ir nerėkaukit taip. Laikas būtų žinoti, kad rašymas didžiosiomis raidėmis prilyginamas rėkimui.
Drįstu manyti, kad ir rusų, ir lietuvių kalbą moku žymiai geriau už tamstą, vis dėlto esu išvertusi iš rusų kalbos nemažai straipsnių apie šunis.
Русский той-терьер - tai senas veislės pavadinimas, kuris jau keli metai nenaudojamas, nebent iš inercijos ir įpročio. Oficialus veislės pavadinimas - rusų žaisliukas, Russian toy, русский той.

Jūsų atsiprašymas, kaip itin neprotingos, isteriškos asmenybės, man nereikalingas.
Atsakyti
aš apakus smile.gif
nu gerai, paimkim rusų žaislinis terjeras, bet vistiek žaislinis, nu žaisliukas, nu tai kas negerai? gražus pavadinimas, krūtas toks, nu kas netinka? verysad.gif unsure.gif
ir prie ko čia senbuvystė? veislės dar senesnis už mus gi, a, SAULĖGUNDA? mirksiukas.gif atsipalaiduok, nepyk, graži veislė, gražus pavadinimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva D. @ 2009 10 02, 21:04)
Jūs gal vis dėlto malonėkite laikytis interneto bendravimo taisyklių ir nerėkaukit taip. Laikas būtų žinoti, kad rašymas didžiosiomis raidėmis prilyginamas rėkimui.
Drįstu manyti, kad ir rusų, ir lietuvių kalbą moku žymiai geriau už tamstą, vis dėlto esu išvertusi iš rusų kalbos nemažai straipsnių apie šunis.
Русский той-терьер - tai senas veislės pavadinimas, kuris jau keli metai nenaudojamas, nebent iš inercijos ir įpročio. Oficialus veislės pavadinimas - rusų žaisliukas, Russian toy, русский той.

Jūsų atsiprašymas, kaip itin neprotingos, isteriškos asmenybės, man nereikalingas.

Sėkmės -girkitės į sveikatą. Labai įdomu, kuri čia isterijos priepuolį šiuo atveju ,,apturėjo,,????? Vardas mano ,,RĖKIANTIS,,-nekeisiu mirksiukas.gif Matau, neturite kur pykčio išlieti? Kaip tik čia... biggrin.gif Gal man pasigirti??? mirksiukas.gif Linkiu visoms merginoms atvirai reikšti (ir nebijoti būti ,,sutriuškintoms,,žinoviu,,)savo nuomonę tuo ar kitu klausimu,o svarbiausia nesutikt, jei tikrai žinote, kad esate teisios.Gero vakaro. thumbup.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 10 02, 21:06)
aš apakus smile.gif
nu gerai, paimkim rusų žaislinis terjeras, bet vistiek žaislinis, nu žaisliukas, nu tai kas negerai? gražus pavadinimas, krūtas toks, nu kas netinka? verysad.gif  unsure.gif
ir prie ko čia senbuvystė? veislės dar senesnis už mus gi, a, SAULĖGUNDA? mirksiukas.gif atsipalaiduok, nepyk, graži veislė, gražus pavadinimas smile.gif

...taip žaisliukai ,kačiukai,ežiukai, voverytės, šikšnosparniai-sutinku,-ir mes taip namie vadinam,-mažybiniais vardais drinks_cheers.gif Ši veislė to nusipelno. mirksiukas.gif Bet...ne --- pulti,užsipulti, išvadinti,nesutikti...,reikia diskutuoti, kalbėtis, o kai kurioms senbūvėms, manau, reikėtų į atostogas lotuliukas.gif ...pailsėti.Temelė ši-tai visai ne tokia , ir nebeterškim ,,eterio,,...
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti patarimo. Turiu toiterjerę. Gavau dovanų nuo vyro, bet maždaug numanot kaip būna su tais vyrais, nupirko nieko nepasidomėjęs... Mano tėvai augina jau 2 šuniukus šios veislės (svoris 2-3 kg.) , gal jūs maždaug susidūrėte su šunelio svoriu, na maždaug ar galima nuspėti kiek jis svers??? Jai dabar 2,5 mėn. sveriam 800 gramų ūgis 18 cm. ačiū už patarimus...
Atsakyti
QUOTE(*ZiviliukasSs* @ 2009 10 11, 21:16)
sveiki, noriu paklausti patarimo. Turiu toiterjerę. Gavau dovanų nuo vyro, bet maždaug numanot kaip būna su tais vyrais, nupirko nieko nepasidomėjęs... Mano tėvai augina jau 2 šuniukus šios veislės (svoris 2-3 kg.) , gal jūs maždaug susidūrėte su šunelio svoriu, na maždaug ar galima nuspėti kiek jis svers??? Jai dabar 2,5 mėn. sveriam 800 gramų ūgis 18 cm. ačiū už patarimus...

http://www.supermama...?...7793&st=576

šiaip nueikite į šią temą, čia šneka savininkės panašių šuniukų smile.gif

o kaip sprendžiu pagal jorkų svorį, tai neturėtų būti super smulki, 'miniatiūrinė', su tuo labai ir sveikinu, nes greičiausiai mažiau sveikatos problemų turės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*ZiviliukasSs* @ 2009 10 11, 21:16)
sveiki, noriu paklausti patarimo. Turiu toiterjerę. Gavau dovanų nuo vyro, bet maždaug numanot kaip būna su tais vyrais, nupirko nieko nepasidomėjęs... Mano tėvai augina jau 2 šuniukus šios veislės (svoris 2-3 kg.) , gal jūs maždaug susidūrėte su šunelio svoriu, na maždaug ar galima nuspėti kiek jis svers??? Jai dabar 2,5 mėn. sveriam 800 gramų ūgis 18 cm. ačiū už patarimus...

Na jei tevai augina jau 2suniukius sios veisles,manau galetu ir jie patarti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*ZiviliukasSs* @ 2009 10 11, 20:16)
sveiki, noriu paklausti patarimo. Turiu toiterjerę. Gavau dovanų nuo vyro, bet maždaug numanot kaip būna su tais vyrais, nupirko nieko nepasidomėjęs... Mano tėvai augina jau 2 šuniukus šios veislės (svoris 2-3 kg.) , gal jūs maždaug susidūrėte su šunelio svoriu, na maždaug ar galima nuspėti kiek jis svers??? Jai dabar 2,5 mėn. sveriam 800 gramų ūgis 18 cm. ačiū už patarimus...


prasau uzeik cia :
http://toiterjeruklu...-sveria-t15.htm
Atsakyti
Sveikos,
norejau atsiklausti:
ar rusu toiterjerai yra draugiski vaikams?
Nes kaip supratau pinceriai ir chinchuajai - kazkokis kosmaras ties tuo klausimu, puola ir loja ant visko kas kruta.

Busiu labai dekinga del info apie rusu toiterjerus
Aciu
Atsakyti
Siūlau pasiklausti rusų žaisliukų temoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jka @ 2010 03 30, 17:53)
Nes kaip supratau pinceriai ir chinchuajai - kazkokis kosmaras ties tuo klausimu, puola ir loja ant visko kas kruta.


Jau prašyčiau tiktais nekliedėti. Visų pirma nėra tokios veislės kurią įvardijot,visų antra stabilios jie psichikos ir ant kiekvieno krutančio daikto neloja.
Atsakyti
QUOTE(Julya @ 2010 03 30, 18:30)
Jau prašyčiau tiktais nekliedėti. Visų pirma nėra tokios veislės kurią įvardijot,visų antra stabilios jie psichikos ir ant kiekvieno krutančio daikto neloja.


lotuliukas.gif nu ok, jei jau taip sakote, nedristu gincytis lotuliukas.gif
Atsakyti